Decyl Glucoside

PLANTACARE® 2000 UP

На складі

 

Артикул: S625b0
Доступність: Доступно
Виробник: Германия
Вибрати вагу:
Ціна:
50,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

Decyl Glucoside

INCI: Decyl Glucoside

Походження: кокос та кукурудза
Зовнішній вигляд: прозора в'язка рідина
Розчинність: у воді
Поєднання з природними камедями: поєднується
Дозування: 5-40%
Тип: неіонний
Робочий рН: 3-5,8
Зберігання: зберігати при кімнатній температурі, втемному місці
Термін придатності: 10.24

Децил глюкозид являє собою неіонну поверхнево-активну речовину, яка використовується як ніжний очищувальний і спінюючий агент. Чудова здатність піноутворення і хороша дерматологічна сумісність роблять його придатним для використання як основної поверхнево-активної речовини або в суміші з іншими ПАР в засобах для чутливої ​​шкіри. Його можна знайти в різних продуктах особистої гігієни, таких як засоби для чищення, гелі для душу, шампуні, рідке мило для рук і т.д.
Децилглюкозид часто використовується в очищаючих і миючих засобах, так як крім своєї м'якості, він запобігає сухості шкіри (має здатність утримувати вологу), до того ж має відмінне піноутворення. Це неіонна поверхнево-активна речовина (неіонний позначає нейтральну, тобто без заряду), це означає, що вона менш дратує шкіру, ніж інші поверхнево-активні речовини і, отже, підходить для чутливої ​​шкіри, оскільки не провокує свербіж.

У широкій індустрії особистої гігієни, децилглюкозид використовується як поверхнево-активна речовина для зниження поверхневого натягу, видалення бруду та шкірного сала, а також для стабілізації водної та масляної фаз продукту. Це одна з небагатьох поверхнево-активних речовин, яка отримана з природних джерел і не залишає оксид етилену як побічний продукт виробництва. Цей ПАР входить до категорії біорозкладаються, вважається екологічно чистим.

Особливість: слід враховувати, що децилглюкозид має лужний рН, його необхідно використовувати з кислими інгредієнтами, такими як молочна або лимонна кислота для приведення складу до нейтрального рН. Бажано використовувати консерванти з бензойною кислотою, це також допоможе зменшити рН вашого продукту.

Країна: Німеччина

NjEyZW
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: