Олія вишневої кісточки х/в
Колір: жовтий
Запах: має складний аромат, що більше нагадує масло мигдалю
Вишневе масло - багате вітамінами і має збалансований склад жирних кислот. Це єдина олія, що містить достатню кількість необхідних вітамінів для правильного обміну речовин.
Хімічний склад: - моно- і поліненасичені жирні кислоти, вітамін F в активній формі, токофероли, фосфоліпіди, вітаміни А, В і С, калій, кальцій, магній, натрій, сірка, фосфор, хлор, бор, ванадій, залізо, йод, кобальт, марганець, мідь, молібден, нікель, рубідій, фтор, хром, цинк, мінерали, пантотенова кислота.
Склад жирних кислот: олеїнова, пальмітинова, стеаринова, ліноленова кислоти. Вишневе масло також містить натуральні антиоксиданти, альфа, дельта-і гамма-токофероли плюс вітамін E.
ненасичені жирні кислоти:
• ліноленова кислота 10-13% (Омега-3)
• лінолева кислота 44-46% (Омега-6)
•¦олеїнова кислота 28-31% (Омега-9)
насичені жирні кислоти:
• пальмітинова кислота 7-11%
• Стеаринова кислота 1-2,5%
Термін: 10.24
Збереження: в темному та прохолодному місці
Країна: Україна
Підходить для веганів та вегетаріанців. Cruelty-Free!
Вишня є найдавнішою культурною рослиною, її кісточки знайдено при розкопках стародавніх споруд на території Південної Німеччини, Швейцарії та Італії. Згадується це дерево і в працях давньогрецького ботаніка та письменника Теофраста, а також римського письменника Варрона, який описував методику щеплення вишень у своїх працях. На думку римського історика та вченого Плінія Старшого, вишневе дерево до Риму було привезене з Криму або прилеглих до нього районів Чорноморських узбереж Кавказу, а далі воно успішно поширилося Європою. У Східній Азії вишня є священною рослиною, а в Японії є особливе свято, присвячене цвітінню вишні.
Косметичні властивості:
Це стабільне, легке, омолоджуюче, живильне та зволожуюче масло. Можливе застосування для всіх типів шкіри. Особливо корисно при шкірних подразненнях, лущеннях, запаленій шкірі, ідеально підходить для сухої/зрілої шкіри, при екземі, а також балансує жирну шкіру. Містить вітамін Е, який є природним антиоксидантом, що уповільнює старіння клітин та усуває запальні процеси на шкірі.
Олія вишневих кісточок захищає шкіру від вітру та сонця. Має тонізуючий ефект, а також допомагає очистити шкіру і звузити розширені пори. Є ефект матування.
Надає шкірі здорового, красивого кольору, містить багато олеїнової кислоти, завдяки цьому легко вбирається і розподіляється по шкірі, добре пом'якшує її. Має протизапальну, протиопікову, болезаспокійливу та пом'якшувальну дію. Чудова олія для масажу. Підходить, як для дитячої шкіри, так і для зрілої проблемної (екзема, акне, псоріаз), жирної шкіри. Має властивість балансувати жирну шкіру та захищати шкірні покриви від негативних проявів довкілля (мороз, сонце, вітер). Наявність вітаміну Е сприяє уповільненню старіння та боротьбі з вільними радикалами.
Поліненасичені жирні кислоти, що знаходяться у складі олії вишневої кісточки стимулюють захисні сили організму, підвищуючи його стійкість до вірусних та бактеріальних захворювань. Елеостеаринова кислота, що є ізомером ліноленової кислоти, попереджає поглинання UV променів, формуючи бар'єр на поверхні волосся та шкіри. Елеостеаринова кислота важливу роль відіграє у виробленні простагландинів – це важливі гормоноподібні речовини, що беруть участь у метаболізмі клітин. Вітамін Е природний антиоксидант, необхідний шкірі, а жирні кислоти беруть участь у регуляції відновлення та зволоження епідермісу.
Олія вишневих кісточок досить стабільна, вона ідеально підходить для догляду за шкірою. З нього готують суміші, мило, креми, бальзами, скраби, а також додають у шампуні та готові косметичні засоби. Олію з кісточок вишні можна застосовувати у чистому вигляді. Оптимально використовувати його в суміші масел близько 20-30%.
- догляд за шкірою будь-якого типу, включаючи зневоднену, проблемну, в'яне;
- природний УФ-фільтр;
- пом'якшення, зволоження, живлення, відбілювання та розгладжування шкіри;
- підвищує пружність шкірних покривів;
- запобігає фотостарінню;
- знімає запалення та лущення шкіри;
- балансує жирну шкіру;
- сприяє загоєнню ран та опіків;
- нормалізує обмін речовин;
- лікує розлади ШКТ;
- анемія;
- ревматизм, запалення суглобів;
- знижує рівень холестерину;
- профілактика атеросклерозу;
- лікування та профілактика онко-захворювань;
- підвищує імунітет.