Methionine

Метіонін, амінокислота/антиоксидант/зволожувач

На складі

 

Артикул: Аa514g5
Доступність: Доступно
Вага: 5 гр
Виробник: США
Вибрати вагу:
Ціна:
35,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

Methionine

INCI: Methionine (methionine, Met)
Зовнішній вигляд: безбарвні кристали зі специфічним неприємним запахом
Розчинність: в воді
Смак: слегка сладковатый
Дія: живлення та регенерація шкіри 
Режим вводу: витримує високі температури, вводити в водну або активну фазу 

Дозування: до 2%

Зберігання: в сухому та темному місці

Країна: США
Термін придатності: 11.24

Амінокислоти – продукти гідролізу білків. У клітинах, де здійснюється синтез білка, міститься понад 20 різних амінокислот. Основними білками клітин шкіри є кератин, колаген та еластин. Амінокислотний склад цих білків відрізняється кількісно. При нестачі деяких амінокислот спостерігаються відставання у розвитку організму, різні захворювання шкіри та волосся, старіння шкіри, себорея, випадання волосся. Для нормального обміну речовин у шкірі мають велике значення сірковмісні амінокислоти: метіонін, цистин, а також глютамінова кислота.

До таких незамінних амінокислот відносяться:
• валін
• гістидин
• ізолейцин
• лейцин
• лізин
• метіонін
• треонін
• триптофан
• фенілаланін
Метіонін - D, L-a-Аміно-g-метилтіомасляна кислота, аліфатична сірковмісна α-амінокислота, міститься в багатьох білках і пептидах (метіонін-енкефалін, метіонін-окситоцин). Значна кількість метіоніну міститься у казеїні.
Метіонін необхідний для синтезу адреналіну та інших біологічно важливих сполук, активізує дію гормонів, вітамінів, ферментів, знешкоджує токсини, сприяє підвищенню імунітету, покращує ріст кісткової тканини та волосся. Метіонін – одна з найважливіших амінокислот, що запобігають старінню організму. Його призначають при тривалій вегетаріанській дієті, при ряді захворювань (цукровий діабет, інфекційні захворювання, захворювання печінки та шлунково-кишкового тракту, гіпертонічній хворобі та серцево-судинних захворюваннях), вагітним жінкам, при авітамінозах, депресії. Високим вмістом метіоніну відрізняються ікра, соя, тверді сири та бринза, м'ясо, птиця, яйця, риба, горіхи та насіння. У менших кількостях метіонін міститься в бобових крупах. Вченими та фахівцями було доведено, що ця думка неправильна. Навпаки, метіонін грає роль своєрідного «стабілізатора життя», рятуючи організм від багатьох перелічених раніше захворювань.

Дія та властивості метіоніну:

- Метіонін - незамінна амінокислота, що допомагає переробці жирів, запобігаючи їх відкладенню в печінці і в стінках артерій.
– Синтез таурину та цистерну залежить від кількості метіоніну в організмі. Ця амінокислота сприяє травленню, забезпечує дезінтоксикаційні процеси (передусім знешкодження токсичних металів), зменшує м'язову слабкість, захищає від впливу радіації, корисна при остеопорозі та хімічній алергії.
– Метіонін застосовують у комплексній терапії ревматоїдного артриту та токсикозу вагітності.
– Метіонін має виражену антиоксидантну дію, тому що є добрим джерелом сірки, що інактивує вільні радикали.
- Метіонін застосовують при синдромі Жільбера, порушення функції печінки. Він також необхідний для синтезу нуклеїнових кислот, колагену та багатьох інших білків. Його корисно приймати жінкам, які отримують оральні гормональні контрацептиви.
– Метіонін знижує рівень гістаміну в організмі, що може бути корисним при шизофренії, коли кількість гістаміну підвищена.
– Метіонін бере участь у синтезі адреналіну, креатину та інших біологічно важливих сполук.
– Активує дію гормонів, вітамінів (В12, аскорбінової та фолієвої кислот), ферментів.
– Метіонін в організмі переходить до цистеїну, який є попередником глутатіону. Це дуже важливо при отруєннях, коли потрібна велика кількість глутатіону для знешкодження токсинів та захисту печінки.
– Метіонін належить до незамінних амінокислот, необхідних для підтримки росту та азотистої рівноваги організму. Особлива роль цієї амінокислоти в обміні речовин пов'язана з тим, що вона містить рухливу метильну групу (-СНз), яка може передаватися на інші сполуки. Таким чином, вона бере участь у важливому для життєдіяльності організму процесі переметилювання.
– Здатністю метіоніну віддавати метильну групу обумовлений його ліпотропний ефект (видалення з печінки надлишку жиру). Віддаючи рухливу метильну групу, метіонін сприяє синтезу холіну з недостатнім утворенням якого пов'язані порушення синтезу фосфоліпідів з жирів та відкладення у печінці нейтрального жиру.
– Ліпотропна властивість має також білок казеїн (і містить його сир), який містить значну кількість метіоніну. Шляхом метилювання та транссульфування, метіонін знешкоджує токсичні продукти.

Косметичне застосування:

• Метіонін має виражену антиоксидантну дію, оскільки є хорошим джерелом сірки, що інактивує вільні радикали.
• Активує дію гормонів, вітамінів, ферментів та має протисклеротичний ефект.
• Застосовують при косметичних недоліках шкіри, пов'язаних із захворюваннями печінки, порушенні жирового обміну шкіри; рожевих вуграх, фотодерматозах, випадінні волосся, а також для прискорення регенерації ранової поверхні шкіри (в останньому випадку у вигляді аплікацій 1% водного розчину).
• Вводиться в косметичні засоби для догляду за шкірою та волоссям як біологічно активну добавку.
• У косметології метіонін славиться завдяки своїм яскраво вираженим антиоксом.

MmIyYmQxYT
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: