BEAUTYDERM WW

Три в одному - є одночасно замінником частини жирної фази, емульгатором та соемульгатором

На складі

 

Артикул: EmulBEAWW070421
Вибрати вагу:
Ціна:
68,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

BEAUTYDERM WW

INCI: Olive oil PEG-7 Ester, Ethylhexyl stearate, Polyglyceryl 3 polyricinoleate, Sorbitan oleate
Зовнішній вигляд: в'язка рідина
Розчинність: у оліях, при цьому диспергується у водних системах
Дозування: 0,5-10%
Режим вводу: масляну фазу на початковому етапі приготування
Способи приготування: холодний та гарячий
Зберігання: у темному та прохолодному місці
Термін придатності: 02.24
Країна: Італія

Склад:

Olive oil peg-7 esters: 40-60%
Octyl stearate: 20-40%
Polyglyceryl 3 polyricinoleate: 10-25%
Sorbitan oleate: 10-25%

Beautyderm WW – емульгатор нового покоління для холодного процесу приготування. Він отриманий із зелених складових, які ідеально сумісні зі шкірою: оливкової олії, касторової олії та рослинного гліцерину. Будучи рідким емульгатором, ви легко можете приготувати емульсію прямого типу лише перемішавши компоненти, для цього вам навіть не потрібні спеціальні гаджети. Beautyderm WW ідеально підходить для всіх типів емульсії, де не потрібно нагрівання, так би мовити "крем нашвидкуруч". Beautyderm WW підходить для приготування вологих серветок. Він дозволяє емульгувати компоненти ліпідної фази (віддушка, консервант, жиророзчинний екстракт, масло) у безперервній водній фазі, потім цим субстратом просочуються вологі серветки. Beautyderm WW також підходить для емульсій холодного процесу, які можуть бути включені гелеутворювачі будь-якого типу: карбомер, поліакрилат, целюлоза, ксантанова камедь і т. д.

Цей емульгатор має багатофункціональні переваги зволоження шкіри та утримання вологи за рахунок присутності ефірів рицинолеату та стеарату. Він також забезпечує відмінну переносимість шкірою, що робить Beautyderm WW особливо корисним для чутливої ​​шкіри та створення дитячих косметичних засобів. Також цей емульгатор може використовуватися одночасно як соемульгатор і емолент. Він дуже покращує і полегшує будь-яку емульсію. Приміром, при поєднанні Olivem 1000 і Beautyderm WW ви отримаєте прекрасну емульсію, що швидко поглинається шкірою, яка не буде створювати "парникового ефекту" на шкірі, а сам крем буде мати дуже красиву, глянцеву і акрилатну структуру, при цьому у вашому складі зовсім не буде акрилатних гелеутворювачів (приклад трохи нижче).

Переваги:

Beautyderm WW - це безпечний "зелений" емульгатор, який не дратує шкіру та очі, що робить його ідеальним засобом для розробки косметичних та доглядових продуктів для дітей, кремів під очі, а також засобів для зняття макіяжу. Його здатність надавати шкірі приємного елегантного вигляду, а також відчуття ніжності та м'якості роблять Beautyderm WW відповідним емульгатором для всіх засобів, включаючи рідкі склади, що розпорошуються (вологі серветки, молочко і лосьйони для тіла). Крім того, він дуже простий у використанні, що знижує виробничі витрати як за часом, так і заощаджує електроенергію.

Ефективний навіть при низьких дозах
Сумісність з полярними та неполярними оліями
Засоби для зняття макіяжу та вологі серветки
Сумісність з натуральними та синтетичними гелеутворювачами
Універсальність рецептури
Природне походження

 

Зволожуючий живильний крем

Сам крем має дуже приємну текстуру, яка сподобається всім користувачам. Прекрасно розподіляється на шкірі, немає білого мильного сліду, не липкий. Має презентабельний вигляд та гарний глянець, при цьому не містить акрилатних гелеутворювачів. Вбирається буквально за 36 секунд (спеціально засікала час), не залишає жирного сліду та блиску на шкірі.

Фаза А

Olivem 1000 3%

Beautyderm WW 3%

Caprylic/Capric Triglyceride 3%

Lanette O 3%

Масло ши 2%

Cetiol СС 3%

Фаза В

Вода до 100%

Ксантан 0.5%

PREBIULIN C90 0,5%

Propanediol 5%

Euxyl PE9010 0,7%

Фаза С

Віддушка (за бажанням)

Активні компоненти (за бажанням)

Приготування:

Попередньо диспергувати в пропандіолі гелеутворювачі, потім додати інші інгредієнти B. Нагрійте A/B до 85°C (кожну фазу окремо). Додати A до B при перемішуванні та гомогенізувати протягом 3 хвилин. Остудити, помішуючи. Додайте фазу C за температури нижче 45°C і перемішайте до однорідного стану.

Рецептуры от производителя

BEAUTYDERM WW

INCI: Olive oil PEG-7 Ester, Ethylhexyl stearate, Polyglyceryl 3 polyricinoleate, Sorbitan oleate 
Внешний вид: вязкая жидкость
Растворимость: в маслах, при этом диспергируется в водных системах
Дозировки: 0,5-10%
Режим ввода: в масляную фазу на начальном этапе приготовления
Способы приготовления: холодный и горячий
Хранение: в темном и прохладном месте
Годен: 02.24
Страна: Италия

Состав:

Olive oil peg-7 esters: 40-60%
Octyl stearate: 20-40%
Polyglyceryl 3 polyricinoleate: 10-25%
Sorbitan oleate: 10-25%

Beautyderm WW - эмульгатор нового поколения для холодного процесса приготовления. Он получен из зеленых составляющих, которые идеально совместимы с кожей: оливкового масла, касторового масла и растительного глицерина. Являясь жидким эмульгатором, вы легко можете приготовить эмульсию прямого типа всего лишь перемешав компоненты, для этого вам даже не потребуются специальные гаджеты. Beautyderm WW идеально подходит для всех типов применений, где не требуется нагрев, так сказать "крем на скорую руку". Beautyderm WW подходит для приготовления специальных пропитывающих эмульсий влажные салфетки. Он позволяет эмульгировать компоненты липидной фазы (отдушка, консервант, жирорастворимый экстракт, масло) в непрерывной водной фазе, затем этим субстратом пропитываются влажные салфетки. Beautyderm WW также подходит для эмульсий холодного процесса, в которые может быть включены гелеобразователи любого типа: карбомер, полиакрилат, целлюлоза, ксантановая камедь и т. д. 

Этот эмульгатор обладает многофункциональными преимуществами увлажнения кожи и удержания влаги за счет присутствия эфиров рицинолеата и стеарата. Он также обеспечивает отличную переносимость кожей, что делает Beautyderm WW особенно полезным для чувствительной кожи и для создания детских косметических средств. Также этот эмульгатор может использоваться одновременно как со-эмульгатор и эмолент. Он очень облагораживает и облегчает любую эмульсию. К примеру, при сочетании Olivem 1000 и Beautyderm WW вы получите прекрасную быстро впитывающуюся эмульсию, которая не будет создавать "парникового эффекта" на коже, а сам крем будет иметь очень красивую, глянцевую и акрилатную структуру, при этом в вашем составе совсем не будет акрилатных гелеобразователей (пример чуть ниже).

Преимущества:

Beautyderm WW - это безопасный "зеленый" эмульгатор, который не раздражает кожу и глаза, что делает его идеальным средством для разработки косметических и уходовых продуктов для детей, кремов под глаза, а также средств для снятия макияжа. Его способность придавать коже приятный элегантный вид, а также ощущение нежности и мягкости делают Beautyderm WW подходящим эмульгатором для всех средств, включая распыляемые жидкие составы (влажные салфетки, молочко и лосьоны для тела). Кроме того, он очень прост в использовании, что снижает производственные затраты как по времени, так и экономит электроэнергию.

Эффективен даже при низкой дозировке
Совместимость с полярными и неполярными маслами
Средства для снятия макияжа и влажные салфетки
Совместимость с натуральными и синтетическими гелеобразователями
Универсальность рецептуры
Природное происхождение

Увлажняющий питательный крем

Сам крем имеет очень приятную текстуру, которая понравится всем пользователям. Прекрасно распределяется на коже, не имеет белого мыльного следа, не липкий. Имеет презентабельный вид и красивый глянец, при этом не содержит акрилатных гелеобразователей. Впитывается буквально за 36 секунд (специально засекала время), не оставляет жирного следа и блеска на коже.

Фаза А

Olivem 1000 3%

Beautyderm WW 3%

Caprylic/Capric Triglyceride 3%

Lanette O 3%

Масло ши 2%

Cetiol СС 3%

Фаза В

Вода до 100%

Ксантан 0.5%

PREBIULIN C90 0,5%

Propanediol 5%

Euxyl PE9010 0,7%

Фаза С

Отдушка (по желанию)

Активные компоненты (по желанию)

Приготовление:

Предварительно диспергировать в пропандиоле гелеобразователи, затем добавить другие ингредиенты B. Нагрейте A / B до 85 ° C (каждую фазу отдельно). Добавить A к B при перемешивании и гомогенизировать в течение 3 минут. Остудить, помешивая. Добавьте фазу C при температуре ниже 45 ° C и перемешайте до однородного состояния.

Рецептуры от производителя

OWIxO
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: