Главная »НОВИНКИ» ECLIPSOGEN® EHT


        

ECLIPSOGEN® EHT

На складі

 

Артикул: P & UVF EHT220523
Вибрати вагу:
Ціна:
36,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

ECLIPSOGEN® EHT

INCI: Ethylhexyl Triazone

Зовнішній вигляд: порошок білого кольору

Розчинність: в Cetiol CC (до 9%), Cetiol C5 (до 9%), Alkyl Benzoate (до 4%), в рідких сонцезахисних фільтрах (до 14%), в кукурудзяній олії, в DMSO, в кокосовій оліїї, в Ethylhexyl Methoxycinnamate (до 14%), в Cocoglycerides (9-10%)

Рекомендоване дозування:  1– 5%

Температура плавління: 78-85оС

Режим вводу: у масляну фазу

Збереження: в темному та сухому місці

Країна: Франція

Термін придатності: 04.25

ECLIPSOGEN® EHT найбільш потужний та фотостабільний УФ-В фільтр, його максимальне поглинання випромінювання із довжиною хвилі 314 -330 нм. Він прекрасно поєднується із усіма УФ-фільтрами, має відмінну фотостабільність, стабільний по відношенню до впливу світла і не піддається змінам навіть під впливом сильної сонячної радіації. Ethylhexyl Triazone комбінується з УФ-А та УФ-фільтрами широкого спектру дії для досягнення високої ефективності щодо SPF та застосовується у країнах ЄС у багатьох косметичних продуктах (емульсіях, гелях, аерозолях).

Він ефективний у низьких концентраціях, при цьому забезпечує високий SPF і може бути включений до більшості типів рецептур. Висока молекулярна маса цього УФ-фільтра дозволяє йому краще покривати поверхню шкіри. 

Приготування: спочатку розчинити сонцезахисний фільтр, потім ввести всі інші жиророзчинні компоненти (емульгатори, оліїї, емоленти тощо), далі готувати емульсію звичним способом. 

Значення екстинкції (E1%, 1 см @ 314 нм, розчин етанолу): ≥ 1500. Значення екстинкції - поглинання та розсіювання електромагнітного випромінювання.

Функція та застосування:

1. ECLIPSOGEN® EHT є ефективним УФ-поглиначем для UVB (275-320 нм) із коефіцієнтом поглинання >1500 при 314 нм. У сонцезахисних засобах, завдяки високій питомій екстинкції, він використовується в поєднанні з іншими УФ-фільтрами для досягнення високого значення SPF. Рекомендовані концентрації до 5%.

2. ECLIPSOGEN® EHT можна розчиняти в основному в полярних оліях, нагріваючи масляну фазу до 70-80°C і додаючи ці продукти при швидкому перемішуванні.

3. ECLIPSOGEN® EHT дуже стійкий до світла, навіть під впливом інтенсивного опромінення.

4. ECLIPSOGEN® EHT має хорошу спорідненість з кератином шкіри, тому особливо підходить для створення водостійких сонцезахисних кремів.

Приклад сонцезахисної композиції:

 Ethylhexyl Triazone 4.5 %+ Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate 5.5 %+Ethylhexyl Methoxycinnamate 3.5 % (або Uvinul A Plus B 9%) +Zinc Oxide 5 % або ТіО2 6,5% = СПФ 48-50

ZjBiM
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: