Plantapon® SF

На складі

 

Артикул: S626b0
Доступність: Доступно
Виробник: Германия
Вибрати вагу:
Ціна:
50,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

Plantapon® SF

INCI: Sodium Cocoamphoacetate (and) Glycerin (and) Lauryl Glucoside (and) Sodium Cocoyl Glutamate (and) Sodium Lauryl Glucose Carboxylate

Зовнішній вигляд: прозора, злегка жовтувата рідина
рН продукту: 6,5-7,5
Робочий рН: 4,5-5,5
Розчинність: у воді
Способи приготування: холодним або гарячим способом (перед з'єднанням фаз)
Дозування: 1-50%
• Міцелярні води (незмивні 1-1,5%)
• Тиніки, що очищають, і міцелярні води (що змиваються): 3-5%
• Пінки для очищення: 7-10%
• Шампуні для малюків: 15-30%
• Шампуні для дорослих: 20-50%
• Гелі для душу: 20-30%
Зберігання: у темному місці, при кімнатній температурі
Термін придатності: до 02.26

Plantapon® SF є прозорою, жовтуватою, в'язкою рідиною з характерним запахом. ПАР має нейтральний рН 6,5-7,5 (у нерозбавленому вигляді), містить невелику кількість солі (NaCl) 4,5-5,8%, має вміст води 48,0-58,0% та гліцерину 5-15% . Зміст ПАР наступне: Sodium Cocoamphoacetate: 10-20%, Lauryl Glucoside: 5-15%, Sodium Cocoyl Glutamate <5%, Sodium Lauryl Glucose Carboxylate <5%. Не містить ПЕГ, алкілсульфатів (лаурилсульфат і т.д.), не роздає шкіру, підходить в засоби для чищення для малюків і в миючі рецептури для чутливої ​​шкіри. За французьким магазином ви цей ПАР можете знати як Base moussante Douceur.

Це м'яка суміш поверхнево-активних речовин для приготування різноманітних косметичних піномиючих засобів (шампуні, гелі, міцелярна вода і т.д.). Має гарне піноутворення, що легко загущується гліцерилолеатом (Lamesoft PO 65). Може використовувати як основний або вторинний ПАР у безсульфатних косметичних рецептурах. Екологічно безпечний продукт.

Рекомендовані загусники:

• молочна або лимонна кислота (при введенні кислот, ПАР починає густіти);
• сіль (NaCl – харчова сіль, краще не йодована): 2-5%;
• Lamesoft PO 65 1,5-2,5% (залежно від рецептури);
• Згущувач для шампуню;
• різні камеді та гелеутворювачі (гуар, ксантан тощо) та актилатні загусники  • (Сепімакс Zen, Aristoflex тощо).

Розчинники для ароматизаторів або ефірних олій:

• Cocamidopropyl Betaine (на 0,5гр віддушки або ЕМ на 3гр ПАР);
• Decyl Glucoside (на 0,5гр віддушки або ЕМ на 2,5гр ПАР);
• RESASSOL® VPF (на 0,5гр віддушки або ефірних олій на 2,5гр розчинника);
• EMULPHARMA® ECOTECH (на 0,5гр віддушки або ефірних олій на 3-5гр розчинника);
• Peg-40 Hydrogenated Castor Oil (на 0,5 г віддушки або ефірних масел на 3-5 г розчинника);
• SOPHOGREEN (на 0,5 г віддушки або ЕМ 3-4 г розчинника, але при рН 6).

Переваги:

  • Не містить сульфатів.
  • Підходить для м'яких та натуральних концепцій для очищення волосся та тіла.
  • Економічність.
  • Може використовуватись у холодному процесі.
  • Відмінна якість піни.

Рамковий рецепт шампуню

Це базовий рецепт, дуже простий та недорогий. Слід враховувати, що це м'яка суміш ПАР (як ми люблять говорити — органічний шампунь), тому піна з'являється лише після другого намилювання. Але піна буде шикарна, м'яка, щільна, шовковиста. Цей простий шампунь практично без активних компонентів, хоча багато користувачів саме такі продукти люблять. Дія активних компонентів: Д-пантенол дає блиск волоссю, заспокоює шкіру голови, загоює невеликі ушкодження; фруктоза – надає піні шовкове відчуття та бархатистість (взагалі, всі цукру – сахароза, ксиліт, фруктоза, Aquaxyl, надають такі властивості). Lamesoft PO 65 - загусник і коректор рН (сам по собі кислий має низький рН), складається з ПАР на основі глюкози (дає додаткове зволоження) та емоленту (гліцерил олеат дає кондиціювання шкірі та волоссю).

Фаза А
Plantapon SF 40%
Фаза В
Вода до 100%
Д-пантелон 0,5%
Фруктоза 0,4% (продається у будь-якій аптеці)
Фаза С
Консервант
Віддушка
Розчинник для віддушки (якщо ваша віддушка жиророзчинна)
Фаза D
Lamesoft PO 65 2,5%
Фаза Е
Барвник

Приготування:

1. Приготувати водну фазу (фаза В).
2. У фазу Ввести фазу А, ретельно розмішати. Розмішувати без фанатизму потрібно ретельно, щоб не було піни.
3. Віддушку розчинити. Ввести у фазу АВ, розмішати. Ввести аромат, розмішати.
4. Ввести Фазу D, розмішати. Ваш шампунь відразу загусне, рН у вас знизиться, оскільки Lamesoft PO 65 має кислий рН. Я рекомендую такі консерванти: Dermosoft® 700B, Nipaguard® SCE, Sharomix 703 або Verstatil® BOB, оскільки вони кислі, і вони добре відкорегують ваш шампунь. Кінцевий рН із цими консервантами буде 4,7-4,8, це ідеально для шампунів.
5. Додати барвник. У нас це дуже сильні концентрати, на 100гр шампуню вам знадобиться буквально шляпка (я беру на кінчику зубочистки, просто легко макнути в барвник і потім макнути в шампунь). Ця емульсія стане повністю прозорою через 12-13 годин.

‘“Гель для душу/рідке мило”’

На прикладі цього рецепту я хочу вас познайомити із властивостями активу, що загущають, Загущувач для шампуню. З активом Загущувач для шампуню дуже легко працювати, але слід враховувати, що якщо у вас у складі є алкілсульфати (лаурилсульфат натрію, інші сульфатні ПАР, а також ефіри целюлози (Na-карбоксиметилцелюлоза, Na-сульфоетилцелюлоза), сополімери акрилового

ліакриламід, нейтралізований сополімер метакриламіду і метакрилової кислоти), мікробний гетерополісахарид (ксантан) та ін. уведете воду. Активними компонентами цього гелю (він також може бути рідким милом і навіть шампунем для дітей, оскільки містить невелику кількість ПАР), є: Д-пантенол, фруктоза, амінокислота гліцин (дає шовковисте відчуття, знижує агресивний вплив ПАР), Концентрат екстракту Алое (містить практично цілий комплекс амінокислот, цукрів, мінералів та вітамінів).

Фаза А
Plantapon SF 20%
Загущувач для шампуню 4%
Фаза В
Вода до 100%
Концентрат екстракту Алое віра 2%
Д-пантенол 0,7%
Фруктоза 0,5%
Амінокислота гліцин 0,2%
Фаза С
RESASSOL® VPF 2,4%
Віддушка жирорості. 0,5%
Консервант
Фаза D
Барвник

Приготування:

1. Змішати фазу А.
2. Приготувати Фазу Ст.
3. У фазу А (ПАР і загусник) ввести Фазу В. Перемішувати 5-7 хвилин. У процесі перемішування ваша емульсія густітиме, густітиме і густітиме. Перемішуємо ніжно, але інтенсивно, нам треба отримати однорідну емульсію, але при цьому не допустити піноутворення. Добре шампуні перемішувати такими насадками: Насадка лопатева для дриля або Насадка на 5 лопатей для гравера або Насадка Центрифужного типу для гравера (для приготування невеликих обсягів).
4. Розчинити аромат, ввести у фазу АВ, розмішати. Ввести консервант, розмішати.
5. Ввести фазу D, розмішати. Ця емульсія стане повністю прозорою через 6 годин.

'"Пінка для вмивання"'

Ця пінка містить такі активні компоненти: амінокислоту гліцин — вона сприяє виробленню колагену, Медь РСА - це антиоксидант, відіграє ключову роль у загоєнні ран і відновленні шкіри, покращує колір шкіри, до того ж зволожує, за рахунок РСА. Д-пантенол сприяє загоєнню ран, разом із цукрами збільшує гідратацію шкіри. Алое віра зволожує, відновлює та загоює шкіру. Сорбіт – цукор, надає зволоження, крім того має протимікробний ефект (сорбіт вільно продається в аптеці). Крім того, при з'єднанні міді та гліцину відбувається найпростіша хімічна реакція – гліцинат міді (корисна для нашої шкіри), і колір міді стає гарним синьо-бірюзовим кольором. Метіонін - незамінна кислота, необхідна для підтримки росту та азотної рівноваги організму. При з'єднанні міді та метіоніну утворюється метіонінат міді – який має сильну протизапальну дію.

Фаза А
Plantapon SF 8%
Фаза В
RESASSOL® VPF 3%
Віддушка жирорості. 0,5%
Консервант
Фаза С
Вода до 100%
Концентрат екстракту Алое віра 2%
Д-пантенол 0,3%
Сорбіт 0,2%
Амінокислота гліцин 0,4%
Мідь РСА 0,1%
Methionine 0,1%

Приготування:

1. Розчинити аромат у солюбізаторі (розчиннику).
2. Підготувати фазу.
3. У фазу ввести А, розмішати. Ввести фазу В АС. Розмішати. Продукт буде прозорим за 18 годин. Піна буде дуже пишною та м'якою. Очищення відмінне, шкіру не сушить.

«Кондиціонуючий шампунь без силіконів»

У цьому шампуні головною діючою речовиною є екстракт кореня солодки - паста, якщо немає пасти, то беріть простий гліцериновий або пропіленгліколевий екстракт солодки (3,5%). У цьому екстракті міститься 19,4% калієвих та натрієвих солей гліциризинової кислоти. У світі є запатентовані косметичні та фармацевтичні продукти, що містять гліциризинову кислоту. Це: Мендунвейган – краплі для очей (лікування коньюктивіту, втома очей, різь і т.д.); Епіген - для лікування молочниці, має протизапальну дію; сиропи від кашлю на основі солодки – лікування кашлю, противірусна активність, регенеруюча дія. І так, гліциризинова кислота має противірусну, протизапальну, протисвербіжну та імуномодулюючу дію. Діє на різні типи ДНК та РНК вірусів in vitro та in vivo (Varicella zoster; Herpes simplex 1 і 2 типу; різні типи вірусу папіломи людини, в т.ч. онкогенні). Відмінно підійде в будь-яку косметику (починаючи від шампунів до кремів і мазей). Різними тестами доведено ефективну дію 0,1% гліциризинової кислоти. Наш екстракт містить 19,4% гліциризинової кислоти, отже, косметичний засіб, що містить 1% екстракту, матиме 0,19% гліциризинової кислоти. Друга діюча речовина, PURISOFT® – екстракт моринги, це сильний антиоксидант. Як ви зрозуміли, наш шампунь призначений для запобігання та профілактики лупи, сверблячки, інших запалень.
Я дуже люблю кондиціонуючі шампуні, після них волосся стає дуже легким, не сплутується, об'ємним, і, в такому випадку, кондиціонером для волосся можна користуватися через 2-3 миття, а не кожного разу після миття.

Фаза А
Вода до 100%
Фруктоза 0,2%
Сахароза 0,1% (продається в аптеці)
PURISOFT® 1%
Екстракт кореня солодки 1%

Фаза В
Plantapon SF 36%
ПАР Протеол вівсяний 3% (підсилює очищувальні якості шампуню, пом'якшує шкіру голови, посилює блиск волосся)
Decyl Glucoside 3% (пом'якшує дію інших ПАР, посилює піноутворення)
Фаза С
Cocamidopropyl Betaine 3% (посилення очищаючих якостей і тут ще відіграє роль розчинника для віддушки)
Віддушка
Консервант
Фаза D
Lamesoft PO 65 2%
Фаза Е
Гліцерин 3%
Гуар катіонний 0,35%
Катіонний ГЕЦ 0,1%
Полікватерніум 7 2%
барвник

Приготування:

1. Розчинити аромат, отриманий розчин повинен вийти прозорим. Якщо ваша віддушка вимагає більше розчинника, значить вводите ще 1% кокамідопропілбетаїну (або іншого солюбізатора) і знову перемішує, і так робите, поки розчин не стане прозорим.
2. Змішуєте ПАВи, гріти їх не потрібно.
3. Готуйте водну фазу.
4. У водну фазу (фаза А) вводите суміш ПАР (фаза В), розмішуєте, але так, щоб не нагнати пухирів.
5. Вводьте фазу D, розмішуйте.
6. Вводьте фазу Е. Відміряєте необхідну кількість гліцерину, в нього вводите суміш сухих гелеутворювачів, розмішуєте, вводите полікватерніум, розмішуєте. На кінчик зубочистки берете барвник і змішуєте з отриманою сумішшю (наших барвників, 5гр, вистачить на роки, тому що вони дуже концентровані, і його потрібно мікрокраплю). Я взяла червоний, тому що екстракт солодки надає продуктам коричнево-бордовий колір, а червоний, у цьому випадку, допоможе створити гарний глибокий винний колір. Ретельно перемішувати (приблизно 7-10 хвилин).
7. Вводьте фазу С. Ваш шампунь стане прозорим через 11 годин.

Ще, кремоварам на замітку:

  • якщо в рецептурі вашого шампуню заплановані актилатні загусники, ви завжди спочатку їх змішуєте з водною фазою. І у водно-гелеву фазу вводите ПАР;
  • якщо в рецептурі у вас заплановані камеді (ксантан, гуар, солагам тара, катіонний ГЕЦ, катіонний гуар і т.д.), то камеді слід змішати з гліцерином і ввести наприкінці, коли шампунь практично готовий. Так ваш гелеутворювач не розшарує шампунь або гель і т.д.

Країна: Німеччина

ZjI5ZW
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: