Polyvinyl Alcohol (PVА)

На складі

 

Артикул: GelAg010921
Вибрати вагу:
Ціна:
57,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

Polyvinyl Alcohol (PVА)

INCI: Polyvinyl Alcohol
Зовнішній вигляд: дрібний кристалічний порошок білого кольору
Розчинність: у гарячій воді та у спирті
Дозування: до 15%
Зберігання: у щільно закритій тарі, сухому місці
Термін придатності: 04.25

Багато хто з нас любить маски, які при висиханні знімаються тоненькою плівочкою, вони зручніші за альгінатні маски, тому що їх не потрібно попередньо розчиняти у воді і плівкові маски охоплюють набагато більший спектр: від омолоджувальних до очищуючих. Такі маски називаються peel-off mask, які так і перекладаються як "маска яку відривають". Ці маски вам відомі і ви їх точно знаєте, найзнаменитіша з них чорна плівкова маска або ще її називають вугільною. Так ось, головним компонентом, що входить до складу таких масок є PVА (полівініловий спирт або полівініловий акрилат), без якого відривна маска не вийде. Саме він відповідає за утворення міцної еластичної плівки. Базові рецепти я обов'язково виставлю наприкінці опису. Крім того, ПВА широко застосовують у стійких тушах і підводках для очей. PVА створює плівку, яка запобігає розтіканню та розмазуванню туші тощо. До речі, плівочка від PVA дуже ніжна і відмінно зволожує шкіру, обіцяю, вам сподобається!)

Приготування гелю

Гелеутворювач ретельно змішуємо з водою і ставимо на водяну баню і гріємо до набухання гелеутворювача, ви побачите коли можна буде знімати з бані ПВА. Ще швидше ви приготуєте гель у мікрохвильовій печі при нагріванні імпульсами. Також вам знадобиться спирт і пропандіол та/або етоксидигліколь та/або пентиленгліколь. Для приготування peel-off mask максимальна концентрація становить 17%, все інше зробить дуже щільну плівку, яку дуже боляче зніматиме зі шкіри. Ще для приготування маски вам знадобляться стандартні камеді типу ксантану, ГЕЦ або карбоксиметил целюлози і т.д.

У нас PVА дуже високої молекулярної маси, це дуже важливо, так як саме молекулярна маса визначає властивості схоплювання і міцність плівочки. Цей гелеутворювач сумісний майже з усіма аніонними, катіонними та неіонними косметичними активами та полімерами. Він сумісний із загусниками типу карбомер та іншими зшитими поліакрилатами (у нас у магазині це Sepimax Zen, Aristoflex, Lecigel, Sepigel, Carbomer, Sodium Carbomer).

Рецепти від виробника

Патент US20040161435 A1 [0074]

Ingredient % (1) Deionized Water 69.2 (2) Polyvinyl Alcohol 11.0 (3) Polyethylene Glycol 4.0 (4) Oleth-20 1.0 (5) Glycerin 1.5 (6) Sodium Hyaluronate 0.1 (7) Preservative 0. (9) Vitamin A Palmitate 0.1 (10) Vitamin E Acetate 0.1 (11) Niacinamide 3.0 (12) Ascorbic Acid 4.5 Відповідь: Застосування води при 70 до 80°C. Всі ingredients були added with mixing. Product був cooled до природи translucent yellow syrupy gel. Product is applied to face and neck areas as thin film. Після 10 до 15 хвилин, це перебуває з гостями.

Патент WO2012032493 A9

Mask має наступні хімічні/фізичні характеристики, що характеризуються: pH, що дорівнює 3.5 - 4.5, viscosity compresed between 15.000 - 23.000 mpa density compresed between 0.97 ml - 1.01 ml. Retinoic acid titer in 100 g gel 2.25 g - 2.75 g

"Рецепт стійкої туші для вій"

Фаза А

стеаринова к-та 7,5г
бджолиний віск 0,6 г (віск краще брати вибілений, структура туші виходить одноріднішою)
Канделільський віск, віск жожоба та віск рису 1,6г (кожного приблизно по 0,5-0,55г)


Фаза В

PVА (13% р-р) 7,5г
ГЕЦ (гідроксиетилцелюлоза) (9% розчин) 7,5г
Вода дистильована 10г


Фаза С

чорний пігмент 4,6 -5г (залежно від бажаної насиченості)


Приготування:

На водяну баню ставимо дві фази – А та В. Гріємо до повного розчинення восків. Потім Фазу А вводимо пігмент і ретельно розмішуємо. Далі, не знімаючи з бані вводимо Фазу В Фазу А. Знімаємо з бані, включаємо гравер/дриль/міксер або руки і починаємо інтенсивне перемішування. Гель має стати глянцевим та повністю однорідним. Заливаємо у тубу. Цей рецепт розрахований на 1 порцію 15мл, (стандартна туба для туші). Туш виходить абсолютно пром. виду та за нанесення нічим пром. засобам не поступається. Хто хоче ефект довгих вій, той повинен ввести в емульсію ще диметикон та силіконовий віск по 1 г кожного, і відповідно потрібно взяти менше води. Я дала вам базовий рецепт, а ви вже собі доопрацьовуйте його під себе.

«Вугільна чорна маска»

Фаза А

готовий полівініловий 13% гель до 100%
Ксантанова камедь 0,3%
Активоване вугілля 2,5% (приблизно 1 пачка вугілля на 100г маски)
Гліцерин 5%


Фаза В

алое-вера гель 10%
консервант


Приготування:

Вугілля ретельно розмолоти в кавомолці або подрібнити у ступці, повинен вийде дрібнодисперсний пилоподібний порошок. Ксантанову камедь змішуємо з вугіллям до однорідного кольору і змішуємо з гліцерином. Потім змішуємо гліцериново-вугільно-ксантанову суміш із полівініловим гелем. Включаємо дриль/гравер/міксер і т.д. і перемішуємо до красивого глянсового однорідного гелю. Потім вводимо Фазу і перемішуємо ще 5 хвилин. У вас вийде така сама маска, як і промислові маски.

Таким чином ви можете створювати абсолютно будь-які маски: ліфтингові (карнозин, ДМАЕ та кобіоліфт), ензимні, кислотні, зволожуючі, вітамінні, звужувальні пори (з акрилантними гелеутворювачами, PVА, саліциловою кислотою, вербою тощо), що покращують колір обличчя, себорегулюючі, протизапальні, загалом, будь-які.

Також для більш м'якого ефекту маски та кращої еластичності рекомендується поєднувати:

Povidone-K-30 з PVА, у пропорції 1:1 для м'якшого ефекту;
для більш еластичного, у пропорції 1:2.

Ще одна проста, але дуже ефективна маска

цей компонент  можна замінити мікою, силікою або просто пропустити

Цей компонент  можно замінити EMULPHARMA® ECO10 або HOSTAPHAT® KL 340 D

Країна: США

OGFjZWU
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: