Povidone K 30

На складі

 

Артикул: tga075b0
Доступність: Доступно
Виробник: Китай
Вибрати вагу:
Ціна:
69,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

Povidone K 30

INCI: Polyvinylpyrrolidone
Зовнішній вигляд: дрібнокристалічний порошок білого кольору
Розчинність: у воді, спирті, пропілені і пентиленгліколі та інших розчинниках
Дозування: 0,25-6%
¤ ополіскувачі для рота/зубні пасти: 2%
¤ спери для волосся: 2%
¤ лаки для волосся із сильною фіксацією: 2,8-3%
¤ муси та стайлінгові гелі: 0,25%-6% (залежно від бажаного ефекту та типу волосся/кучеряве, жорстке і т.д.)
¤ засоби для виведення плям для тканини: 2-2,5%
Режим введення: у холодну водну фазу
Робочий рН: 3,5-5,5
Зберігання: у сухому та темному місці
Термін придатності: 06.26

Povidone K 30 - це розчинний у воді полівінілпіролідоновий білий порошок, який відповідає USP, Ph. Eur. та специфікації фармакопеї JP. Забезпечує ефективне зв'язування/видалення плям на зубній емалі, тому використовується зубні пасти та рідини для полоскання рота. Povidone K 30, також ефективно використовується для відбілювання зубів, гелів та спреїв для волосся. Цей продукт розчинний у воді та багатьох органічних розчинниках. Це також сильний плівкоутворювач, біоадгезив та сполучна речовина. Він також може функціонувати як загусник і стабілізатор ензимів, що часто використовується для інкапсулювання активних компонентів. Його аналоги, це: Kollidon 30, Plasdone K-29/32 і Jarpol PVP K30 (Powder), PVP k-30.

В якості водорозчинного неіонного гомополімеру вінілпіролідон можна охарактеризувати як плівкоутворювач, але він також може діяти як стабілізатор. Підходить для сумішей на водній основі, таких як гель для волосся, і забезпечує високий рівень прозорості. Прекрасно підходить як фіксатор для волосся, так як забезпечує тверду, але при цьому еластичну, не ушкоджує волосся, глянсову та прозору плівку. Його низька молекулярна маса є найкращим вибором, коли в'язкість має вирішальне значення у додатках, таких як спреї.

Однією з суттєвих особливостей повідону є його універсальна розчинність, яка тягнеться від надзвичайно гідрофільних розчинників, таких як вода, до гідрофобних рідин, таких як бутанол. Найчастіше використовуються вода, етанол, пропіленгліколь або низькомолекулярний поліетиленгліколь.

Кава, чай, вино, темні ягоди та багато інших продуктів та напоїв містять пігментовані поліфенольні сполуки, які забезпечують колір їжі, а також фарбують зуби. Полімер Povidone K 30 ефективний для усунення плям, зв'язуючись з нерозчинними у воді компонентами (полифенолы, танины и т.д.), він створює водорозчинні комплекси, які легко розчиняються у воді. Завдяки цьому зубний наліт і колір від продуктів, що фарбують, легко видаляється з поверхонь.

Дослідження in vivo показали, що рецептури зубної пасти та ополіскувача для ротової порожнини, що містять 2% полімеру Povidone K 30, показують поліпшене видалення плям чорного чаю, китайського чорного чаю, червоного вина і кави з емалі зубів, а також зі штучних зубів. При використанні цього полімеру на постійній основі, можна досягти красивого білого кольору зубів, без застосування агресивних відбілювачів. Також Povidone K 30 зменшує адгезію бактерій порожнини рота до зубної емалі і, отже, не тільки очищає, але і антимікробний ефект, особливо в рідинах для полоскання рота.

Povidone K 30 ефективно стабілізує ензими та ферменти. При введенні 2,5% цього полімеру і 0,5% папаїну або бромелайну, ви отримаєте ефективний відбілюючий і очищаючий засіб для догляду за ротовою порожниною, з довгостроковою ефективністю.

В'язкість Povidone K 30 у воді в концентраціях до 10% практично не залежить від температури, при високій і низькій температурі це буде низьков'язка рідина. При введенні більше 10% цього полімеру, при низькій або кімнатній температурі, це буде низьков'язкий гель, а при високій температурі це буде рідина, в'язкість якої буде практично як у води. рН не впливає на в'язкість Povidone K 30, розчин матиме однакову щільність як в кислих так і в лужних середовищах. Але рН впливає на комплексоутворення (видалення плям кави, чаю тощо). Як правило, усі комплекси з повідоном утворюються лише в кислих умовах і є нестабільними і можуть розкладатися у лужному діапазоні рН. В'язкість спиртових розчинів повідона значно вища, ніж у водних розчинів.

Властивості у засобах для ротової порожнини:

  • Видаляє плями шляхом зв'язування з речовинами, що викликають появу плям.
  • Забезпечує неабразивне відбілювання зубів.
  • Запобігає деградації ферментів та ензимів.
  • Зменшує фарбування зубів від катіонних антибактеріальних засобів (хлоргекседин, наприклад, сприяє потемнінню зубної емалі) та сполук олова.
  • Має антимікробну дію.

Засоби для волосся:

Створює на волоссі тверду та еластичну плівку, яка ефективно фіксує волосся, але при цьому не пошкоджує його.
Povidone K 30 створює абсолютно прозорі водні розчини, без замутнення та осаду.
Povidone K 30 створює дуже рідкі розчини, які по в'язкості трохи щільніші за воду, що чудово підійде для створення спреїв для волосся.

Ензимні засоби:

Povidone K 30 стабілізує ферменти та ензими, завдяки чому, ваш косметичний засіб буде служити більш тривалий час, ніж такий самий ензимний засіб, але без Povidone K 30.
Поєднання з іншими гелеутворювачами:

Створює красиві, повністю прозорі та міцні гелі з карбомером, НЕС та ксантаном.
Поєднується з катіонними, аніонними та неіонними речовинами.

Поєднання з ПАР:

Створює прозорі емульсії, але знижує піноутворення. Відмінно підійде для створення миючих засобів для пральних та посудомийних машин.
Спрей укладання з середньою фіксацією:

Euxyl 9010 0.45% та Octopirox 0.05% дають сильний синергічний антимікробний ефект, пригнічується весь спектр мікроорганізмів. Також поєднання Inutec®SL1 та Octopirox буде налагоджувати і нормалізувати мікрофлору шкіри голови і працювати як профілактика лупи, контактного дерматиту та сверблячки.

Hair magic volume 10% і Luminescine 4% будуть надавати блиск і сяйво волосся, надавати обсягу, а також сприятиме зростанню волосся. Luminescine і Povidone K 30 разом створюватимуть сонцезахисний ефект на волоссі, що допоможе запобігти вигоранню кольору.

Застосування:

Нанести спрей на коріння, потім трохи спрею розподілити по всій довжині волосся. Найкраще спрей працює, коли його нанести на вологе, але не мокре волосся (приблизно через 10-15 хвилин під рушником). Потім пройтися феном, висушуючи коріння волосся, як би його піднімаючи. Потім висушити по всій довжині волосся.

Фаза А

Emulpharma Eco-10 3%
Fragrance q.s.
Euxyl 9010 0.45%
Octopirox 0.05%

Фаза В

Povidone K 30 4%
Вода до 100%
Inutec®SL1 1%

Фаза С

Hair magic volume 10%
Luminescine 4%

«Ополіскувач для рота з відбілюючим ефектом»

Застосування:

Прополоскати порожнину рота ополіскувачем, потім прополоскати простою водою. Через 4-6 днів ви вже побачите відбілюючий ефект на зубах.

Фаза А

Emulpharma Eco-10 2%
Emulpharma Ecotec 2%
Verstatil BOB 0.5%
Dermosoft 700D 0.2%

Фаза В

Вода до 100%
Сорбит 3%
Глицерин 5%
Папаин 0.5%
Povidone K 30 2%
Inutec®SL1 1%
Пищевой или вкусовой ароматизатор

«Плямовивідник для тканин»

Ефективно видаляє плями кави, чаю, вина та кетчупу. Нанести на пляму і витримати 20-25 хвилин, потім прати як завжди.

Povidone K 30 2-3%
SCI 5%
RESASSOL® VPF 5%
Трилон В 2%
Лимонная кислота 0,5%
Вода до 100%
Консервант

Країна: Китай

OTQzMGZlYW
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: