Genadvance Life

Кондиціонер для волосся

На складі

 

Артикул: tga068b0
Доступність: Доступно
Виробник: Швейцария
Вибрати вагу:
Ціна:
50,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

Genadvance Life

INCI: Polyquaternium-116 and Butylene Glycol
Сертифікація: EcoTain™ approved

Зовнішній вигляд: круглі напівпрозорі платівки кольору слонової кістки
Розчинність: в оліях та інших ліпідах
Режим вводу: масляну фазу на початковому етапі приготування
Дозування: 1-10%

  • кондиціонери та шампуні: 1-5%
  • тверді плитки - кондиціонери: 10%

Зберігання: при кімнатній температурі, у темному місці
Термін придатності: 09.25

Genadvance Life – це кондиціонер, який відноситься до родини полікватерніумів, з першого застосування надає волоссю об'єму, робить його більш щільним, склеює посічені кінчики. Також надає волоссю блиск, не дає їм кучерявитися.

Genadvance Life – це олігоефір довголанцюгової жирної кислоти, дикислоти та етаноламінів, кватернізованих за допомогою DMS. Він демонструє дуже високий рівень блиску волосся і може розглядатися як екологічно чистий еквівалент BTAC (Behentrimonium Chloride) з додатковою перевагою високого об'єму волосся. Разом з відмінним кондиціонуючим ефектом і збільшеним об'ємом волосся, Genadvance Life є кращим інгредієнтом для композицій, що відновлюють, або засобів для об'єму. Він був спеціально розроблений для тьмяного, тонкого, пошкодженого і неживого волосся. Він забезпечує дуже високий рівень блиску волосся навіть у складах без силікону. Genadvance Life ідеально підходить для створення екологічно чистих продуктів, оскільки він має сприятливий профіль токсичності для води та хорошу біодеградацію, без шкоди для природи та людей. GENADVANCE™ LIFE пропонується для приготування шампунів, кондиціонерів та твердих кондиціонерів (кондиціонери та шампуні). Раніше тверді шампуні було важко зробити з кондиціонуючими властивостями, зараз це можливо з Genadvance Life.

«Спосіб приготування твердої шампуневої плитки»

Фаза А

Фаза В

Фаза D

Приготування:

1. На водяній бані або в мікрохвильовій печі розтопіть ПАВи з фази С (разом з водою). У мікрохвильовій печі це буде швидше. Дуже уважно стежте за ПАР, оскільки ці ПАР дуже люблять швидко збільшуватися і "втікати" з миски. Як тільки маса починає збільшуватися, витягуєте з мікрохвильової печі, перемішуєте і знову ставите в мікрохвильову піч, до отримання однорідної пасти.
2. Одночасно з приготуванням пасти із сухих ПАРів, ви на водяній бані готуєте фазу А (у мікрохвильовій печі не можна!).
3. Коли у вас розчиниться фаза А (її можна перемішувати час від часу, щоб швидше отримати прозорий розчин), і приготується паста із сухих ПАР, ви об'єднуєте обидві фази (фазу А та фазу В), дуже швидко перемішуєте, можна міксером.
4. Не припиняючи перемішування, вводьте фазу, перемішуйте до однорідності.
5. Знову ж таки, не припиняючи перемішування, вводьте фазу D, перемішуйте до однорідності. Отриману пасту можете пофарбувати, ввести аромат (за бажанням) і викласти у форми. Форми помістити в морозилку на 10 хвилин, потім перекласти в холодильник на 20-30 хвилин. Плитки звільнити з форм та дати відстоятися добу. Потім таким шампунем можна скористатися. Консервант обов'язковий, так як плитка стикається з мокрим волоссям, і піддаватиметься постійному мікробному зараженню.

«Рамочні рецепти»

1)Genadvance Life
2)Genadvance Life

Країна: Швейцарія

MGNlM
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: