AMIGEL®️

На складі

 

Артикул: tga053b0
Доступність: Доступно
Виробник: Франция
Вибрати вагу:
Ціна:
90,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

AMIGEL®

INCI: Sclerotium gum

Зовнішній вигляд: порошок білого кольору
Розчинність: у воді, створює колоїдний розчин (гель)
Дозування: 0,2-2,5%
Режим введення: у водну фазу на початковому етапі приготування
Робочий рН: будь-який діапазон рН, від дуже кислих до дуже лужних складів
Тип: неіоногенний, підходить у будь-які види емульсій (катіонні, аніонні, неіоногенні)
Зберігання: у сухому та темному місці при кімнатній температурі
Годен: 09.25 (три роки з дня виготовлення)

На косметичному ринку є величезна різноманітність різних гелеутворювачів, але лише деякі з них мають весь спектр необхідних параметрів, як-от: зелений гелеутворювач, толерантність до електролітів, кислот, лугів, різним скрабуючим частинкам, здатність утримати велику кількість масла і т.д. Наш магазин з радістю може надати вам такий гелеутворювач. AMIGEL® - це натуральний біорозкладний полісахарид, отриманий біотехнологією з культур Sclerotium rolfsii, який має відмінні гелеутворюючі, ущільнюючі, емульгуючі, суспендуючі та плівкоутворюючі властивості. AMIGEL® має здатність утворювати стабільні водні гелі в екстремальних умовах: стабільний у широкому діапазоні рН у присутності солей та електролітів, спирту та органічних розчинників. Гелі AMIGEL® також здатні суспендувати нерозчинні речовини та стабілізувати значну кількість олій без присутності емульгаторів (до 25% олії). До всіх цих чудових якостей є ще одне - це гель надає емульсіям неповторне відчуття бархатистості і ніжності, відчуття комфорту.

AMIGEL® GEL СТАБІЛЬНІСТЬ:

Використовуючи AMIGEL у концентраціях від 0,25 до 2%, можна отримати гелі з в'язкістю від 60 до 12000 сП. Це дозволяє отримувати препарати з різними характеристиками, від твердих гелів до рідких (як сироватку), залежно від потреби. Рекомендується створювати гелі в гарячій воді, тоді ви отримаєте відразу необхідну консистенцію. Вода має бути  60-70°С. Гель робити дуже легко, змішуєте гелеутворювач із холодною водою і ставите на парову баню, коли вода нагріється, просто помішуєте до утворення гелю. Другий варіант - вже гарячу воду, не знімаючи стаканчик з бані, при постійному перемішуванні ви вводите порошок склеротиуму. Весь час перемішуєте, потім знімаєте з бані і перемішуєте до повного охолодження. Другий спосіб дає ще приємніші тактильні якості. Але і в першому варіанті гелі також дуже приємні. Комкоутворення буде мінімальним, так як наш магазин вибрав гранульованішу форму порошку, спеціально для зручності приготування. З таким гелем упорається навіть новачок.

Толерантність до різних добавок:

 • Поведінка в присутності АЛКОГОЛЯ: Гель, приготовлений з 1% AMIGEL® вільно витримує до 15% етилового спирту без шкоди для текстури та плівкоутворювальної здатності продукту. Це дуже важливо, оскільки є такі речовини, яким для розчинення потрібний етиловий спирт.
 • Поведінка в присутності пропіленгліколю: гель, приготовлений з 1% AMIGEL®, залишається абсолютно стабільним з додаванням 1-25% пропіленгліколю.
 • Поведінка в присутності солей: гель, приготований з 1% AMIGEL®, залишався абсолютно стабільним з додаванням 1-12% NaCl з початковим збільшенням в'язкості у присутності концентрацій близько 4% NaCl.
 • Поведінка щодо зміни рН: гель, приготовлений з 1% AMIGEL®, оцінювали в умовах рН від 2 до 11 і показали, що він є виключно стабільним, відчуваючи дуже невелику зміну в'язкості (яка, як було показано, вище при нижчих значеннях pH , в'язкість гелю почала знижуватися при рН 1

AMIGEL® для стабілізації емульсії:

AMIGEL® є винятковим стабілізатором для емульсій та суспензій загалом.
Хоча це не зовсім емульгатор, AMIGEL® має властивість утворювати мережу навколо масляних частинок таким чином, щоб запобігти коалесценції та поділу фаз. Ця характеристика оцінювалася з використанням дуже простого препарату:
• 1% AMIGEL® + 10% олії
• 2% AMIGEL® + 20% олії
Емульгатори та додаткові стабілізатори/загусники не додавалися. Отримані емульсії витримували протягом 3 місяців та були абсолютно стабільними. Ця особливість дозволяє використовувати AMIGEL® для стабілізації емульсій з великою кількістю масла, але також є відмінною альтернативою для отримання без емульгаторів формул або дуже невеликою кількістю емульгаторів. Така властивість дуже цінна, тому що чутлива шкіра може негативно реагувати на вхідні жирні спирти (з них складаються емульгатори та загусники).
Суспензії: AMIGEL® також має відмінну властивість до розподілу та утримання різних частинок, що суспендують (скраби, гомажі тощо). Їхні водні розчини здатні утримувати нерозчинні частинки в суспензії, не допускаючи осадження. Ця властивість безпосередньо пов'язана з реологічною поведінкою рішень AMIGEL®. Було показано, що препарат AMIGEL® має порівняльний тест з чудовими властивостями, що суспендують, ніж у ксантанової камеді – природного полімеру, широко використовуваного для цієї 

Функції.
І коли мова зайшла про ксантан, я вас навчу робити просто шикарні гелі на ксанті та AMIGEL®. Вам потрібен буде чистий ксантан (clear), з дешевими варіантами таке не пройде. У ступці змішуєте 2 частини склеротиум гам і 1 частина ксантану, розтираєте, бажано, в пилюку. І цю суміш використовуєте для створення гелів. По-перше, це дуже вигідно, тому що гель буде вже щільним у дозуванні 0,65-1%; по-друге, на тактильних якостях це ніяк не позначиться, навпаки, вони стануть ще кращими, а емульсії багатшими.

Сенсорний модифікатор:
AMIGEL® надзвичайно стабільний полімер також вважається сенсорним модифікатором. Гелі на основі цього полімеру мають м'який, гладкий і нелипкий дотик (soft tuch), дуже відмінний від звичайних гелів.
Стабільність до УФ-фільтрів:
Склеротиум гам показує чудову стабільність і толерантність до всіх УФ фільтрів, емульсії залишаються стабільними протягом тривалого терміну, без погіршення якості кінцевого продукту.

ЗАСТОСУВАННЯ:

 • Створення заготовки гелю, яка буде відрізнятися відмінною стабільністю протягом тривалого терміну
 • Гелі з DMAE та кислотами
 • Стабілізатор для емульсій
 • Стабілізатор для сонцезахисних кремів
 • Гелі та емульсії, які вимагають рН від 2 до 11
 • Гелі та емульсії, що містять електроліти
 • Сенсорний модифікатор та стабілізатор в емульсіях з високим %% введення олії
 • Загущувач та сенсорний модифікатор у гель для душу, шампуні та кондиціонери для волосся
 • Стабілізація складів барвників для волосся
 • Суспензії пігментів та активних речовин (включаючи фізичні фільтри)

Країна: Франція

NjE0ZWRl
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: