ACRIPOL® T 260

На складі

 

Артикул: GelAg030321
Вибрати вагу:
Ціна:
46,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

INCI: copolymer of acrylic acid , 2- propenamide and sodium acryloyldimethyltaurate

Зовнішній вид: біла дисперсія

Тип: неіонний

В'язкість: 2500 – 3500 cps

Активної речовини: 20%

Розчинність: у воді

Режим введення: на будь-якому етапі приготування, але краще в самому кінці приготування, не вимагає нейтралізації

Не поєднується: з аніонними речовинами

Дозування: 0,2-5%

Робочий діапазон рН: 2,0-9,0

Зберігання: при температурі 10oC -35oC

Термін придатності: 06.26

Країна: Іспанія

 

ACRIPOL® - це загусник на основі акрилового полімеру, який надає продукту неньютонівську, псевдопластичну поведінку (неньютонівська рідина). Рекомендований для зміни в'язкості та зовнішнього вигляду всіх видів та складів, включаючи системи з ПАР (шампуні, гелі для зняття макіяжу).

ACRIPOL® T 260 - загусник, що виявляє високу загущувальну активність щодо тоніків, гелів, бальзамів, шампунів і т. д. Він має чудові характеристики в гелевих складах. ACRIPOL® T 260 повністю стабільний при низьких значеннях pH (рН 2), та працює в дуже широкому діапазоні рН від 2 до 9, тобто повністю активний незалежно від значення рН. Не потребує нейтралізації. Стійкий до температури та наявності солей. Його можна використовувати для розчину, що містить спирт, якщо він попередньо розведений. Як загальне керівництво, необхідне дозування ACRIPOL® T 260 може змінюватись в залежності від початкової в'язкості та бажаної мети, але типові дозування знаходяться в наступному діапазоні: 0,2 та 5,0%.

Рекомендації щодо роботи зі спиртом:

1. Приготувати гель на ACRIPOL® T 260.
2. У вже готовий гель, порційно, вводити спиртовий розчин (тобто спирт попередньо розчинити у воді).

Застосовують для попередньо розведених спиртовмісних розчинів етилового, ізопропілового та їх сумішей. 6% введення для 50% спиртовмісних розчинів дозволяє отримати повністю прозорий розчин з показником каламутності менш ніж 25 ntu і в'язкістю 3500 cps. 8% введення для 60% спиртовмісних розчинів -прозорий розчин з показником каламутності близько 40 ntu і в'язкістю 2000 cps. 8% введення для 70% спиртовмісних розчинів - напівпрозорий розчин з показником каламутності більш ніж 70 ntu і в'язкістю 1000 cps. 9% введення для 75 - 80% спиртовмісних розчинів - каламутний розчин з показником каламутності більш ніж 100 ntu і в'язкістю 500 - 400 cps. При високому вмісті спирту в рецептурі, більш ніж 70%, збільшується мутність розчину. Оптимум до 60% спирту для прозорих рецептур. Ідеальний для виробництва антисептичних гелів та санітайзерів.

Ідеально загущує будь-які кремові емульсії і є чудовим "рятувальником" для не зовсім вдалої рецептури (наприклад, якщо у вас вийшов рідкий крем або розшаровується).

Емульсії, створені за допомогою цього гелеутворювача схожі з Сепіплюс 400, дають приблизно таку ж тактилку і структуру. Для створення кремових емульсій спочатку Акрипол змішуємо з гліцерином (пропандіолом і т.д), потім додаємо воду, перемішуємо до отримання гелю і вводимо жирну фазу.

Ще одним незаперечним плюсом є вартість цього гелеутворювача, він в рази дешевше за інших популярних гелеутворювачів, при цьому він має таку саму ефективність.

Переваги для вас:

 • Низьке дозування
 • Високі властивості, що суспендують.
 • Привабливі текстури та покращене ковзання
 • Стабільність у широкому діапазоні pH
 • Сумісно з різними складами (крім аніонників)
 • Не впливає на прозорість, колір та запах
 • Миттєва солюбілізація за кімнатної температури без процесу нейтралізації
 • Хороша ефективність як загусник і стабілізатор
 • Має властивості суспензорів
 • Особливо рекомендується для інтимних гелів (з ПАР або без ПАР, як для засобів, що змиваються, так і для незмивних)

Відповідність нормативним вимогам

 • У геляї що не містять спирт (шампуні, скраби, пілінги, гелі тощо) – завжди прозорий.
 • ACRIPOL® T 260 сумісний з більшістю сировинних матеріалів, що використовуються у косметичних та миючих засобах. Але зверніть увагу, він не працює належним чином у присутності сульфату лаурилового ефіру та сильних окислювачів.
 • Рекомендується використовувати гелеутворювач у безперервній фазі з сильним перемішуванням та повільним додаванням, можна на останній стадії виробництва.
OGQ4YzFlZ
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: