Главная »Масла та олії» Олія абрикосових кісточок


        

Олія абрикосових кісточок

На складі

 

Вибрати вагу:
Ціна:
56,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

Олія абрикосових кісточок

INCI: Prunus Armeniaca Kernel Oil

Зовнішній вигляд: рідина від безбарвного до жовтого кольору

Запах: легкий горіховий аромат

Режим вводу: в масляну фазу

Дозування: до 25%

Збереження: після відкриття зберігати в холодильнику

Термін придатності: 01.25

Країна: Великобританія

Склад жирних кислот (%):

Пальмітинова 5,55

Пальмітоїлова: 0,15

Стеаринова: 3,35

Олеїнова: 58,16

Лінолева: 31,21

Ліноленова: 0,9

Олія абрикосових кісточок холодного віджиму має легкий горіховий аромат. ЇЇ витягують із солодких абрикосових кісточок і вона складається переважно з олеїнової та лінолевої кислоти, за своїм складом схожа на мигдальну олію. Це дуже м'яка олія, лише злегка жирна, швидко вбирається та ідеально підходить для зрілої та чутливої шкіри, вона сприяє відновленню, пом'якшенню та регенерації.

Олія з кісточок абрикоса містить велику кількість вітаміну А, вітаміну С, вітаміну Е, харчових волокон та калію. Вітаміни С та Е діють як антиоксиданти, захищаючи шкіру від шкідливих вільних радикалів, які призводять до зморшок та старіння. Вітамін А необхідний для гладкої та сяючої шкіри, коли не вистачає цього вітаміну, то це призводить до сухості та лущення шкіри. ГЛК (гамма-лінолева кислота) міститься у великій кількості в олії абрикосових кісточок і сприяє підтримці балансу вологи в шкірі, робить її пружною та еластичною. 

Згідно з традиційними східними медичними записами, олія кісточок абрикоса була дуже ефективним та природним засобом в лікуванні шкірних захворювань, таких як фурункули, вульгарні вугри та лупа. І це доведено тестами. Вчені вирішили перевірити антимікробну активність олії абрикосових кісточок та виявили, що вона дуже ефективна проти 16 грампозитивних та негативних бактерій і двох видів дріжджів.

YjFlNjQz
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: