Kigelia fruit extract

Кігелія маслорозчинний екстракт

На складі

 

Артикул: Extkige071123
Вибрати вагу:
Ціна:
58,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

Кігелії маслорозчинний екстракт

INCI: Kigelia Africana Fruit Extract, Caprylic/Capric Triglyceride

Зовнішній вигляд: рідина жовтого кольору
Розчинність: у оліях та емолентах
Спосіб введення: наприкінці приготування емульсії, в активну фазу
Дозування: 1 - 5%
Умови зберігання:  в прохолодному та темному місці
Придатний до: 07.25

Хімічний склад: флавоноїди (кверцетин, лютеолін, 6-гідроксилютеолін, лютеолін-7-глюкозид), сапоніни (стигмастерин, β-ситостерин, естрон), фітостероли

В Африці кігелія вважається священним деревом  та застосовується для лікування ран, жіночих захворювань, виразок. Належить до афродизіаків. Містить високий відсоток флавоноїдів, глікозиди, дубильні речовини, стероїдні сапоніни (фітоестрогени). Чинить тонізуючу дію, покращує еластичність і пружність шкіри, сприяє ліфтингу. Стимулює вироблення гіалуронової кислоти.

Традиційне використання - як засіб для лікування захворювань шкіри, для ліфтингу та кондиціювання шкіри. Кілька наукових досліджень останніх років показують, що кігелія є дійсно чудовим лікувальним засобом і має кондиціонуючий вплив на шкіру.

Витяжки з фруктів кігелії активно використовується у засобах для зміцнення та підняття грудей, а також підтяжки овалу обличчя. Косметичні засоби з використанням екстракту ¦кігелії комплексно впливають на шкіру, виявляючи виражений ефект ліфтингу. Ці здібності пояснюються присутністю стероїдних сапонінів (стигмастерин, р – ситостерин, естрон), які мають гормоноподібну дію. Дослідження довели, що естрогени підвищують активність фібробластів, стимулюють утворення колагену та фібрил еластину, і, таким чином, благотворно впливає на структуру і тонус шкіри.

Завдяки косметичним засобам, до складу яких входить концентрат кігеліна, підтягується будь-яка, навіть дуже тендітна, ніжна, розтягнута після пологів шкіра. Екстракт кігелії – це дивовижний комплекс, який здатний зберегти молодість та привабливість бюста та декольте, не має жодних побічних ефектів та протипоказань, може застосовуватись у будь-якому віці. Препарати, що мають у своєму складі екстракт кігелі, зволожують шкіру, відновлюють її тонус та еластичність, захищають від вільних радикалів, посилюють обмінні процеси у шкірі. Препарати кігелії виявляють виражений ефект ліфтингу. Ці здібності пояснюються присутністю стероїдних сапонінів (стигмастерин, р – ситостерин, естрон), які мають гормоноподібну дію.

Дослідження довели, що естрогени підвищують активність фібробласта, стимулюють утворення колагену та фібрил еластину, і, таким чином, благотворно впливає на структуру і тонус шкіри. Флавоноїди є потенційними антиоксидантами, що захищають шкіру від вільних радикалів. Вони також захищають колаген та еластин від розщеплення ферментів та покращують циркуляцію крові (дія вітаміну Р). Флавоноїди є потенційними антиоксидантами, що захищають шкіру від вільних радикалів. Вони також захищають колаген та еластин від розщеплення ферментів та покращують циркуляцію крові (дія вітаміну Р). Також екстракт містить кверцетин у високій концентрації, який сприяє активізації кровообігу та покращує оксигенацію тканин, є потужним антиоксидантом.

Екстракт кигелії африканської у поєднанні з екстрактом шавлії блокує фермент 5 альфа-редуктазу, який контролює чутливість волосяних цибулин до гормонів і провокує випадання волосся, стимулює мікроциркуляцію в шкірі голови, забезпечує харчування цибулин, має антиоксидантні та протизапальні властивості.

Властивості:

 • посилює мікроциркуляцію;
 • тонізує та підвищує пружність шкіри;
 • підтримує та відновлює форму бюста, сприяє розвитку грудей;
 • перешкоджає старінню шкіри, має антиоксидантну дію.

Застосування:

 • омолоджуючий та відновлюючий догляд за шкірою;
 • засоби після засмаги;
 • підтяжка шкіри, використовується в таких засобах як: засоби для підтяжки або профілактики обвисання шкіри (груди, овал обличчя);
 • протизапальні препарати (було доведено, що екстракт кігелії має навіть більшу протизапальну властивість ніж Індометацин - сильнодіючий синтетичний протизапальний);
 • антиоксидантні засоби;
 • антибактеріальні препарати;
 • засоби, що перешкоджають старінню, та зміцнюють шкіру обличчя, тіла;
 • засоби, що покращують мікроциркуляцію (купероз тощо);
 • засоби для чутливої та пошкодженої шкіри: дерматити, екзема, псоріаз, грибкові інфекції;
 • застосовують у антицелюлітній косметиці для усунення ефекту «апельсинової скоринки».

Країна виробник: Франція

M2NlNzc
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: