Олія Розторопші х/п
(Oleum Silybi)
Зовнішній вигляд: рідина жовтого кольору
Розчинність: в оліях та інших ліпідах
Режим вводу: масляну фазу на початковому етапі приготування або перед емульгуванням
Дозування: 3-5%
Спосіб отримання: з насіння розторопші плямистої - Silybum marianum (L.) Gaertn. (сімейство айстрові — Asteraceae
Зберігання: після відкриття при температурі до 10°С
Термін придатності: 08.24
Підходить для веганів та вегетаріанців. Cruelty-Free!
Розторопша - це трав'яниста рослина, що має унікальні лікарські властивості. До складу насіння розторопші входить більше сотні корисних речовин, вітамінів та мікроелементів, найбільш цінним з яких є силімарин (ефективно діє у лікуванні печінки, а також допомагає покращити стан шкіри). Характерною особливістю та головною перевагою масла розторопші є присутність у його складі потужного гепатопротектора силімарину – унікального комплексу найсильніших природних антиоксидантів-флаволігнанів (силібіна, силідіаніну, силікристину, неогідрокарпіну та ін.). Силимарин, що міститься в маслі розторопші, перевершує за своєю антиоксидантною активністю вітаміни Е і С.
Олія розторопші багата на макро та мікроелементи, такі як кальцій, калій, магній, мідь, селен, бор, залізо та ін., містить великий відсоток ненасичених жирних кислот та жиророзчинних вітамінів. Серед них вітамін A, що відповідає за еластичність і зволоження шкіри, вітамін E, що володіє ефектом омолоджування, і вітамін K, який дієвий у боротьбі з куперозом і різними запаленнями шкіри. Ну і, звичайно ж, важливе значення для шкіри становить вітамін F (ненасичені жирні кислоти), який відповідає за регенерацію її клітин, та стабілізує роботу сальних залоз. Саме завдяки вітаміну F масло розторопші допомагає очистити шкіру обличчя від висипань і запобігти розширенню доби. Регулярне застосування олії розторопші для обличчя допоможе досягти значних результатів щодо покращення стану шкіри, і надовго продовжити її молодість та красу.
Найчастіше масло розторопші в косметології використовують для догляду за проблемною шкірою обличчя, так як воно має гарну протизапальну, ранозагоювальну і регенеруючу дію. Особливо ефективне застосування олії розторопші при алергічних реакціях шкіри, вуграх, вітіліго, опіках, а також при лікуванні багатьох шкірних захворювань (плоский лишай, дерматити, псоріаз, екзема). В принципі, масло розторопші можна використовувати за будь-якого типу шкіри обличчя, т.к. воно є абсолютно нешкідливим, і сприяє додатковому вітамінізацію, харчування, зволоження та омолодження шкіри. Також масло розторопші допомагає покращити колір обличчя, підвищити захисні функції, пружність та еластичність шкіри, прискорити мікроциркуляцію крові в шкірних покривах, і навіть розгладити неглибокі зморшки на обличчі. Масло хоч і має перекіс у бік лінолевої кислоти, вважається стабільним і його можна вводити в добові засоби для догляду за шкірою.
Силімарин є акцептором вільних радикалів, в косметології використовується як детоксикуючий агент і антиоксидант. Тому олію розторопші часто включають у засоби після засмаги, проти старіння, в зміцнюючі та загоювальні продукти, засоби для догляду за сонцем та УФ-захисні засоби.
Країна: Німеччина