EMULGADE 165

Glyceryl Stearate and PEG-100 Stearate

На складі

 

Артикул: emulsEMULGADE10123
Вибрати вагу:
Ціна:
38,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

EMULGADE 165

INCI: Glyceryl Stearate (and) PEG-100 Stearate

Дозування: 1-5%

Зовнішній вигляд: біді круглі гранули

HLB: 11

Розчинність: в оліях

Режим вводу: в масляну фазу на початковому етапі приготування

Температура плавління: 70 - 75 °C

Термін придатності: 11. 24

Зберігання: в прохолодному місці в щільно закритій тарі

Країна: Німеччина

EMULGADE 165 (Glyceryl Stearate (and) PEG-100 Stearate) — це універсальний неіонний емульгатор типу «масло у воді», який створює шовковисто-м’які, надлегкі емульсії. Основне використання цього продукту — як емульгатор для кремів і лосьйонів, багатих неполярними оліями та восками. Оскільки це неіонний емульгатор, він витримує додавання кислотних активних речовин і солей, і працює в діапазоні рН від 4,5 до 9. Крім того його використовують у безводних рецептурах (5-25%). Він істотно не згущує емульсії, навіть у емульсіях з дуже великими масляними фазами. Він також є значно більш стабільним у дуже тонких емульсіях.

EMULGADE 165 не загущує емульсіі, він тільки емульгує, для отримання густих емульсій вам потрібно буде вводити загущувачі. Цей емульгатор дає шикарний глянець, креми мають дуже красивий професійний вигляд. 

Властивості: працює в широкому діапазоні pH, сумісний з аніонними, катіонними і неіонними поверхнево-активними речовинами і володіє винятковою електролітичної толерантністю, тому його часто використовують в антиперспирантних продуктах. Може поєднуватися з іншими емульгаторами для розширення його ефективного діапазону емульгування. Стабілізує склади перекису водню і кислотні pH-продукти. 

Рамочний рецепт СПФ крему, як основний емульгатор EMULGADE 165

MGEzNTdh
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: