Acetyl L-Carnitine

Аминокислота - антицелюлітний агент, прибирає рубці та шрами

На складі

 

Артикул: Aa504g5
Вага: 5 гр
Виробник: CША
Вибрати вагу:
Ціна:
37,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

Acetyl L-Carnitine

INCI: Acetyl L-Carnitine

Зовнішній вигляд: білий кристалічний порошок
pH: 6.5 - 8.5
Розчинність: вільно розчинний у воді 2.5г/1мл води
Косметичні дозування: до 2%
Температура вводу: витримує високі температури та тривале нагрівання
Термін зберігання: до 08.25
Умови зберігання: зберігати в темному, сухому і прохолодному місці

Acetyl L-Carnitine являє собою амінокислоту комплексної дії, а саме – жироспалювання та підвищення рівня енергії та супутні, такі як зростання м'язової маси та зниження м'язової втоми.

Ацетил-L-карнітин (ALC) - це свого роду "супер-карнітин", схожий на вихідну амінокислоту, але і в той же час відрізняється від неї. Він легше всмоктується в кров та тканини шкіри, і відрізняється підвищеною активністю порівняно з простим карнітином. Але головна відмінність у тому, що він здатний відновлювати розумову енергію, покращувати настрій, уповільнювати старіння клітин мозку та стримувати прогресування хвороби Альцгеймера.

Додатковий прийом Ацетил-L-карнітину дозволяє компенсувати природне зниження вироблення ALC в організмі, яке починається приблизно в сорок років і продовжується в міру подальшого старіння. Амінокислота робить свій внесок у створення запасів багатьох важливих нутрієнтів, у тому числі глутатіону, коферменту Q10, ацетилхоліну, мелатоніну.
Acetyl L-Carnitine рекомендується використовувати людям, які сидять на дієті, оскільки продукт знижує почуття голоду і надає сили. Амінокислота L-карнітин сприяє транспортуванню жирів у метохондрії, потрапляючи туди вони «згорають», виробляють енергію, цей процес необхідний для зниження ваги. Вчені проводячи дослідження з'ясували, що Ацетил L-карнітин значно підвищує загальну витривалість та працездатність. За рахунок отримання енергії з жиру, що спалюється, значно знижується витрата організмом м'язового глікогену, а в поєднанні зі зниженням молочної кислоти в мускулатурі, призводить до підвищення працездатності організму до того, як настане м'язова втома. Останні дослідження також показали, що Ацетил L-карнітин сприятливо впливає на роботу серцево-судинної системи.
Завдяки Ацетилу L-карнітину відбувається окислення жирних кислот та вуглеводів для виробництва енергії, а також синтез жирних кислот, холестерину, стероїдних гормонів та амінокислот. Крім цього, Ацетил L-карнітин допомагає у стресових ситуаціях. Для кращого ефекту при схудненні можна з Ацетил L-карнітин застосовувати тіамін (як і всі інші види віт. В), метіонін. Якщо застосовувати Ацетил L-карнітин при схудненні перорально, то для більшого ефекту приймати в такій пропорції: тіамін і метіонін по 25 мг і Ацетил L-карнітин 500 мг один - двічі на день. Також, тим, хто старше 40 років важливо приймати Ацетил-L-карнітин. Практично здоровим людям, які бажають покращити результати фізичної та розумової діяльності, слід приймати 500-1000 мг Ацетил-L-карнітину. Для зміцнення імунної системи потрібно 1500-3000 мг.

Протипоказання:

Ацетил-L-карнітин слід приймати ввечері, т.к. він активізує роботу мозку та може порушити сон.
Пацієнтам, які страждають на епілепсію, необхідно бути вкрай обережним при застосуванні Ацетил-L-карнітину, т.к. мозок цих людей відрізняється і без того підвищеною чутливістю до нервової стимуляції.

Що таке карнітин?

Амінокислота, природна речовина, споріднена з вітамінами групи В. На відміну від вітамінів, карнітин синтезується в організмі, тому його називають також вітаміноподібною речовиною. L-карнітин позитивно впливає на серцево-судинну систему, підвищуючи рівень енергії, що транспортується серцевим м'язом. Цей процес зміцнює серце, роблячи його витривалішим. Фахівці стверджують, що за допомогою амінокислоти можна ефективно боротися зі стресом, що також має велике значення для споживачів цієї речовини. Основними харчовими джерелами L-карнітину є м'ясо, риба, птиця, молоко, сир, сир. Він бореться з перевтомою, збільшує насичення клітин киснем, скорочує період відновлення, збільшує імунітет. L-Карнітін є абсолютним аналогом природного карнітину. Основна його функція полягає в перенесенні жирів (жирних кислот) до місць їх розщеплення в-мітохондріях (органелах клітин, що відповідають за розщеплення органічних речовин: жирів, білків і вуглеводів). Без присутності L-Карнітіна ефективне розщеплення жирів практично неможливе, недолік саме цього компонента дуже часто стає причиною зайвої ваги та ожиріння. Дуже важливо, що окислювані в присутності карнітину жири повідомляють організму енергію, що міститься в них, тим самим, підвищуючи загальний рівень фізичної та інтелектуальної активності людини.

Застосування у косметиці:

Ацетил-L-карнітин як і L-карнітин використовується в антивіковій косметиці як антиоксидант. Крім того, цей компонент покращує кровообіг, стимулює клітинний метаболізм та пом'якшує шкіру. Використовується в антивіковій косметиці як антиоксидант. Крім того, цей компонент покращує кровообіг, стимулює клітинний метаболізм та пом'якшує шкіру. 

У дослідженні встановлено, що Ацетил-L-карнітин як і L-карнітин запобігає та усуває шкідливі захворювання шкіри, такі як вітряна віспа, прибирає рубці та шрами, перешкоджає утворенню зморшок. Якщо застосовувати цю амінокислоту разом з гліколевою та молочною кислотою, то вийде прекрасний відлущуючий засіб.

L-карнітин дуже гігроскопічний, тому навіть невелика його кількість зволожує шкіру, залишаючи її м'якою, гладенькою і вологою. При проведенні тесту з використанням плацебо та засобу з 2% L-карнітину, чітко показали підвищений рівень гідратації шкіри на 26.4% при застосуванні косметичного засобу з L-карнітином, порівняно з 12.5% ​​при застосуванні засобу з плацебо.

Косметична синергія:

як антиоксидант - карнітин + віт. Е+ віт. С+ коензим Q10;
як засіб для схуднення (харчове та косметичне застосування) - тіамін (або будь-які інші види віт. В) + метіонін + карнітин;
як антицелюлітний засіб - кофеїн, карнітин та лецитин;
як потужний зволожувач - гіалуронова кислота + карнітин;
як засіб для росту волосся: карнітин+кофеїн+аргінін.

Властивості:

антиоксидант;
потужний антицелюлітний агент;
покращує кровообіг, стимулює клітинний метаболізм та пом'якшує шкіру;
потужний зволожувач;
запобігає та усуває шкідливі захворювання шкіри, такі як вітряна віспа;
при постійному використанні прибирає рубці та шрами;
перешкоджає утворенню зморшок;
відновлює структуру волосся.

Застосування:

омолоджуючі маски та креми;
зволожуючі засоби;
постпілінгові засоби;
засоби по догляду за шкірою схильною до атопічного дерматиту, екземами, псоріазом;
шампуні, маски, кондиціонери для волосся;
антицелюлітні засоби.

Країна походження: США

Acetyl L-Carnitine

INCI: Acetyl L-Carnitine
Внешний вид: белый кристаллический порошок
pH: 6.5 - 8.5
Растворимость: свободно растворим в воде 2.5г/1мл воды
Косметические дозировки: до 2%
Температура ввода: выдерживает высокие температуры и длительный нагрев
Срок хранения: до 06.23
Хранить в темном, сухом и  прохладном месте.

Описание:

Acetyl L-Carnitine представляет из себя аминокислоту комплексного действия, а именно – жиросжигание и повышение уровня энергии и сопутствующие, такие как, рост мышечной массы и снижение мышечной усталости.

Ацетил-L-карнитин (ALC) — это своего рода «супер-карнитин», похожий на исходную аминокислоту, но и в тоже время отличающийся от нее. Он легче всасывается в кровь и ткани кожи, и отличается повышенной активностью, по сравнению с простым карнитином. Но главное отличие в том, что он способен восстанавливать умственную энергию, улучшать настроение, замедлять старение клеток мозга и сдерживать прогрессирование  болезни Альцгеймера.

Дополнительный прием Ацетил-L-карнитина позволяет компенсировать естественное снижение выработки ALC в организме, которое начинается примерно в сорок лет и продолжается по мере дальнейшего старения. Аминокислота вносит свой вклад в создание запасов многих важных нутриентов, в том числе глутатиона, кофермента Q10, ацетилхолина, мелатонина.

Acetyl L-Carnitine рекомендуется использовать людям сидящим на диете, так как продукт снижает чувство голода и придает силы. Аминокислота L-карнитин способствует транспортировке жиров в метохондрии, попадая туда они «сгорают» вырабатывают энергию, этот процесс необходим для снижения веса. Ученые проводя исследования выяснили что Ацетил L-карнитин значительно повышает общую выносливость и работоспособность. За счет получения энергии из сжигаемого жира, значительно снижается расход организмом мышечного гликогена, а в сочетании со снижением молочной кислоты в мускулатуре, приводит к повышению работоспособности организма до того, как наступит мышечная усталость. Последние исследования также показали что Ацетил L-карнитин благоприятно воздействует на работу сердечно-сосудистой системы.
Благодаря Ацетил L-карнитину происходит окисление жирных кислот и углеводов для производства энергии, а также синтез жирных кислот, холестерина, стероидных гормонов и аминокислот. Кроме этого, Ацетил L-карнитин помогает в стрессовых ситуациях. Для лучшего эффекта при похудении можно с Ацетил L-карнитин применять тиамин (как и все остальные виды вит. В), метионин. Если применять Ацетил L-карнитин при похудении перрорально, то для пущего эффекта принимать в такой пропорции: тиамин и метионин по 25мг и Ацетил L- карнитин 500мг один - два раза в день. Также, тем, кто старше 40 лет важно принимать Ацетил-L-карнитин. Практически здоровым людям, желающим улучшить результаты физической и умственной деятельности, следует принимать 500-1000 мг Ацетил-L-карнитина. Для укрепления иммунной системы необходимо 1500-3000 мг.

Противопоказания:

 • Ацетил-L-карнитин не следует принимать вечером, т.к. он активизирует работу мозга и может нарушить сон.
 • Пациентам, страдающим эпилепсией необходимо быть крайне осторожным при применении Ацетил-L-карнитина, т.к. мозг этих людей отличается и без того повышенной чувствительностью  к нервной стимуляции.

Что такое карнитин?

Аминокислота, природное вещество, родственное витаминам группы В. В отличие от витаминов, карнитин синтезируется в организме, поэтому его называют также витаминоподобным веществом. L-карнитин положительно воздействует на сердечнососудистую систему, повышая уровень энергии, которая транспортируется сердечной мышце. Данный процесс укрепляет сердце, делая его выносливее. Специалисты утверждают, что с помощью аминокислоты можно эффективно бороться со стрессом, что также имеет большое значение для потребителей данного вещества. Основными пищевыми источниками L-Карнитина являются: мясо, рыба, птица, молоко, сыр, творог. Он борется с переутомлением, повышает насыщение клеток кислородом, сокращает период восстановления, повышает иммунитет. L-Карнитин является абсолютным аналогом природного карнитина. Основная его  функция заключается в переносе жиров (жирных кислот) к местам их расщепления  в-митохондриях (органеллах клеток отвечающих за расщепление органических веществ: жиров, белков и углеводов). Без присутствия L-Карнитина эффективное расщепление жиров практически невозможно, недостаток именно этого компонента очень часто становится причиной лишнего веса и ожирения. Очень важно, что окисляемые в присутствии карнитина жиры сообщают организму содержащуюся в них энергию, тем самым, повышая общий уровень физический и интеллектуальной активности человека.

Применение в косметике:

Ацетил-L-карнитин как и L-карнитин используется в антивозрастной косметике в качестве антиоксиданта. Кроме того, этот компонент улучшает кровообращение, стимулирует клеточный метаболизм и смягчает кожу. Используется в антивозрастной косметике в качестве антиоксиданта. Кроме того, этот компонент улучшает кровообращение, стимулирует клеточный метаболизм и смягчает кожу. В исследовании установлено, что Ацетил-L-карнитин как и L-карнитин предотвращает и устраняет вредные заболевания кожи, такие как ветряная оспа, убирает рубцы и шрамы, препятствует образованию морщин. Если применять эту аминокислоту вместе с гликолевой и молочной кислотой, то получится прекрасное отшелушивающее средство.

L-Карнитин очень гигроскопичный, поэтому даже небольшое его колличество  увлажненяет кожу, оставляя ее мягкой, гладкой и напитанной влагой. При проведении теста с использованием плацебо и средства с 2% L-Карнитина, четко показали повышенный уровень гидратации кожи на 26.4% при применении косметического средства с L-Карнитином,  по сравнению с 12.5%  при применении средства с плацебо.

Косметическая синергия:

 • как антиоксидант - карнитин+вит. Е+ вит. С+ коэнзим Q10;
 • как средство для похудения (пищевое и косметическое применение) - тиамин (или любые другие виды вит. В) + метионин +карнитин;
 • как антицеллюлитное средство - кофеин, карнитин и лецитин;
 • как мощный увлажнитель- гиалуроновая кислота+карнитин;
 • как средство для роста волос: карнитин+кофеин+аргинин.

Свойства:

 • антиоксидант;
 • мощный антицеллюлитный агент;
 • улучшает кровообращение, стимулирует клеточный метаболизм и смягчает кожу;
 • мощный увлажнитель;
 • предотвращает и устраняет вредные заболевания кожи, такие как ветряная оспа;
 • при постоянном использовании убирает рубцы и шрамы;
 • препятствует образованию морщин;
 • восстанавливает структуру волос.

Применение:

 • омолаживающие маски и кремы;
 • увлажняющие средства;
 • постпиллинговые средства;
 • средства по уходу за кожей подверженной атопическим дерматитом, экземами, псориазом;
 • шампуни, маски, кондиционеры для волос;
 • антицеллюлитные средства.

Страна происхождения: США

MzI2Z
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: