СО2 екстракт кропиви

На складі

 

Артикул: ExtrCO2urt170321
Доступність: Доступно
Виробник: Украина
Вибрати вагу:
Ціна:
40,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

СО2 екстракт кропиви

INCI: SC-CO2 Urtica dioica Leaf Extract

Зовнішній вигляд: масляна рідина зеленого до коричневого кольору
Запах: характерний
Дозування: 0,2-0,5%, у лікувальних засобах 0,6-2%
Розчинність: у оліях

Спосіб введення: в активну фазу до 45°С

Сировина: стебла та листя кропиви (Urtica dioica L.)
Спосіб отримання: надкритична флюїдна екстракція природним діоксидом вуглецю, без залишків розчинника та важких металів.
Склад: аскорбінова кислота, каротин, вітаміни групи В, К; хлорофіл, сахароза, порфірини, ситостерин, фенольні кислоти, дубильні речовини, фітонциди, глюкозид уртрицин, органічні кислоти, мікроелементи (залізо, манган, бор, титан, нікель)
Умови зберігання: зберігати в сухому темному та прохолодному місці, у щільно закритій тарі
Придатний до: 09.25

Багатоваріантність речовин у природи, передається з кожною новою рослиною з якої отримують натуральний, природний компонент. CO2 екстракт кропиви підходить для всіх, незалежно від віку. CO2 екстракт кропиви має корисні та незвичайні властивості: загоює, регенує, вітамінізує, тонізує, знімає запалення, має антисептичний ефект, очищує, покращує обмінні функції шкіри. Застосовують екстракт кропиви у приготуванні очищаючих косметичних засобів, для волосся та шкіри голови. Він усуває лупу та перешкоджає її появі, стимулює ріст волосся, покращує структуру волосся, прибирає статичну електрику, захищає від впливу ультрафіолетових променів.

Петрушка і кропива - ці активи дуже добре борються з андрогенною алопецією (це коли волосся випадає, грубо кажучи, від лупи). Якщо хтось читає уважно склади активів, то той знає, що у всіх улюбленому Прокапілі крім пептиду ще й міститься е-кт петрушки. Що робить петрушка - активно впливає на волосяну цибулину, що покращує кровообіг у клітинах шкіри голови і тим самим посилює ріст волосся. Що робить кропива - крім того що вона сильний кровоспинний засіб, вона до того ж і потужний себорегулятор. Забирає сальність шкіри, лупу, стимулює ріст волосся. А тепер реальний робочий засіб від випадання волосся, а також для росту волосся (так званих залисин). СО2 кропиви і петрушки по 0,8%-1%+який розчинник для СО2 (починаючи від полісорбату закінчуючи Сепіджелем (останній краще, як на мене)+Сепітонік 3%+трипептид міді 3%+Капіксил 3%(пептид для зростання) волосся з ефектом конюшини) і який-небудь гелеутворювач, якщо робитимете на сепіджелі, то гелеутворювач не потрібен.Наносити кожен раз після миття волосся, на вологе волосся, ретельно втираючи в коріння. Тримати 5-15 хвилин і змивати просто водою.

Країна: Україна

MTlkZDM0Z
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: