Главная »НОВИНКИ» Uvinul A Plus B


        

Uvinul A Plus B

На складі

 

Артикул: UVl A Plus B180623
Вибрати вагу:
Ціна:
72,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

Uvinul A Plus B

INCI: Ethylhexyl Methoxycinnamate (and) Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate

Зовнішній вигляд: масляна рідина жовтого кольору

Розчинність: в маслах або в емолентах

Дозування: до 15%, де 1% Uvinul A plus B = 2 SPF

Режим вводу: в масляну фазу

Зберігання: в темному та прохолодному місці 

Термін зберігання: 05.25

Країна: Німеччина

Uvinul A Plus B - це готовий до використання сумішевий UVA+UVB фільтр, що складається з 35% Uvinul A Plus (Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate) і 65% Uvinul MC 80 (Ethylhexyl Methoxycinnamate).
Чудово захищає від випромінювання широкого спектру. Підходить для використання в щоденній доглядаючій косметиці і спеціальних сонцезахисних засобах. До того ж, Uvinul A Plus B завдяки своєму складу, являється прекрасним розчинником для будь-яких порошкових УФ фільтрів.


УФ-випромінювання шкідливо впливає на шкіру людини. Крім гострого ефекту сонячних опіків шкіри, ультрафіолетове випромінювання також підвищує ризик раку шкіри. Крім того, тривалий вплив УФ-А та УФ-В світла може викликати фототоксичні та фотоалергічні реакції на шкірі та може прискорити її старіння. Щоб захистити шкіру від ультрафіолетового випромінювання, існують різні сонцезахисні ультрафіолетові фільтри (також їх називають поглиначами ультрафіолетового випромінювання), включаючи фільтри УФ-А, фільтри УФ-В і широкосмугові фільтри. Якщо УФ-фільтр поглинає як УФ-А, так і УФ-В промені, його називають широкосмуговим поглиначем.

Ідеальні сонцезахисні композиції повинні мати фактор захисту від УФ-А, що становить принаймні одну третину від УФ-В. Отже, Uvinul A Plus B, являється широкосмуговим фільтром, який забезпечує повний захист від  УФ-А та УФ-В. 

Діетиламіно гідроксибензоїл гексилбензоат є УФ-фільтром з високим поглинанням в діапазоні УФ-А, з довжиною хвилі 320 — 400 нм. Діетиламіногідроксибензоїлгексилбензоат був схвалений у Європі в 2005, а також продається в США, Південній Америці, Мексиці, Японії та Тайвані. Він має хімічну структуру, подібну до класичного класу препаратів бенксофенонону, і демонструє хорошу фотостабільність.

Етилгексил метоксициннамат - ефективний UVB-фільтр, максимальне поглинання випромінювання із довжиною хвилі 310 нм. Крім своїх сильних сонцезахисних функцій він підвищує SPF інших УФ-фільтрів. Він являється чудовим солюбілізатором для кристалічних поглиначів ультрафіолетового випромінювання, таких як діетиламіно гідроксибензоїл гексил бензоат, біс-етилгексилоксифенол метоксифеніл триазин і етілгексіл триазон (ECLIPSOGEN® EHT). 

YWNlO
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: