HotFlux

На складі

 

Артикул: act/hfl301121
Доступність: Доступно
Виробник: Тайвань
Вибрати вагу:
Ціна:
192,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

HotFlux®

INCI: Vanillyl Butyl Ether

Зовнішній вигляд: в'язка рідина від білого до злегка жовтого

Запах: ваніліну

Розчинність: в оліях та в спирті

Дозування: 0,01%-0,7%

Режим введення: в активну фазу або масляну фазу при температурі 60оС

Зберігання: у темному та прохолодному місці

Країна: Тайвань

Термін придатності: 06.24

ВАНІЛІЛ БУТИЛОВИЙ ЕФІР

HotFlux® - це розігрівальний агент, похідне алкілового ефіру ванілілового спирту (ефір моногідроксибензойної кислоти), має розігріваючу дію, покращує циркуляцію, тому його використовують поряд з пекучим перцем і імбиром, які викликають найшвидший і найкоротший зігрівання. Крім того, вони часто викликають подразнення шкіри, відчуття печіння та сверблячки. Ваніліл бутиловий ефір раніше використовували в харчовій промисловості, так як він має приємний аромат ваніліну, тепер він перейшов і в косметичну індустрію. Це досить м'який розігрівальний агент, який за рахунок розігрівального ефекту і підвищення циркуляції крові, прискорюється спалювання підшкірного жиру, посилюється ріст волосся на шкірі голови, при цьому його зігрівальна дія триває набагато довше, ніж від імбиру або від перцю. Відчуття тепла від ваніліл бутилового ефіру у кілька разів вище, ніж від звичайного екстракту перцю, він може швидко викликати сильне та тривале теплове відчуття при дуже невеликій дозі.

HotFlux ефективний у боротьбі з випадінням волосся, він посилює доставку поживних речовин у волосяні фолікули, посилює кроообіг у шкірі голови та активує синтез факторів росту в дермальних сосочках (IGF, VEGF, BFGF), викликає зниження запальних маркерів, які є -6, DHT).

Розігріваючий ефект виникає таким чином: ванілоїди містять ванілільні групи, які зв'язуються з тимчасовим каналом V1 рецепторного потенціалу (ванілоїдний рецептор-1, TRPV1), який реагує на шкідливі подразники, такі як високі температури та кислий pH. Це змушує нейрони виділяти глутамат, аденозинтрифосфат (АТФ) та різні нейропептиди, що призводить до відчуття тепла. Зв'язування ванілоїду з TRPV1 відкриває пори каналу, що призводить до притоку переважно катіонів кальцію. У свою чергу, ця дія викликає деполяризацію мембрани, яка, досягнувши порогового рівня, генерує потенціал дії, що поширюється вздовж аксона до синапсу. Активовані нейрони вивільняють глутамат, аденозинтрифосфат (АТФ) та різні нейропептиди як передавач із синапсу. Ці нейротрансмітери запускають каскад і зрештою досягають центральної нервової системи.

HotFlux® можна застосовувати для таких концептуальних рішень: зняття болю, схуднення, догляд за шкірою голови та засоби проти випадання волосся.

Переваги:

  • Поліпшує мікроциркуляцію
  • Сприяє ревіталізації шкіри голови, стимулюючи фактори росту
  • Запобігає випаданню волосся
  • Модулює вироблення дигідротестостерону
  • Інгібує активність 5-альфа редуктази
  • Впливає на запальні цитокіни IL-6, IL-8
  • Чинить протизапальну дію
  • Створює анти-полюшн ефект на фолікул волосся

Розігріваючий ефект

Для дослідження було залучено 21 доброволець, включаючи 14 жінок та 7 чоловіків віком від 21 до 40 років, зі здоровою та неалергічною шкірою (самооцінка). Добровольці вимили передпліччя м'яким нейтральним миючим засобом, після чого вони відпочивали протягом 20–30 хвилин у приміщенні з кондиціонером при постійній температурі (22±1°C) та вологості (40–65%). Їх релаксація підтримувалась протягом усієї процедури та контролювалася за допомогою лазерної спекл-контрастної візуалізації на необробленій ділянці. Чотири різні зразки кремів з дозуванням ванілбутилового ефіру (VBE) 0%, 0,1%, 0,3% і 0,5%, були нанесені на передпліччя кожного добровольця (область нанесення 1,5 x 1,5 см 2). Необроблену ділянку шкіри контролювали щодо розслабленого стану.

Результати тестів показали, що ефект, що розігріває, і його тривалість залежить від концентрації ванілбутивого ефіру, найкращі результати показали креми з дозуванням активної речовини 0,3 і 0,5%. Тривалість ефекту розігріву склала 30 хвилин (при концентрації ванілбутилового ефіру 0,5%).

 

Особливості введення для ефективної роботи активу

Механізм розігріву активується лише тоді, коли ванілільна група взаємодіє з ваніліловим рецептором на шкірі. Розчинність ваніл бутилового ефіру (VBE) з іншими інгредієнтами є ключовим фактором, який може вплинути на рівень вивільнення VBE зі складу, викликаючи відчуття тепла. VBE розчиняється в маслі і більш стабільний в емульсіях, ніж у водних розчинах, тому рекомендується використовувати метод температури інверсії фаз (PIT) при додаванні ваніліл бутилового ефіру до складу. Простіше сказати – інкапсуляція VBE в емульсії.

При приготуванні емульсії PIT масляна фаза та частина води у складі повинні бути нагріті до температури вище за PIT. Спочатку композиція з фазою "вода/масло" утворюється, коли нагріта вода повільно додається до масляної фази. У міру охолодження емульсії частинки олії упаковуватимуться молекулами води, утворюючи остаточний склад масляної фази. VBE слід додавати до рецептури, коли температура наближається до PIT (це приблизно 60оС), а не після інверсії фаз. Нижче розроблений рецепт з правильним введенням ванілбутилового ефіру для його ефективної роботи на шкірі.

ZTJiYWQ0O
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: