Главная »Екстракти» СО2 розмарину (для шкіри) та Flavoxan 14 (для олій)


        

СО2 розмарину (для шкіри) та Flavoxan 14 (для олій)

На складі

 

Артикул: E749b0
Доступність: Доступно
Виробник: Германия
СО2 розмарина антиоксидант для кожи и Flavoxan 14:
Ціна:
54,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

Flavoxan 14

INCI: Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil,  Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Lecithin, Tocopherol

Сировина: Rosmarinus officinalis - листя
Зовнішній вигляд: рідина коричневого кольору, при низьких температурах стає в'язкою
Розчинність: у оліях
Дозування:
• для олій з насиченими жирними кислотами - 0,05 - 0,1%
• для масел з поліненасиченими жирними кислотами - 0,2 - 0,4%
Режим введення:
• безпосередньо в самі олії (для продовження терміну придатності олії або для її стабілізації);
• безпосередньо в жирну фазу для стабілізації жирної фази крему, масляної сироватки чи мазі чи інших масляних екстрактів чи ефірних олій.
Зберігання: при кімнатній температурі в темному місці або холодильнику
Термін придатності: до 03.24 (5 років від дня виробництва)

Опис створено за даними виробника FLAVEX

Країна: Німеччина

Як відомо, є активи антиоксиданти, антиейдж, а є активи запобіжники. Наприклад, аскорбінова кислота, натрію/магнію аскорбіл фосфат і т.д., це анти-ейдж, а аскорбіл пальмітат, це антиоксидант, причому, як для шкіри, так і для стабілізації та збереження олій. Суміш природних токоферолів (гама, дельта, альфа і бета) - це антиоксиданти для олій, вони оберігають ліпіди від окислення, а токоферол ацетат - це антиоксидант для шкіри, він дуже добре відновлює шкіру після ультрафіолету, різних пошкоджень, не запобігає старінню, але захистити ваші олії від прогоркання. Так і розмарин, буває антиоксидантом для шкіри (знеболювальне, анти-ейдж, анти-ане і т.д.), а буває антиоксидантом для олій. Той, що для шкіри, не захищає ваші олії від окислення, а той, що для олій, не працює як антиоксидант для шкіри. Flavoxan 14 – це антиоксидант та запобіжник для олій, а СО2-антиоксидант розмарину – це антиоксидант для шкіри.

Композиція складається переважно з розмарину (еко), отриманого екстракцією під високим тиском за допомогою природного діоксиду вуглецю з додаванням невеликої кількості етанолу в якості розчинника, олії (еко) для стандартизації до певного вмісту активного інгредієнта, лецитину соняшника, що не містить ГМО, і невеликого кількості природних змішаних токоферолів, які містять ГМО.

Сума антиоксидантних дитерпенових фенолів з карнозною кислотою як основний компонент 7- 9% (в розрахунку на карнозну кислоту); Соняшникова олія (еко), соняшниковий лецитин, залишковий вміст етанолу <2%, 0,5-0,7% натуральна суміш токоферолів, що не містить ГМО.

Flavoxan 14 має антиоксидантні, антимікробні та протизапальні властивості. Він використовується для стабілізації жирних олій, каротиноїдів та ефірних олій.

СО2-антиоксидант розмарину

INCI: СО2 Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract

Сировина: Rosmarinus officinalis - листя
Зовнішній вигляд: світла рідина кольору хакі
Розчинність: в оліях та інших ліпідах
Режим введення: в масляну фазу на початковому етапі приготування або активну фазу
Дозування: 0,3-1%
Зберігання: при кімнатній температурі в темному місці або холодильнику
Термін придатності: до 10.25 (5 років від дня виробництва)

СО2-антиоксидант розмарину містить 6-8% антиоксидантних еталонних сполук: фенольні дитерпени, карнозна кислота та карнозол, розраховані з використанням карнозної кислоти. Загальний вміст летких компонентів <0,1%, залишковий вміст етанолу 1-2,5%, олії.

СО2-антиоксидант розмарину має широкий спектр дії проти 28 тестованих мікроорганізмів: різних стафілококів і стрептококів, коринебактерій і видів Pseudomonas, а також проти Bacillus subtilis, Micrococcus luteus, Propionibacterium acnes і Candida в концентраціях до 0. Ефективність проти грампозитивних бактерій була кращою при мінімальній інгібуючій концентрації в 5-10 разів нижче, ніж проти грамнегативних бактерій та грибків. Він також надає анти-ейдж дію при введенні його в косметику. Він запобігає окисленню високоненасичених жирних кислот у клітинних мембранах та інгібує неферментативне глікозилювання білків. СО2 антиоксидант розмарину завдяки знеболювальному ефекту приносить полегшення при подагрі, ревматичних болях і м'язових спазмах. Антисептик – сприяє загоєнню та рубцюванню шкірних пошкоджень, також звужує пори та допомагає при лікуванні вугрової висипки. Також було показано, що місцеве застосування екстракту розмарину має протизапальну та антипроліферативну дію.

 

YjllOGI
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: