Гліцин

На складі

 

Артикул: Аa518g50
Доступність: Доступно
Вага: 50 гр
Вибрати вагу:
Ціна:
57,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

Гліцин

INCI: Glycine
Зовнішній вигляд: кристалічний порошок білого кольору, схожий на цукор
Розчинення: у воді, пропорція 1:4 (одна частина гліцину, 4 частини води)
Режим вводу: у водну фазу на початковому етапі приготування або активну фазу, можна гріти
Дозування: 0,1-2%
Зберігання: у сухому та темному місці, у щільно закритій тарі, без доступу до вологи
Термін придатності: 07.26

Гліцин - це амінокислота, яка має заспокійливу дію, і в медицині використовується як лікувальний препатат. Часто її комбінують з вітамінами групи В і вітаміном D3.

Гліцин легко вступає у реакцію з різними мінералами та металами, при цьому створює комплекси. Наприклад, з міддю утворює гліцинат міді (омолоджуючу та загоювальну дію), з лугом – гліцинат натрію (стабілізатор і фіксатор ароматів та барвників). Наш Trilon M також є комплексом гліцину та діацетової кислоти. При нанесенні на шкіру, гліцин сприяє загоєнню ран і пошкоджень. При поєднанні гліцину, орнітину та міді – утворюється потужний комплекс для вироблення колагену та загоєння шкіри. При поєднанні міді та гліцину, мідь змінює свій колір на глибший синій, при цьому утворюється гліцинат міді (омолодження та загоєння). Тож можна погратися з кольором та обіграти ці властивості у своїй рецептурі. При поєднанні метіоніну, гліцину та міді утворюється відразу два комплекси: метіонінат міді та гліцинат міді – обидва мають протизапальний та загоюючий ефект, сприяють виробленню колагену, при цьому, метіонін нейтралізує вільні радикали, уповільнює процеси старіння. При поєднанні аргініну та гліцину з АНА кислотами відбувається не тільки відлущування мертвих клітин, але також налагоджується мікроциркуляція (аргінін), і відбувається заспокоєння та загоєння шкіри, знижується відчуття печіння від кислот (гліцин). Ця амінокислота робить текстуру крему дуже приємною та ніжною.

Гліцин у поєднанні з ПАР посилює піноутворення, робить піну м'якою та шовковистою. Ефект шовковистості можна посилити при поєднанні гліцину з цукроми (Акваксил, сорбіт, ксиліт, фруктоза, сахароза). Гліцин має кондиціонуючий ефект для шкіри та волосся, тому його часто включають у рецептури шампунів, гелів для душу, кондиціонерів для волосся, міцелярних вод та різних тоніків.

Гліцин у складі колагену відіграє ключову роль, ця амінокислота входить у всі пептиди, що утворюються при розщепленні колагену. Як ви знаєте, колаген складається в основному з гідроксипроліну, гліцину та лізину. При чому, на гліцин доводиться найбільше амінокислотного складу колагену. Вважається, що гліцин є кожним третім амінокислотним залишком у молекулі колагену. Також до складу колагену входить і аргінін, тому можна створити такий комплекс: гліцин, аргінін та палмітоїл гідроксипролін – виходить шикарний склад на омолодження та ліфтинг шкіри.

Глицин

INCI: Glycine
Внешний вид: кристаллический порошок белого цвета, схож на сахар
Растворение: в воде, пропорция 1:4 (одна часть глицина, 4 части воды)
Режим ввода: в водную фазу на начальном этапе приготовления или в активную фазу, можно греть
Дозировки: 0,1-2%
Хранение: в сухом и темном месте, в плотно закрытой таре, без доступа влаги
Годен: 07.26

Глицин — это аминокислота, которая оказывает успокаивающее действие, и в медицине используется как лечебный препатат. Часто ее комбинируют с витаминами группы В и витамином D3.

Глицин легко вступает в реакцию с различными минералами и металлами, при этом создает комплексы. К примеру, с медью создает глицинат меди (омолаживающее и заживляющее действие), со щелочью – глицинат натрия (стабилизатор и фиксатор ароматов и красителей). Наш Trilon M также является комплексом глицина и диацетовой кислоты. При нанесении на кожу, глицин способствует заживлению ран и повреждений. При сочетании глицина, орнитина и меди – образуется мощный комплекс для выработки коллагена и заживления кожи. При сочетании меди и глицина, медь меняет свой цвет на более глубокий синий, при этом образуется глицинат меди (омоложение и заживление). Так что можно поиграться с цветом и обыграть эти свойства в своей рецептуре. При сочетании метионина, глицина и меди образуется сразу два комплекса: метионинат меди и глицинат меди − оба оказывают противовоспалительный и заживляющий эффект, способствуют выработке коллагена, при этом, метионин нейтрализует свободные радикалы, замедляет процессы старения. При сочетании аргинина и глицина с АНА кислотами, происходит не только отшелушивание мертвых клеток, но также налаживается микроциркуляция (аргинин), и происходит успокоение и заживление кожи, снижается ощущение жжения от кислот (глицин). Эта аминокислота делает текстуру крема очень приятной и нежной.

Глицин в сочетании с ПАВ усиливает пенообразование, делает пену мягкой и шелковистой. Эффет шелковистости можно усилить при сочетании глицина с сахарами (Акваксил, сорбит, ксилит, фруктоза, сахароза). Глицин оказывает кондиционирующий эффект для кожи и волос, поэтому его часто включают в рецептуры шампуней, гелей для душа, кондиционеров для волос, мицеллярных вод и различных тоников.

Глицин в составе коллагена играет ключевую роль, эта аминокислота входит во все пептиды, образующиеся при расщеплении коллагена. Как вы знаете, коллаген состоит, в основном, из гидроксипролина, глицина и лизина. При чем, на глицин приходится больше всего аминокислотного состава коллагена. Считается, что глицин является каждым третьим аминокислотным остатком в молекуле коллагена. Также в состав коллагена входит и аргинин, поэтому можно создать такой комплекс: глицин, аргинин и палмитоил гидроксипролин – получется шикарный состав на омоложение и лифтинг кожи.

 

 

MGQ1MDZiZ
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: