Leucidal® SF Max

Немає на складі

 

Артикул: P144b0
Доступність: Доступно
Виробник: Італія
Вибрати вагу:
Ціна:
80,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

Leucidal® SF Max

INCI: Lactobacillus Ferment

Зовнішній вигляд: прозора або злегка опалесцентна рідина
Колір: від безбарвного до жовтого
Розчинність: у воді, пропіленгліколі, гліцерині
Режим вводу: в активну фазу або у водну фазу безпосередньо перед емульгуванням (але краще в активну, так дія консерванту сильніша)
Дозування: 2-4%
Робочий діапазон рН: 3-8 (найкраще працює в діапазоні 3-7)
Зберігання: у холодильнику
Термін придатності: 10.24

Країна: Італія

Leucidal® SF MAX є потужним інгредієнтом на основі пробіотика, створеним ферментацією Lactobacillus, який є одним з видів мікроорганізмів, що використовуються для виробництва ферментованих продуктів, таких як кімчі та квашена капуста - корейський дієтичний продукт з капусти. Як і багато членів сімейства молочнокислих бактерій, Lactobacillus здатний обмежувати зростання інших мікроорганізмів шляхом підкислення його довкілля. Проте, Lactobacillus також виробляє нові антимікробні пептиди, відомі як бактеріоцини, здатні забезпечити захист від широкого спектру антимікробних препаратів. Під час виробничого процесу лізоцим додають фільтрат ферменту для полегшення контрольованого клітинного лізису для забезпечення вивільнення антимікробних пептидів для максимальної активності.

Тест на консервуючу ефективність:
Здатність Leucidal® SF Max інгібувати зростання безлічі бактерій та грибів визначалася за допомогою тесту мінімальної інгібуючої концентрації (MIC). Результати показані малюнку, показуючи, що це матеріал забезпечує антимікробну захист широкого спектра.


Було проведено тест на якийсь час (за який проміжок часу консервант зменшить кількість патогенів), щоб визначити зміну популяції аеробних мікроорганізмів протягом заданого часу вибірки при тестуванні проти 4,0% розчину Leucidal® SF Max. Активність матеріалу, що інокулюється, оцінювали з визначенням тимчасових інтервалів в 30 секунд, 1, 5, 10 і 30 хвилин після інокуляції, щоб кількісно визначити кількість життєздатних мікроорганізмів, що залишилися після інкубаційного часу. Як показано на малюнку, грампозитивні та грамнегативні бактерії, а також дріжджі та пліснява були зменшені на 99,9% протягом 30 секунд після інокуляції.

Позитивні результати перевірки MIC гарантували подальше тестування, щоб підтвердити його здатність забезпечувати збереження продукту. Тести з подвійним плацебо були завершені з використанням 2,0% або 4,0% Leucidal® SF Max у загальній рецептурі кремової основи при значеннях рН 3, 5 та 7. Зразки інокулювали E. coli, P. aeruginosa, S. aureus, C albicans та A. brasiliensis. Протягом першого 28-денного періоду інкубації зразки періодично збирали та тестували на присутність цих мікроорганізмів. Після цих початкових 28 днів інкубації зразки крему потім повторно щеплювали мікробними культурами і відбирали протягом додаткового 28-денного періоду. На малюнку 3 показані позитивні результати консервації Leucidal SF Max, протестовані на рівні 4,0% у загальній рецептурі кремової основи при рН 5.

Підсумок: консервант починає буквально відразу свою роботу та припиняє зростання патогенних мікроорганізмів.

Хочу додати кілька слів про ефективність цього консерванту.
Почну з підтвердження його природного походження. Взяла трохи молока і ввела до нього приблизно 1% цього консерванта, поставила у тепле місце, до ранку отримала йогурт. Так як я його раніше робила для своєї дитини, то можу сказати, що вийшов справжній йогурт. Отже, цей консервант дійсно містить лактобактерії.

Консервуюча ефективність. Я зробила крем і поділила його на частини. В першу частину додала, це у мене був загоювальний: 1% Екстракт босвелії (попередньо гідратованої у воді), Dragon's Blood 2%, Bonicel 2%, DONGBAEK (Tsubaki) Oil, Вітамін Е жиророзчинний 0,02%, %, вітамін F 1% – крем коштує досі (3,5 місяця), ніякого мікробіологічного зараження (цвілі та ін. я не бачу, також не змінився запах та колір). Крем перебував у банку.

У другу частину додала, це анти-ане крем: екстракт босвелії 1% (попередньо гідратована у воді), AFFIPORE 3%, ACB Wakame Bioferment Advanced 1%, BIOECOLIA® 0,5%, CO2 екстракт карликової пальми 0, d'Arco hydroglycolic extract - цей крем простояв три з половиною місяці і нічого йому немає. Немає зміни текстури, запаху, консистенції, цвілі. Крем зберігала у банці.

У третю частину крему я додала (це у мене анти-ейдж крем з пептидами): BIOPEPTIDE EL® 4%, Matrixyl® 3000 lipo 3%, Progeline™ – немає зміни консистенції, запаху, кольору та плісняви. Крем також простояв 3 місяці, але у вакуумному флаконі. Може, стояв би і довше, але мені він так сподобався, що я його сама вимазала.

Четверту частину я розділила на 5 частин, це у мене також анти-едж креми. Усі креми були у флаконах із помповим дозатором. Перша частина: MATRIXYL® synthe'6TM 3%, Matrixyl 3000 3%, PerfectionPeptide P3 0,5%, Reproage 2% – крем зацвів на 30 день. У крем пальцями не лазила, доступ повітря через помпу був неможливий. Друга частина: MATRIXYL® synthe'6TM 3%, Matrixyl 3000 3%, Perfection Peptide P3 0,5%, Reproage 2% + 1% Екстракт босвелії (попередньо гідратованої у воді), крем стоїть до них. Третій крем також з водорозчинними пептидами: SYN-STAR™ 3%, Syn®-TACKS 3% і Syn®-TC 3% – результат той же, приблизно через 44 дні крем зацвів. Четверта частина крему: SYN-STAR™ 3%, SYN®-TACKS 3% і SYN®-TC 3% і 1% Stearyl Glycyrrhetinate (попередньо розчиненого в Оливковий сквалан) – крем стоїть досі, немає ознак псування. Потім я зробила п'яту частину, знову з пептидами SYN-STAR™ 3%, SYN®-TACKS 3% і SYN®-TC 3% і додатково додала Nipaguard® SCE 0,4%, крем помістила в помпу, рН емульсії виставила на 5,8. Вже минуло 1 місяць і 25 днів, крем стоїть і не думає псуватися. Немає зміни кольору, консистенції, запаху, і немає цвілі.

Висновок – креми лише з водорозчинними пептидами потрібно жожавати со-консервант або активні компоненти з протизапальними якостями. При чому вистачить невелика кількість консервантів.

Склад крему: Вода до 100%, TRILON B 0,01, Aristoflex AVС 0,5%, Сепімакс ZEN 0,5% (попередньо залишила гелеутворювачі з водою для набухання на ніч, так гель виходить якіснішим, відповідно і структура крему буде краща). Вранці, на невеликих обертах перемішала водну фазу і ввела Leucidal® SF Max 4%, LACTIL 2%, Концентрат екстракту Алое 2%. Потім у гель ввела ДМС кремова емульсія 12%. Все перемішувала міксером на швидкості 1000 об/хв.
Я дійшла висновку, що консервант хороший, він буде тримати всі емульсії, але з деякими застереженнями: пептидні емульсії краще консервувати ретельніше, додавати на допомогу ще якісь антибактеріальні добавки (ту ж босвелію або уснею або зелений консервант у невеликій дозі). Так як пептидні сполуки, це все одно сильні білки, хоч і отримані синтетичним способом. Правда, як і скрізь, тут теж є виняток, пептиди укладені в масляну емульсію, не так піддаються псуванню і одного Leucidal® SF Max буде достатньо.

Тест на зволоження:
Дослідження зволоження шкіри проводили з використанням необробленої контрольної, основної кремової основи та експериментальної з тією ж кремовою основою, що містить 2,0% Leucidal® SF Max. Результати порівняльного зволоження цього дослідження показані малюнку. У порівнянні з базовим кремом Leucidal® SF Max надав покращене зволоження на 14,38% і через 24 години та на 25% через чотири тижні. Виходячи з цих результатів, додавання цього інноваційного продукту дає розробнику можливість використовувати як природні антимікробні властивості Leucidal SF Max, так і його здатність надавати потужні зволожуючі переваги косметичної композиції.


Підсумок: Leucidal® SF Max одночасно є ефективним консервантом, зволожувачем та пробіотиком. Одним цим продуктом можна замінити відразу три продукти, що дозволяє створювати креми з високим ступенем ефективності за мінімальної витрати коштів.

 

ZjJhNDA3M
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: