Sisterna SP70-C

Стеарат сахарози

На складі

 

Артикул: Emulsis160221
Доступність: Доступно
Вага: -
Виробник: Нидерланды
Вибрати вагу:
Ціна:
75,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

Sisterna SP70-C

INCI: Sucrose Stearate
HLB: 15

Зовнішній вигляд: порошок білого кольору
Розчинність: у гліцерині, в оліях, у воді
Режим вводу: у гліцерин, у олії, у воду
Спосіб приготування: холодним та гарячим способом
Дозування: 1 – 5%
Зберігання: у сухому та темному місці
Термін придатності: 10.24
Країна: Нідерланди

Склад:
тростинний цукор та буряковий цукор
жирні кислоти пальмової/кокосової олії

Складні ефіри сахарози Sisterna одержують шляхом етерифікації сахарози метиловими жирними кислотами. Варіюючи ступінь етерифікації молекули сахарози, можна отримати емульгатори зі значеннями HLB в діапазоні від 1 до 16 для складних моноефірів з високим вмістом. Наш стеарат сахарози має HLB 15.

Sisterna SP70-C – неіоногенний емульгатор. Завдяки цукрам забезпечується виняткове відчуття гладкості, м'якості та шовковистості, посилює зволоження. Цей емульгатор має харчову якість, тому, приготовлений крем на стеараті сахарози та оліях, ви з легкістю отримаєте не тільки косметичний засіб, але й їстівний крем.
Стеарат сахарози є емульгатором широкого спектру, з ним можна зробити безводні гелеві бальзами або гелі, красиві стабільні косметичні емульсії (креми, лосьйони, молочко) і т.д. Цей емульгатор можна вводити як со-емульгатор і як єдиний емульгатор. Дуже красиві емульсії виходять у поєднанні з гліцерил стеаратом і його комбінаціями (наприклад, BeautyDerm HP, Plantasens HP-30), з іншими видами сахарози або цукрів та їх поєднаннях (Inutec®SL1, Plantasens HP-10, Сімулгрін ™ 68).

Порада - при поєднанні жиророзчинних емульгаторів, стеарат сахарози краще додавати у водну фазу. Стеарат сахарози бажано розчиняти у холодній воді і лише потім ставити на водяну баню. Якщо ж ви введете стеарат сахарози в гарячу воду, відразу утворюються кластери, які важко піддаватися розчиненню.

Дуже добре поєднувати стеарат сахарози з лецитиновими, особливо з гідрогенізованим лецитином (Лецинол S-10, Hydrogenated Lecithin), при такому способі виходять шикарні м'які емульсії, а-ля "беземульгаторний крем". У такому випадку добре вводити у жирну фазу воски типу бджолиний, озокерит, церезин або мікрокристалічний віск, а у водну – стеарат сахарози та гідрогенізований лецитин. Така емульсія ідеально підійде для людей, що страждають різним родом атопій (дерматит, псоріаз, купероз, розацеа і т.д.). Стабільна та приємна емульсія кремової консистенції: віск 1,5-2%, гідрогенізований лецитин 1,5% та стеарат сахарози 1-1,5%.

Стеарат сахарози легко створює прозорі масляні гелі, які при з'єднанні з водою перетворюються на молочко (гідрофільні гелі), спосіб приготування ви можете побачити на відео. Перше ваше завдання і, власне, запорука отримання якісного гелю – це підібрати необхідну кількість гліцерину. Гліцерину потрібно взяти в 15-25 разів більше від стеарату сахарози. Наприклад, якщо ви берете 2% стеарату сахарози, то вам необхідно взяти гліцерину 30-50%. Для отримання безбарвних гелів, беріть суміш рафінованих олій та емолентів. Ідеальна пропорція масляної фази для отримання стабільного міцного гелю: олій 2 частини та емолентів 1 частина. Ваш гель буде ще цікавішим, якщо ви до сахарози введете соемульгатори, типу HOSTAPHAT® KL 340 D або EMULPHARMA® ECO10.

Стеарат сахарози витримує кислоти та низький рН, але щоб емульсія залишалась стабільною, ви мусите приготувати емульсію і тільки тоді ввести розчин кислолти (якщо вона у вас у сухому вигляді) або влити кислоту (якщо вона у вас у рідкому стані). Детальніше на відео

Черговість вводу: в гліцерин вводите со-емульгатори, ретельно розмішує, потім вводите сахарозу, розмішує і ставите на водяну баню. Окремо готуєте жирну фазу і також ставите на баню, коли обидві фази досягнуть температури 75-78оС, ви безперервним тонким струмком вводите водну фазу в жирну, при цьому постійно перемішуєте (як на відео). Гідрофільні гелі можна готувати також і холодним способом, але вам доведеться вводити водну фазу покапельно, але це дуже велика втрата часу.
На фото гель створений на стеараті сахарози і HOSTAPHAT® KL 340. Гліцерину 40%, стеарату сахарози 1,2% і HOSTAPHAT® KL 340 1,35%. З масел - ОЛІЯ КАМЕЛІЇ Х/O до 100%, OleoSoft-4, масло жожоба раф, Вітамін Е жиророзчинний 1%, Cetiol CC 5% і GOSULIN IL 2,5%. Дуже раджу в гідрофільні гелі вводити масло жожоба або Макадамії масло, вони відчутно стабілізують гелі і значно покращують тактильні властивості. Багато фоток гелю у мене на сторінці Фейсбук

 

Цей гель містить: гліцерин 35%, стеарат сахарози 2%, олія соняшникова 30%, олія оливкова до 100%, вітамін Е 1%. Це мій перший гель, боялася зіпсувати гарні олії, тому брала ті, що були на кухні. Але на диво, цей гель і саме цими маслами найкраще очищає і знімає роздратування. Спочатку у вас гель буде непрозорим, але через 6-10 годин він стане повністю прозорим. Єдине, бульбашки прибрати не реально, вони так і залишаються.

З додаванням восків можна отримати напівпрозорі гідрофільні бальзами, вони ідеально підійдуть для чутливої ​​та зневодненої шкіри. Спосіб приготування той самий, що і для гелів.

Верхня лопаточка – стеарат сахарози 2%, гліцерин 45%, церезит 2%. Нижня лопаточка – стеарат сахарози 2%, гліцерин 40% та озокерит 2%.

Для кремів, приготованих тільки на стеараті сахарози, такі пропорції: водна фаза.± 70-75%; олійна фаза ± 20%; ефіри сахарози ±2-5% та комбінація стабілізаторів ±0,5 – 1,0%. Масляна фаза повинна бути сумішшю рослинних олій та жирів, ідеальні стабілізатори - мікрокристалічна целюлоза та ксантанова камедь. Також дуже добре вводити акрилатні гелеутворювачі, емульсія виходить шикарного білого кольору, дуже м'яка та приємна, не скочується, не липне.

Водна фаза: Cosphaderm Propanediol 5%, Пентиленгліколь 5%, Rheocare® XGN 0,15%, ARISTOFLEX® SILK 0,8%, стеарат сахарози 1%; Жирна фаза: Cutina® PES 1%, Cetiol C5 5%, Бегеніловий спирт 0,5%, GOSULIN IL 5%, Олія ши раф. 5%; консервант, аромат.

 

 

MTNmNj
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: