Главная »Гелеутворювачі/згущувачі» Модифікований тапіоковий крохмаль


        

Модифікований тапіоковий крохмаль

Крохмаль холодного набухання

На складі

 

Артикул: PwstTapmod091122
Вибрати вагу:
Ціна:
54,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

Модифікований тапіоковий крохмаль

INCI Name: Hydroxypropyl Starch Phosphate

Зовнішній вигляд: біло-жовтуватий порошок

Розчинення: розчиняється в холодній і гарячій воді

Дозування: до 35%

Зберігання: при правильному зберіганні в сухих умовах (макс. 70 % відносної вологості): прибл. 60 місяців

Термін придатності: 09.25

Країна: Україна

Гідроксипропілкрохмальний фосфат – прежелатинізований модифікований крохмаль, модифікатор реології, здатний стабілізувати найрізноманітніші типи емульсій. Він надає формулі щільності, а також кондиціонує і залишає відчуття ніжної шовковистості на шкірі та волоссі. Він легко диспергується у воді та стабільний у широкому діапазоні температур (від -30°С до 50°С), його можна додавати на будь-якій стадії виробничого процесу, як у водній, так і масляній фазі.
Його неіоногенний характер та широка сумісність роблять цей модифікований крохмаль універсальною сировиною для приготування продуктів у різних діапазонах pH, включаючи надзвичайно "кислі" формули. Дає дуже приємну пудрову тактилку.

Суспендування цього крохмалю у воді вимагає інтенсивного перемішування та повільного дозування, щоб уникнути утворення грудочок. Якщо це можливо, крохмаль слід спочатку диспергувати в масляній фазі (якщо вона присутня в рецептурі) або в гліцерині, а потім його слід повільно диспергувати у воді при безперервному перемішуванні, поки він не стане однорідним. 

Застосування: склади з альфа-гідроксикислотами (AHA), антиперспіранти, неіоногенні креми та лосьйони, катіонні креми та лосьйони, рідке мило, шампуні, кондиціонери, незмивні засоби, гелі, креми для гоління, сонцезахисні засоби і т.д.
Дозування: найбільш поширене застосування: 1-2% в емульсіях, але прості дисперсії в 4% або 5% води також стабільні.
Сумісність: сумісний з більшістю косметичних матеріалів, таких як катіони, аніоніти, олії, пом'якшувальні засоби, силікони, УФ-фільтри та AHA. Стабільний у присутності до 20% електролітів.

YjYzN
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: