AMISOFT® CS-11

На складі

 

Артикул: DetAscs11021022
Вибрати вагу:
Ціна:
98,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

AMISOFT® CS-11

INCI Name: Sodium Cocoyl Glutamate

Зовнішній вигляд: дрібнодисперсний порошок білого кольору

Розчинність: у воді, легко змішується з рідкими ПАР та оліями

Дозування: до 15%

Режим вводу: у будь-яку фазу

Зберігання: у прохолодному, темному та сухому місці

Термін придатності: 03. 25

Країна: Японія

Amisoft® CS-11 – це не просто ПАР, це актив, який ідеально підходить для чутливої та дуже чутливої шкіри, за своєю суттю є активним компонентом, який після вмивання дає сильний зволожуючий фініш. Крім того, він працює як емульгатор для різних засобів для очищення. Також цей ПАР дозволено використовувати в засобах для ротової порожнини (зубні пасти, зубнї порошки та ополіскувачї).

Amisoft® CS-11 — це м’яка аніонна поверхнево-активна речовина, отримана з рослинної L-глутамінової кислоти. Цей ПАР у вигляді порошку, що дуже зручно для використання. Володіє чудовими очисними та піноутворюючими властивостями, водночас допомагає зберегти зволоженість шкіри та волосся. Він ідеально підходить для використання продуктів без сульфатів, оптимальний pH між 5 і 7, створює відчуття зволоження шкіри. Його висока чистота робить його ідеальним для рецептур, чутливих до солі. AMISOFT® CS-11 має сертифікати Ecocert, Cosmos & Natrue.

У нього такий же слабокислий рН як і у шкіри, супер піноутворююча здатність, хороша стійкість до жорсткої води.

Властивості:

1. М'який, безпечний та біорозкладний. Водний розчин цього ПАР слабокислотний, що відповідає рН шкіри людини, тому не викликає жодного дискомфорту, алергічної реакції та відчуття стягнутості після вмивання. Сам ПАР виготовлений на основі амінокислоти та при поєднанні з іншими амінокислотами дає дуже цікавий "супер-зволожуючий" фініш. Для продовження дії зволожуючого ефекту рекомендовано додавати мальтодекстрін, він забезпечує каскадне зволоження та запобігає швидкій втраті вологи.

2. ПАР виробляє багату, безперервну, тонку і гладку піну.

3. Цей ПАР дозволено виготовлення зубних паст і зубних порошків.

4. У зубних пастах запобігає фарбуванню зубної емалі, швидко та ефективно очищає зубний наліт.

Цей ПАР широко використовують у рецептурах засобів для очищування преміум класу. Наприклад, перша ензимна пудра на ліпазі коштує близько 20 фунтів; друга, містить екстракт абрикосу, олію кокосу та екстракт меду, коштує близько 18 фунтів.

Приклад зубної пасти

Освіжаючі  пігулки для очищення ротової порожнини та язика зі смаком лимонної м'яти

Пігулки для полоскання рота «два в одному» миттєво, ефективно та безпечно освіжають дихання за 30 секунд. Форма не містить спирту, м'яко очищає порожнину рота, захищає ясна і видаляє зубні плями, бруд і наліт на язику.

INCI: mannitol, sodium bicarbonate, erythritol, tartaric acid, sodium cocoyl glutamate, magnesium stearate, flavouring, hydroxypropyl methylcellulose, sodium glycolate, hydroxypropyl cellulose, sodium carbonate, silica, menthol, Centella asiatica extract, Camellia sinensis (tea) leaf extract, Yucca vera extract, sodium ascorbate, dipotassium glycyrrhizinate, sodium fluoride (0.058%), sodium saccharine, Salvia officinalis (sage) extract, xylitol, tocopherol (vitamin E), ascorbic acid (vitamin C), pyridoxine HCl, calcium phosphate.

 

Amisoft - відмінне зчеплення із зубною емаллю

Твердий шампунь

AMISOFT® CS-11

INCI Name: Sodium Cocoyl Glutamate

Внешний вид: мелкодисперстный порошок белого цвета

Растворимость: в воде, легко смешивается с жидкими ПАВ и маслами

Дозировки: до 15%

Режим ввода: в любую из фаз

Хранение: в прохладном, темном и сухом месте

Годен: 03. 25

Страна: Япония

Amisoft® CS-11 - это не просто ПАВ, это актив, который идеально подходит для чувствительной и очень чувствительной кожи, по своей сути является активным компонентом, который после умывания дает сильный увлажняющий финиш. Кроме того, он работает как эмульгатор для различных очищающих средств. Также этот ПАВ разрешено использовать в средствах для полости рта (зубные пасты, зубные порошки и ополаскиватели).

Amisoft® CS-11 — мягкое анионное поверхностно-активное вещество, полученное из аминокислоты L-глутаминовой кислоты растительного происхождения. Этот ПАВ в виде порошка, что очень удобно для использования. Обладает отличными очищающими и пенообразующими свойствами, и в то же время помогает сохранить кожу и волосы увлажненными. Идеально подходит для бессульфатных продуктов с оптимальным уровнем pH от 5 до 7, создавая ощущение увлажнения кожи. Его очень высокая чистота делает его идеальным для проектов, чувствительных к соли. AMISOFT® CS-11 сертифицирован Ecocert, Cosmos и Natrue.

У него такая же слабая кислотность, как и у кожи, супер пенообразующая способность, хорошая стойкость к жесткой воде.

Свойства:

1. Мягкий, безопасный и биоразлагаемый. Водный раствор этого ПАВ слабокислотный, что соответствует рН кожи человека, поэтому не вызывает никакого дискомфорта, аллергической реакции и ощущения стянутости после умывания. Сам ПАВ изготовлен на основе аминокислоты и при сочетании с другими аминокислотами дает очень интересный "супер-увлажняющий" финиш. Для продолжения действия увлажняющего эффекта рекомендуется добавлять мальтодекстрин, он обеспечивает каскадное увлажнение и предотвращает быструю потерю влаги.

2. ПАВ производит обильную, непрерывную, тонкую и гладкую пену.

3. Этот ПАВ разрешен для изготовления зубных паст и зубных порошков.

4. В зубных пастах предотвращает окрашивание зубной эмали, быстро и эффективно очищает зубной налет.

Примеры энзимных пудр

Этот ПАВ широко используют в рецептурах очищающих средств премиум класса. К примеру, первая энзимная пудра на липазе стоит около 20 фунтов; вторая, содержит экстракт абрикоса, масло кокоса и экстракт меда, стоит около 18 фунтов.

Пример зубной пасты

Освежающие таблетки для очищения ротовой полости и языка со вкусом лимонной мяты

Таблетки для полоскания рта «два в одном» мгновенно, эффективно и безопасно освежают дыхание за 30 секунд. Не содержащая спирта формула мягко очищает полость рта, защищает десны и удаляет зубные пятна, грязь и налет на языке.

INCI: mannitol, sodium bicarbonate, erythritol, tartaric acid, sodium cocoyl glutamate, magnesium stearate, flavouring, hydroxypropyl methylcellulose, sodium glycolate, hydroxypropyl cellulose, sodium carbonate, silica, menthol, Centella asiatica extract, Camellia sinensis (tea) leaf extract, Yucca vera extract, sodium ascorbate, dipotassium glycyrrhizinate, sodium fluoride (0.058%), sodium saccharine, Salvia officinalis (sage) extract, xylitol, tocopherol (vitamin E), ascorbic acid (vitamin C), pyridoxine HCl, calcium phosphate.

Amisoft – отличное сцепление с зубной эмалью

Твердый шампунь

OTM4MT
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: