Aristoflex AVC

На складі

 

Артикул: GelAristoflex AVC040723
Вибрати вагу:
Ціна:
66,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

Aristoflex AVC

INCI: Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer

Зовнішній вигляд: порошок білого кольору

Розчинність: створює колоїд (гель) при додаванні води

Дозування: 0,5-1,2%

Робочий рН: 4-9

Збереження: в сухому та темному місці

Термін придатності: 06. 26

Краіна: Франція

Aristoflex AVC — це синтетичний полімер, який використовується як гелеутворювач для водних систем, а також як текстуратор і загусник для емульсій типу «олія у воді». Він попередньо нейтралізований, простий у використанні та забезпечує рецептури з чудовою продуктивністю, що відповідає високій стабільності навіть за відсутності додаткового емульгатора. Цей продукт має хорошу сумісність з органічними розчинниками (етанолом, ацетоном) і стійкий до ультрафіолетового випромінювання. Aristoflex® AVC, характеризують відмінні сенсорні властивості (гарне відчуття на шкірі, низький ступінь клейкості та/або липкості). Aristoflex® AVC створений на основі полімерної основи, отриманої з сульфонової кислоти, тому емульсії O/W можна сформулювати навіть при низькому pH, що дозволяє легко включати, наприклад, AHA. Aristoflex® AVC має добру сумісність з органічними розчинниками (етанолом, ацетоном) і стійкий до ультрафіолетового випромінювання та високого напруження зсуву. Кількість Aristoflex® AVC зазвичай становить 0,5–1,2 %.

Приготування емульсій
Aristoflex® AVC можна використовувати для приготування масло-водних емульсій як гарячим, так і холодним способом. Aristoflex® AVC зазвичай додають до масляної фази (включаючи пом’якшувач і емульгатор), легке перемішування полегшує дисперсію. Будь-які дрібні агрегати можна легко розбити легким перемішуванням. Мішалка має бути повністю сухою від вологи, щоб запобігти передчасній міграції полімеру до будь-якої вже присутньої води та утворенню клейкості.  Aristoflex® AVC можна використовувати як для прямого емульгування (тобто додавання масляної фази до водної фази), так і для зворотного емульгування (тобто для додавання водної фази до масляної фази). Оскільки Aristoflex® AVC попередньо нейтралізований, нейтралізація не потрібна. Емульсії, що містять Aristoflex® AVC, блискучі та глянцеві, вони забезпечують чудову розподільність та швидке поглинання. О/В емульсії характеризуються сухим естетичним відчуттям без липкості та особливо підходять як легкі, елегантні формули.

Приготування крем-гелів без емульгатора
Ще однією особливістю Aristoflex® AVC є стабілізація нерозчинних у воді рідин (наприклад, олії) без використання додаткових емульгаторів. Отримані масляно-водні склади також відомі як псевдоемульсії. Використовуючи Aristoflex® AVC, можна створювати крем-гелі без емульгаторів, відкриваючи двері до нових, сучасних рецептур зі спеціальними реологічними профілями (кремоподібні, не «желеподібні», не липкі/липкі) і чудовою сумісністю зі шкірою. Отримані композиції є легкими та кремоподібними, що значно відрізняються від желеподібного або желатиноподібного вигляду, який часто досягають за допомогою «традиційних» загусників. Стабілізуючий ефект Aristoflex® AVC пояснюється поперечно-зшитою структурою полімеру, що забезпечує значення плинності і таким чином «затримує» краплі олії або тверді речовини (наприклад, пігменти) у водно-полімерній матриці.

Приготування водних гелів
Водні гелі (наприклад, гелі для волосся) готують шляхом додавання водної фази до Aristoflex® AVC. Слід особливо стежити за хорошим перемішуванням. Прозорість отриманих водних гелів залежить від кількості Aristoflex® AVC, що використовується у складі. Концентрації Aristoflex® AVC 1% і вище забезпечують прозорі прозорі гелі. Найкраща прозорість гелю досягається за допомогою дистильованої води (гелі готують на дистильованій воді).

Aristoflex® AVC має хорошу сумісність з іншими полярними органічними розчинниками. Водно-спиртові, прозорі гелі можуть бути виготовлені, що містять понад 50% етанолу. Як правило, суміш вода/етанол додається до Aristoflex® AVC. Етанол можна використовувати для розчинення активних інгредієнтів, уникаючи використання розчинників, таких як PEG-40 гідрогенізована касторова олія, полісорбат 20 або подібні інгредієнти. Таким чином легко приготувати водно-спиртові гелі, що містять парфумерні олії, маслорозчинні УФ-фільтри, активні речовини (наприклад, бісаболол), плівкоутворювачі тощо. У разі високого вмісту етанолу додаткове консервування не потрібно. Для виготовлення водно-спиртових гелів на основі Aristoflex® AVC найкращим варіантом є спочатку приготування водного гелю, а потім додавання до гелю розчину активної речовини (або плівкоутворювача), розчиненого в етанолі. Додавання бажано здійснювати за допомогою повільно рухомої якірної мішалки, щоб звести до мінімуму захоплення бульбашок повітря.

Джерело: Кларіант

NGFmZjA
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: