Главная »Емульгатори» EUMULGIN® PRISMA


        

EUMULGIN® PRISMA

На складі

 

Артикул: Emuls080620
Доступність: Доступно
Вага: -
Виробник: Германия
Вибрати вагу:
Ціна:
72,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

EUMULGIN® PRISMA

INCI: Disodium Cetearyl Sulfosuccinate

Зовнішній вигляд: білий або сірувато-білий порошок

Активне по-во: хв. 95.0%

Вода: макс. 2%

Sodium Sulfate: макс. 3%

pH (1%): 6-7

Температура плавління: 80-85оС

Дозування: 0,25-1,5%

Режим вводу: масляну фазу на початковому етапі приготування

Розчинність: у оліях

Зберігання: у сухому та темному місці

Термін придатності: 12.24

Країна: Німеччина

EUMULGIN® PRISMA - приголомшливий емульгатор, як говорить про нього виробник, він різноманітний, як кольори веселки:

Працювати із таким емульгатором одне задоволення! Емульсії виходять у всіх і завжди, при цьому його економічність, низька вартість та розкішні емульсії викликають захоплення. Емульгатор слід вводити в жирну фазу на початковому етапі приготування, температура плавлення у нього приблизно, як і в інших емульгаторів, тому, за бажання, ви можете поєднувати його з різноманітними емульгаторами ламеллярного типу. Слід зазначити, що EUMULGIN® PRISMA є емульгатором "прямого" типу і самостійно не може створити ламеллярну емульсію, але при цьому може служити хорошим стабілізатором і загусником в ламеллярних емульсіях. Наприклад, він дуже добре поєднується з Монтаном 202, роблячи емульсії щільнішими, але при цьому надзвичайно легкими (дуже добре підійде на літо і для жирної шкіри). Рекомендую EUMULGIN® PRISMA поєднувати з Plantasens HP-30 і з Plantasens HP-10 - виходять воістину шикарні багаті емульсії, при цьому, вони вбираються буквально за 0,5 хвилини не залишаючи жирного сліду на шкірі. Як спів-емульгатор, я раджу EUMULGIN® PRISMA використовувати 0,1-0,2%, як самостійний емульгатор, рекомендую брати не менше 0,25% (все буде залежати від гелеутворювачів, загусників та твердих масел у ваших рецептурах).

Емульгатор легко приймає силікони, будь-які сонцезахисні фільтри (і в будь-яких кількостях), електроліти, кислоти, він взагалі дуже толерантний до будь-якої кислотності, що, погодьтеся, полегшує життя.

Пропоную вам розглянути рецептури виробника, щоб зрозуміти схему побудови емульсій.

Молочко виходить дуже стабільним, витримує перепади температур (холодильник - спека 30оС-холодильник і знову прогулянка по жарі). Дуже ефектно виглядає на тілі, якщо вести Colorona® Oriental Beige 0,15% і 0,25% Cocoa (коричневий), Latte (кавово-кремовий) та/або Golden Champagne (жовтий) - дивіться за своїм тоном шкіри. Виходить легке мерехтіння, шкіра ніби переливається, але при цьому, білизна не мажеться. Цей рецепт можна збагатити різними антицелюлітними добавками, тоді отримуємо гарний та корисний продукт.

Другий крем, який я вам дуже раджу приготувати, є сонцезахисним. Він має високу ефективність та стабільність. Відразу скажу по фільтрах (оскільки в рецепті вказані окремі фільтри, у нас же вони комплексами). Тому, замість Uvinul T 150 Ethylhexyl і Uvinul A Plus ми беремо Uvinul Easy 8%, і, замість Tinosorb S ми беремо Tinosorb® S Aqua 15%. У нас, при такому поєднанні фільтрів, виходить СПФ близько 40 (що дуже добре). Також пропоную з рецепту взагалі прибрати Cutina® FS 45 (він дає легкий білий слід), а взяти бегенилового спирту 1,5%. Емульсія виходить набагато багатша і дуже приємна тактильно. CETIOL® B замінити на октилдодеканол 2% та ULTRAFEEL OSL 6%. Октилдодеканол дасть легку бархатистість на шкірі, а поєднання ULTRAFEEL OSL та C12-15 Alkyl Benzoate посилять наші УФ фільтри та зіграють як протизапальна добавка, що дуже актуально при лежанні на пісочку. COSMEDIA® DC раджу замінити на Сепіплюс 400 - 1%, а COSMEDIA® SP замінити на ECOGEL™ 0,4%. При такій комбінації ви отримаєте дуже ніжний, стабільний крем, який відчуватиметься ламеллярною емульсією. І при сумісності вказаних мною гелеутворювачів, ви уникнете використання лугу. рН крему вийде близько 6,4-6,5, це прийнятний і робочий рН для сонцезахисного крему.

 

Ще декілька прикладів кремів

 

EUMULGIN® PRISMA

INCI: Disodium Cetearyl Sulfosuccinate

Внешний вид: белый или серовато-белый порошок

Активное в-во: мин. 95.0%

Вода: макс. 2%

Sodium Sulfate: макс. 3%

pH (1%): 6–7

Температура плавления: 80-85оС

Дозировки: 0,25-1,5%

Режим ввода: в масляную фазу на начальном этапе приготовления

Растворимость: в маслах

Хранение: в сухом и темном месте

Годен: 03.23

Страна: Германия

EUMULGIN® PRISMA - потрясающий эмульгатор, как говорит о нем проивзодитель, он многообразен, как цвета радуги:

Работать с таким эмульгатором одно удовольствие! Эмульсии получаются у всех и всегда, при этом его экономичность, низкая стоимость и шикарные эмульсии вызывают восторг. Эмульгатор следует вводить в жирную фазу на начальном этапе приготовления, температура плавления у него примерно, как и у других эмульгаторов, поэтому, при желании,  вы его можете сочетать с разнообразными эмульгаторами ламеллярного типа. Следует заметить, что EUMULGIN® PRISMA является эмульгатором "прямого" типа и самостоятельно не может создать ламеллярную эмульсию, но при этом, может служить хорошим стабилизатором и загустителем в ламеллярных эмульсиях. К примеру, он очень хорошо сочетается с Монтанов 202, делая эмульсии более плотными, но при этом чрезвычайно легкими (очень хорошо подойдет на лето и для жирной кожи). Очень рекомендую EUMULGIN® PRISMA сочетать с Plantasens HP-30 и с Plantasens HP-10 - получаются поистине шикарные богатые эмульсии, при этом, они впитываются буквально за 0,5 минуты не оставляя жирного следа на коже. Как со-эмульгатор, я советую EUMULGIN® PRISMA использовать 0,1-0,2%, как самостоятельный эмульгатор, рекомендую брать не менее 0,25% (все будет зависеть от гелеобразователей, загустителей и твердых масел в ваших рецептурах).

Эмульгатор легко принимает силиконы, любые солнцезащитные фильтры (и в любых количествах), электролиты, кислоты, он вообще, очень толерантен к любой кислотности, что, согласитесь, облегчает жизнь.

Предлагаю вам рассмотреть рецептуры производителя, чтобы понять схему построения эмульсий.

Молочко получается очень стабильным, выдерживает перепады температур (холодильник - жара 30оС- холодильник и опять прогулка по жаре). Очень эффектно смотрится на теле, если вести Colorona® Oriental Beige 0,15% и 0,25% Cocoa (коричневый), Latte (кофейно-кремовый) и/или Golden Champagne (желтый) - смотрите по своему тону кожи. Получается легкое мерцание, кожа как-бы переливается, но при этом, белье не пачкается. Этот рецепт можно обогатить различными антицеллюлитными добавками, тогда получаем красивый и полезный продукт.

Второй крем, который я вам очень советую приготовить, является солнцезащитным. Он имеет высокую эффективность и стабильность. Сразу скажу по фильтрам (так как в рецепете указаны отдельные фильтры, у нас же они комплексами). Поэтому, вместо Uvinul T 150 Ethylhexyl и Uvinul A Plus мы берем Uvinul Easy 8%, и, вместо Tinosorb S мы берем Tinosorb® S Aqua 15%. У нас, при таком сочетании фильтров, получается СПФ около 40 (что очень даже хорошо). Также предлагаю из рецепта вообще убрать CUTINA® FS 45 (он дает легкий белый след), а взять бегенилового спирта 1,5%. Эмульсия получается намного богаче и очень приятна тактильно. CETIOL® B заменить на октилдодеканол 2% и ULTRAFEEL OSL 6%. Октилдодеканол даст легкую бархатистость на коже, а сочетание ULTRAFEEL OSL и C12-15 Alkyl Benzoate усилят наши УФ фильтры и сыграют как противовоспалительная добавка, что очень актуально при лежании на песочке. COSMEDIA® DC советую заменить на Сепиплюс 400 - 1%, а COSMEDIA® SP заменить на ECOGEL™ 0,4%. При такой комбинации вы получите очень нежный, стабильный крем, который будет ощущаться ламеллярной эмульсией. И при сочестании указанных мною гелеобразователей, вы избежите использование щелочи. рН крема получится около 6,4-6,5, это хороший и рабочий рН для солнцезащитного крема.

 

Еще несколько примеров кремов

 

ZDczMDRiM
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: