Главная »Гелеутворювачі/згущувачі» Підсилювач СПФ сонцезахисного крему


        

Підсилювач СПФ сонцезахисного крему

SunSpheres™ SPF Boosters

На складі

 

Артикул: P & UVF98b0
Доступність: Доступно
Виробник: CША
Вибрати вагу:
Ціна:
68,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

Підсилювач СПФ сонцезахисного крему

INCI: Styrene/Acrylates Copolymer
Тип: аніонний, поєднується з аніонними та неіонними емульсіями, проте може розвалитися при введенні активів з катіонним зарядом
Зовнішній вигляд: порошок білого кольору з рожевим відливом
Розчинність: змішується з емульсіями, водою та оліями
Режим вводу: в готову емульсію, активну фазу, гарячу водну або масляну фазу
Дозування: 1-5%
Зберігання: в сухому і темному місці, подалі від джерел вологи
Термін придатності: 04.26

Специфікація:

Підсилювач SunSpheres™ SPF заснований на унікальній технології порожніх сфер, яка забезпечує більшу ефективність SPF у засобах для засмаги та кремів для обличчя з SPF. Порожні сфери підвищують захист від ультрафіолетового випромінювання по всьому спектру UVA/UVB. Бустер - сфери однаково добре працюють з органічними та неорганічними активами. SunSpheres SPF Boosters, це легкість використання, широка сумісність з усіма активами, можливість отримати більш високий сонцезахисний ефект при нижчому введенні фільтрів сонця. Все це робить цей бустер бажаним інгредієнтом для створення складів SPF. Як додаткову вигоду - це зменшення або зведення до нуля потенційного подразнення, викликаного сонцезахисними фільтрами, крім того бустер - сфери покращують текстуру та розподільність сонцезахисних засобів.

SunSpheres – як це працює?

 Збільшити

Коли випромінювання проходить через матеріал з одним показником заломлення матеріал з іншим показником заломлення, воно згинається або розсіюється. Тому наявність великої кількості полімерів SunSpheres™ у складі буде викликати підвищене (і, отже, ефективніше) розсіювати випромінювання. Грубий розрахунок показує, що через розмір та щільність частинок продукту SunSpheres™ до складу препарату додається від 10 до 20 трильйонів частинок (центрів розсіювання) на ваговий відсоток твердого полімерного продукту. Наявність такої великої кількості частинок у сонцезахисному косметичному продукті дозволяє ефективно розсіювати УФ-випромінювання, тим самим збільшуючи довжину шляху. Відповідно до Закону Бугера Бера поглинання ультрафіолетового випромінювання збільшується, коли є активний інгредієнт, що призводить до збільшення значення коефіцієнта захисту від сонця (SPF) у складі препарату.

Перевірена ефективність:

Для перевірки ефективності бустера SunSpheres SPF дві різні формули сонцезахисного крему були оцінені in vivo. Як показано на графіці нижче, навіть у цих неоптимізованих системах 5% твердих речовин SunSpheres SPF Booster явно збільшували SPF на 60 – 70%. Фізичну стабільність також щотижня контролювали протягом трьох місяців, даючи стабільний продукт та стабільний приріст.

Композиція А є відносно простою композицією, що містить мало олії та використовує аніонну емульсійну систему. Очікуваний SPF цієї композиції становить 8.

"Рецептура крему А"

Сонцезахисний склад B являє собою складнішу композицію з неіоногенним емульгатором і очікуваним SPF приблизно 15.

«Рецептура крему В»

Спочатку вирахували СПФ кожного крему без бустера, а потім у кожен сонцезахисний крем додали 5% SunSpheres™ SPF Booster. І як ви бачите, SPF крему збільшився на 62% (для рецептури А) і на 72% (для рецептури В).

Сумісність:

Грунтуючись на результатах досліджень, бустер SunSpheres SPF має широку сумісність з інгредієнтами, що використовуються для засобів особистої гігієни, включаючи органічні та неорганічні сонцезахисні активні речовини, силікони, олії, складні ефіри, аніонні та неіонні емульгатори, загусники та водостійкі полімери.

Проте є кілька винятків:

Слід уникати катіонних інгредієнтів, оскільки полімерна оболонка полімеру SunSpheres™ має невеликий аніонний заряд, який може взаємодіяти з катіонами.
Бустер має загущаючі властивості, тому підбирайте правильну кількість гелеутворювачів. При введенні в крем 1% акрилатних гелеутворювачів (Аристофлекс, Сепімакс зен та ін.) та 5% SunSpheres™ ви отримаєте дуже щільний крем, а при введенні 0,3% ксантану та 5% SunSpheres™ у вас вийде крем середньої щільності і буде комфортно розподілятися по шкірі. При введенні 0,15% ксантану та 0,5% акрилатного гелеутворювача у вас також вийде крем з дуже приємною легкою текстурою та відмінним розподілом.

Способи вводу:

1. у водну чи олійну фазу, розмішати, коли обидві фази будуть готові, масляну фазу вводите у водну фазу, потім перемішування тощо;
2. активну фазу, просто додати (вмішати) в крем і перемішати мішалкою при 300 – 500 об/хв, щоб порошок вбудувався в емульсію;
3. масляну фазу, наприклад, для приготування помади, бальзамів тощо - змочити у воді SunSpheres™, потім цю суміш додати в гарячу масляну фазу. Або змішати SunSpheres™ з невеликою кількістю олії або емоленту і ввести в гарячу олійну фазу.

Властивості та застосування:

Підсилювач SunSpheres™ SPF може використовуватись у широкому спектрі сонцезахисних засобів, що містять:

• Органічні та неорганічні активні речовини UVA та UVB.
• Системи олія-у-воді, вода-в-олії та вода – у – силіконі.
• Системи холодного та гарячого способу приготування.
• Системи розпилення, емульсії з низькою в'язкістю.
• Креми та лосьйони.
• Помади, бальзами для губ із вмістом сонцезахисних фільтрів.
• Інша декоративна косметика (тональний крем, BB креми тощо).

Країна: США

ZWU5Njk0
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: