Главная »Гелеутворювачі/згущувачі» Бамбукова сіліка/Sensocel bc 20


        

Бамбукова сіліка/Sensocel bc 20

Bamboo Silica

На складі

 

Артикул: P & UVF113b0
Доступність: Доступно
Виробник: Германия
Вибрати вагу:
Ціна:
62,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

Бамбукова сіліка/Bamboo Silica

INCI Name: Bambusa arundinacea stem extract

Зовнішній вигляд: дрібнодисперсний порошок білого кольору
Розчинність: змішується з маслами, водою, будь-якими емульсіями, гліцерином та пропіленгліколем.
Дозування: 0,5-5%
Режим введення: на будь-якому етапі приготування в будь-яку фазу або в кінці приготування, кремову або гелеву емульсію.
Зберігання: при кімнатній температурі
Термін придатності: 04.24

Силіка є дуже популярним компонентом у косметичній індустрії. Так як вона здатна поглинати жири, працювати як себорегулятор, має матуючий ефект. До того ж вона здатна поглинути велику кількість олії, завдяки чому її створюють різні оліогелі. Також вона допомагає краще розподілятися косметичним засобам та надає їм шовкового ковзання.
Але на сьогоднішній день багато компаній розробники косметичних активів все частіше шукають органічну альтернативу неорганічним активам. Так як звичайна силіка – це діоксид кремнію, речовина природна (це і пісок, глина та багато інших знайомих нам речовин). Але ці компоненти не є органічними і не розкладаються або частково розкладаються дуже тривалий час.

Силіка з бамбука – це суміш кремнієвої кислоти, отриманої з бамбука та целюлози, яку також отримали з бамбукових стебел. Це повністю розкладається речовина, яка не завдає шкоди навколишньому середовищу та шкірі людини.
Кремній є суттєвим елементом для підтримки цілісності та здоров'я шкіри, зв'язок, сухожилля та кісток. Екстракт бамбука є найбагатшим відомим джерелом кремнезему. Він містить більше 70% органічного кремнію і в 10 разів ефективніший за кремній з хвоща.
Завдяки кремнієвій кислоті, що міститься в бамбуковій силіці, дуже швидко підсушуються прищики, зміцнюється шкірна тканина. У мінеральній, декоративній та денній косметиці, бамбукова силіка використовується як маскувальник зморшок (оскільки вона створює візуальний ефект гладкої шкіри, тобто, має такі самі декоративні властивості, як і звичайна силіка).
Бамбукова силіка має дуже високий вміст природного кремнію, який відповідає за пружність шкіри та за звуження пір (пори бувають розширеними не тільки в підлітковому віці або при жирній шкірі, розширені пори також бувають і у вікової зневодненої шкіри).

Я вам пропоную приготувати маску, що омолоджує, з детокс ефектом. Після неї шкіра моментально стає свіжою, гладкою та пружною. Ця маска також допомагає у себорегуляції та поглинає надлишок шкірного сала.

Фаза A

Вода до 100%
Veegum Ultra Magnesium Aluminum Silicate 3,5%
Xanthan Gum 1,5%
Глицерин 5%

Фаза А-1

Пентиленгліколь 2%
Пастообразний диоксид титану 2%
Inutec SL1 1% або HOSTAPHAT KL 340-D

Фаза B

Бамбуковая сіліка 4%

Фаза C

Tegosoft P 3%
Cetiol Sensoft 5,5%
Montanov 68 4%

Фаза D

Консервант, віддушка и т.д.

Приготування:

1, Змішайте А у вказаному порядку. Далі змішайте Фазу А-1 у вказаному порядку. З'єднайте обидві фази (А та А-1), поставте на водяну баню і нагрійте до 75°С при частому або постійному перемішуванні.
2. Додайте B та перемішуйте протягом 15 хв. (З бані не знімайте)!
3. Після того як ви додали фазу в фазу А, підготуйте фазу С і також поставте її на водяну баню.
4. Додайте C до AB і перемішайте до однорідності. Зверніть увагу, що при всіх способах приготування, які вказані нижче, завжди додається до АВ!!!
5. Зніміть емульсію з бані та при перемішуванні остудіть до 45°C, потім додайте D.

Також цю маску можна приготувати і без емульгаторів, але при цьому залишити Inutec SL1, як активну добавку для зволоження та відновлення мікрофлори шкіри. Якщо ви готуватимете маску без додаткових емульгаторів, тільки на Inutec SL1 або на  HOSTAPHAT KL 340-D, то жирну фазу можна скасувати, а в активну фазу ввести Cetiol Ultimate 2,5%. Цей емолент летючого/випаровуваного типу, тому гріти його не бажано, щоб не було втрат самого емоленту. При нанесенні на шкіру він допоможе легко розподілити маску по шкірі, дасть приємні відчуття і дуже швидко випаруватися. Для жирної шкіри така маска буде ідеальною.

Для дуже сухої шкіри, цю маску можна приготувати на Емульфарм-90 2% (зворотний емульгатор) і білому воску 2%. Завдяки силіці і Veegum Ultra ваша маска легко змиється, навіть при зворотному типі емульсії, але при цьому, суха шкіра почуватиметься дуже комфортно. Inutec SL1 знову ж таки залишаємо, він налагодить мікрофлору шкіри, дасть додаткове зволоження і зніме нашкірні подразнення.

Veegum Ultra (Magnesium Aluminum Silicate) – це природна глина, вже знезаражена та готова до застосування; поглинає шкірне сало, заліковує нашкірні ушкодження, підсушує прищики, підтягує її і робить більш щільною (прибирає пухкість).

Силіка з бамбука – поглинає шкірне сало, зміцнює шкірну тканину, звужує пори та покращує колір обличчя.
Пентиленгліколь вводиться в емульсію для додаткової стабілізації, посилення зволожуючого фактора Inutec SL1 і для посилення консервуючої системи.
Ксантана в цій рецептурі досить багато, це нам потрібно, щоб маска довго не висихала (маску наносять на 15-20 хвилин). Липкість поглинають і якісно маскують Inutec SL1 і бамбукова силіка.
Пастоподібний диоксид титану тут необхідний отримання ідеальної білої емульсії.

У всіх трьох випадках, остаточну консистенцію маски ви побачите через добу. Вона стане набагато щільнішою.

Країна: Німеччина

ZWI4MGNkY2
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: