Dehyquart C 4046

Кондиціонер для волосся

На складі

 

Артикул: emulsDehyC4046-040423
Вибрати вагу:
Ціна:
55,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

Dehyquart C 4046

INCI: Cetearyl Alcohol (and) Dipalmitoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate (and) Ceteareth-20

Зовніщниій вигляд: білі шарики або крапельки

pH value (5 %): 2.0 - 4.0

Робочий рН: 3-4

Рекомендоване дозування: 4 - 8 %

Режим вводу: в водну, жирну фазу або приготування "все в одному стакані"

Режим зберігання: в сухому та темному місці

Країна: Німеччина

Термін придатності: 03.24

Dehyquart C 4046 - катіонна самоемульгуюча емульсійна база, збалансована та економічна, що складається з кондиціонуючої добавки, жирного спирту та неіоногенного емульгатора для виробництва масок та кондиціонерів для волосся. У цього емульгатора дуже низька подразнююча дія. Добре поєднується з активними та доглядаючими добавками. Одностадійна технологія. Рекомендується використовувати при значеннях pH 3 – 4, залежно від бажаної в'язкості кінцевого продукту.

Катіонна самоемульгуюча емульсійна база для швидкого та легкого приготування емульсій для догляду за
волоссям:

  • Одностадійна технологія, простий процес: додайте Dehyquart C 4046 у гарячу воду та….готово! Все, що потрібно – нагріти воду.
  • Також довзволяє робити більш складні та насичені активні кремові емульсії, при вводі в жирну фазу
  • Не токсичний, легко біорозкладається, не подразнює очі.
  • Прекрасне кондиціювання
  • Стійка суміш, що кондиціонує, сумісна з іншими інгредієнтами.
  • Підходить як для бальзамів-ополіскувачів, так і масок для інтенсивного догляду за волоссям.

Dehyquart C-4046, як катіонна основа, кондиціонує волосся, роблячи його м'яким і легко розчісується. У поєднанні з іншими кондиціонуючими інгредієнтами підтримує та посилює їх дію. Зниження сили розчісування та антистатичний ефект Dehyquart C-4046. Випробування на прядках волосся. Рецептура 1% катіонна активна речовина.

Рецепти з Dehyquart C 4046

Рецепт №1 - ввод емульгатора в жирну фазу

STRENGTHEN & REPAIR CONDITIONER

Кондиціонер Strenghthen & Repair Conditioner збагачений такими кондиціонуючими агентами, як CUTINA SHINE, який не містить тваринних ресурсів, є підсилювачем блиску, має відмінні показники гідробалансу та дуже добре кондиціонує, а також містить DEHYQUART C 4046 кондиціонуючу основу, яка надає чудову кондиціонуючу сумісність. Знижує електростатичний заряд.

Рецепт №2

Ввод емульгатора в водну фазу

Проце
Нагрійте від половини до 2/3 води до 70-80 °C. Додайте безпосередньо Dehyquart C-4046 та перемішуйте до отримання однорідної суміші. Припиніть нагрівання та дайте їй охолонути емульсії. Коли температура лосягне< 40 °C, додайте Dehyquart L 80 і решту інгредієнтів (за бажанням)

Кондиціонери можна виготовити дуже швидко шляхом прямого додавання Dehyquart C-4046 у гарячу воду 70-80 °С, та перемішування емульсіі до охолодження. Потім додати решту води (вже кімнатної температури) та активні компоненти, та перемішати до однорідності.

Рецептура №3 з перекисом водню для виготовлення фарбуючих кондиціонерів

Dehyquart C-4046 стабільний в умовах кислотного окислювача, тому його можна використовувати з перекисом водню в рецептурах. При такому поєднанні дуже хороший ефект завивки було виявлено в перукарському тесті.

Процедура
Нагрійте воду до 70-80 °C, додайте Dehyquart C-4046 безпосередньо в гарячу воду і перемішуйте до повного включення продукту. Коли температура буде нижча 40 °C, додайте решту інгредієнтів.

YzIxNz
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: