Главная »Активні компоненти»КИСЛОТИ » Бурштинова кислота


        

Бурштинова кислота

На складі

 

Артикул: ACа955b0
Доступність: Доступно
Виробник: Италия
Вибрати вагу:
Ціна:
33,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

Бурштинова кислота

INCI: Succinic acid

Зовнішній вигляд: кристалічний порошок білого кольору
Розчинність: у воді
Дозування: 0,1-5%
Режим введення:в активну фазу (нагрів небажаний)
Зберігання: у темному та сухому місці
Термін придатності: 01.26

Бурштинова кислота є антиоксиантом, хелатором, бере участь у клітинному диханні. При поєднанні з натрієм сукцинатом, янтарна кислота створює буферну систему і така зв'язка може замінити Трилон або Трилон М.

Бурштинова кислота виявляє сприятливу розчинність у воді (83gl-1) у порівнянні з іншими органічними кислотами, що використовуються у косметичних продуктах. Наприклад, сорбінова кислота (приблизно 1,6 gl-1, H2 0/25°C), бензойна кислота (близько 3,4 gl-1, H2 0/25°C) та саліцилова кислота (близько 2,4gl-1, H2 0/25 ° С).

Бурштинова кислота пропонує широкий спектр потенційних актуальних застосувань.

Антимікробна активність: дослідження виявили значну активність проти P. Acnes. Ця властивість може знайти застосування при лікуванні прищів, як заміна або посилення лікувального ефекту з іншими активними компонентами (саліцилова, азелаїнова або мигдальна кислота).
Янтарна кислота та натрію сукцинат демонструють антиоксидантну активність. Було виявлено, що натрію сукцинат може знизити інтенсивність перекисного окислення ліпідів.
Бурштинова кислота відіграє велику роль в інгібуванні ферментів, що беруть участь у деградації колагену. Тобто, можна сказати, що використання бурштинової кислоти призводить до уповільнення процесів старіння, розгладжування зморшок та ліфтингу шкіри. Показано, що янтарна кислота та сукцинат натрію інгібують клітинну проліферацію, що стимулює мітохондріальне дихання. Ця здатність може бути корисною у запобіганні гіперпроліферації на рівні шкіри, наприклад, при лікуванні псоріазу або гіперкератозу. Також збільшення споживання кисню завдяки роботі сукцинату натрію може прискорити клітинний метаболізм.
Янтарна кислота і натрію сукцинат часто включають до засобів для схуднення, оскільки підвищене споживання кисню прискорює метаболізм жирових клітин, що є корисним для поліпшення ліполізу.
Бурштинова кислота має широкий протимікробний спектр, посилює дію інших протимікробних активів і дозволяє знизити кількість консерванту. При чому, у порівняльному тесті, протимікробна дія бурштинової кислоти набагато вища, ніж у саліцилової кислоти.

Були вибрані такі штами:
Streptococcus Mutans: грампозитивна бактерія, яка зазвичай виявляється в порожнині рота людини, і значний внесок у руйнування зубів.
Propionibacterium Acnes: грампозитивна бактерія, пов'язана з прищами.
Candida Albicans: коментальні дріжджі, які можуть стати патогенними за певних умов.
Gardnerella Vaginalis: грамнегативна бактерія, що бере участь у бактеріальному вагінозі.

Можна спостерігати, що янтарна кислота демонструє зменшення зростання мікробів вище 99,9% при концентрації всього 0,1% проти S. Mutans, P. Acnes і G. Vaginalis, таким чином, перевищуючи саліцилову кислоту. Чудова активність янтарної кислоти особливо очевидна у G. Vaginalis. Але є виняток, чудову активність проти C. Albicans показала саліцилова кислота. C. Albicans (кандидоз/молочниця) є досить стійким штамом, оскільки жодна з речовин не забезпечує зниження зростання мікробів щонайменше на 90% в умовах випробування. Однак саліцилова кислота проявляє активність щодо C. Albicans, яка значно перевершує активність бурштинової кислоти та багатьох інших протимікробних компонентів.

S. Mutans та P. Acnes: саліцилова кислота та бурштинова кислота діють дуже схоже.
C. Albicans: MIC для саліцилової кислоти становить 0,5%, а для янтарної кислоти 2,0%.
G. Vaginalis: MIC для саліцилової кислоти становить 0,5%, а для янтарної кислоти 0,1%.

Омолоджуючий ефект:

При дії бурштинової кислоти, сукцинату натрію та гіалуронової кислоти (низкомолекулярної) на клітини шкіри досягається омолоджуючий ефект. Ефект полягає в відновленні шкіри та антиоксидантного захисту, що призводить до блокування вільних радикалів та блокування процесу зневоднення шкіри.

Країна: Італія

Джерело:

Lawrence Theunissen is Director of Application Development for Reverdia and François Courbès is managing director of Bonderalia Italia Srl - H&PC Today - Household and Personal Care Today - vol. 13(2) March/April 2018

MTA4M
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: