Amino-glyco Kviar

Екстракт чорної ікри

На складі

 

Артикул: Extblaccav131022
Вибрати вагу:
Ціна:
175,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

Amino-glyco Kviar 

INCI: Water, Glycerin, Hydrolyzed Roe, Glycosaminoglycans, Glycogen

Зовнішній вигляд: прозора рідина
Колір: бурштиновий
Запах: характерний
Розчинність: у воді, змішується з жирами та іншими ліпідами
Дозування: 1-2%, в експрес засоби до 10%
Режим вводу: в активну фазу, при температурі не вище 30°C
Вміст Omega-3 жирних кислот: 7%
Вміст сухого екстракту: 28,00 – 38,00%
Вміст гексозамінів: 0,5-0,9%
Індекс заломлення (20°C): 1,380 – 1,390
Робочий рН: 5-8
Консервуюча система: Phenoxyethanol, Methylparaben
Зберігання: зберігати у прохолодному та темному місці
Термін придатності: 07.24

Країна: Франція

Високоефективний концентрат з великим вмістом екстракту чорної ікри для догляду за пошкодженою, що зазнала стресу, сухою або віковою шкірою. Має ефективні захисні та відновлюючі властивості. Пом'якшує, заспокоює шкіру, покращує клітинний метаболізм та гідратацію, мінералізує та зміцнює її захисні властивості, регенерує, захищає від дії вільних радикалів та UV-випромінювання.

Amino-glyco Kviar - активний комплекс, який був спеціально розроблений для анти-ейдж продуктів, а також для сухої, пошкодженої та чутливої ​​шкіри. Даний комплекс містить екстракт чорної ікри та додатково збагачений активами спрямованими на прискорений процес омолодження та зволоження шкіри: хондроїтинсульфат, гіалуронова кислота (входить до складу глікозаміногліканів) та глікоген, витягнутий з осетрових риб. Цей комплекс багатий на білки та амінокислоти, омега-3 жирні кислоти, вітаміни та мінерали:

 • Глікоген є основним джерелом енергії для клітини.
 • Глікозаміноглікани необхідні для підтримки позаклітинного матриксу.
 • Гіалуронова кислота і хондроїтинсульфат також є чудовими відновлювальними та зволожуючими агентами для шкіри.

Amino-glyco Kviar комплекс створений за спеціальною технологією, розчиняється у воді, змішується з будь-якими жирами та маслами, підходить для всіх типів емульсій: В/М та М/В, гідрогелів, оліогелів, сироваток, лосьйонів і тоніків. Оптимальний діапазон рН: 5-8.

 • Протеїни, це білкові сполуки, що складаються з амінокислот. Деякі з них відіграють роль структуроутворювача клітин і тканин, інші мають функцію створення хімічних реакцій в організмі, утворення резервних і поживних речовин.
 • Треонін бере участь у виробництві колагену та еластину.
 • Лейцин бере участь у процесі загоєння ран.
 • Лізин сприяє загоєнню шкіри і бере участь у метаболізмі жирних кислот і в синтезі колагену.
 • Аргінін посилює синтез колагену і таким чином сприяє клітинному відновленню.
 • Аланін використовується організмом як джерело енергії в стресових ситуаціях.
 • Серин - природний зволожуючий агент, він бере участь у процесі метаболізму шкіри, сприяє клітинному відновленню.
 • Глютамінова кислота – сприяє виробленню колагену, відіграє роль у метаболічних процесах, служить паливом для живлення та запуску багатьох функціональних процесів.
 • Аспарагінова кислота – збільшує всмоктування та засвоєння важливих мінералів для шкіри, таких як кальцій, магній, цинк та калій.

 • Кальцій: зміцнює клітинні мембрани та активує важливі ферменти для метаболізму шкіри.
 • Магній: це основний мінерал для людських функцій організму і відіграє в них ключову роль. Бере участь у виробництві та синтезі білка, сприяє виробництву та транспортуванню енергії, незамінний для правильного засвоєння кальцію та вітаміну С. Також є відмінним зволожувачем шкіри.
 • Фосфор: в усіх формах життя він відіграє ключову роль у процесах перенесення енергії, таких як обмін речовин, фотосинтез, нервові та м'язові функції, відповідає за кількість коферментів. Бере участь у створенні нуклеїнових кислот та складає спадковий матеріал (хромосоми).
 • Натрій: сприяє проникненню поживних речовин в організм через мембрану клітини і виводить продукти розпаду (токсини).
 • Селен: є антиоксидантом поряд з вітаміном Е. Захищає клітинні мембрани від окисної дії вільних радикалів, затримує процес старіння тканин.

 1. Вітамін А: наш організм не виробляє вітамін А, ми його можемо отримати тільки з їжі або шляхом місцевого застосування. Вітамін А збільшує ферментативну активність шкіри та стимулює клітинний поділ, регулює процес кератинізації та клітинного оновлення. При цьому сприяє регенерації шкіри, покращуючи її стан. Це сприяє виробництву колагену, що робить шкіру пружною та еластичною, запобігає передчасному старінню.
 2. Вітамін D – дуже потребує наш організм, але з їжею цей вітамін практично не надходить, а потрапляє в організм шляхом синтезу ультрафіолетового UVB-випромінювання, яке надходить із сонячних променів. Вітамін D допомагає засвоєнню кальцію в нашому організмі, регулює імунітет шкірної системи та проліферацію епітелію.
 3. Вітамін Е – має сильну антиоксидантну дію, запобігає окисленню від дії вільних радикалів, сприяє загоєнню та омолодженню шкіри. Також має зволожуючі властивості і допомагає запобігати пошкодженню від UV-випромінювання.
 4. Вітамін В12 також відомий як кобаламін, він працює як кофермент, сприяє нормальному синтезу ДНК. Дефіцит цього вітаміну особливо згубно позначається на нейронах та на клітинах шкіри.

Amino-glyco Kviar комплекс містить багато поживних речовин та антиоксидантів для лікування, відновлення та захисту шкіри. Велика кількість Омега-3 жирних кислот допомагають запобігти запаленню шкіри, відновлюють шкірний матрикс і сприяють виробленню колагену. Також цей комплекс містить велику кількість антиоксидантів: наприклад, натуральні вітаміни А та Е – природні антиоксиданти, що захищають шкіру від шкідливих факторів навколишнього середовища, вільних радикалів та UV-випромінювання, які є найчастішою причиною старіння та хвороб. Ще він багатий на вітаміни В12 і D, магній, фосфор, кальцій і селен, а також містить амінокислоти: треонін, лейцин, серин, аргінін, аланін, глютамінову та аспаргінову кислоти - за рахунок цих компонентів відбувається зволоження, омолодження та ліфтинг шкіри, вона стає еластичною, розгладжуються зморшки, заліковуються ерозії тканин.

Застосування:

 • креми, сироватки, маски, шампуні та ін. на основі олій, емульгаторів або інших ПАР;
 • сироватки, гелі, спреї та ін. на водній основі;
 • олійні продукти, оліогелі;
 • водорозчинні олії.

MjFjYmExM
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: