Мідь РСА

CUIVRIDONE PCA

На складі

 

Артикул: Ma16b0
Доступність: Доступно
Виробник: Франция
Вибрати вагу:
Ціна:
88,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

Мідь РСА

INCI: Copper PCA

Зовнішній вигляд: дрібнокристалічний порошок світло-зеленого кольору
Розчинність: у воді
Режим вводу: в активну фазу
Дозування: до 0,05-0,2%
Зберігання: зберігати у щільно закритій тарі у темному місці, при кімнатній температурі. Якщо ви будете довго залишати цей продукт на сонці, то він перетвориться на біло-жовтий порошок. Якщо зберігатимете в темному місці, то порошок прослужить вам до кінця терміну придатності.
Термін придатності: до 04.24

Мідь РСА – органічний комплекс міді з піролідонкарбоновою кислотою. Як і всі продукти створені на основі піролідонкарбонової кислоти, мідь РСА є зволожувачем, причому досить ефективним. Але крім цього, цей продукт має дві дуже значні функції - це загоєння, себорегуляція і звуження пір.

Загоєння:

Цей комплекс відіграє ключову роль у метаболізмі білків та загоєнні ран. Він протидіє негативному впливу вільних радикалів і має противірусну активність. Мідь, як відомо, має багато корисних біологічних властивостей: накопичення в ранах та інших нашкірних пошкодженнях (наприклад, зморшки) колагену та еластину, модуляція активності металопротеїназ матриксу, що сприяє збільшенню швидкості загоєння ран та для стимуляції росту волосся та запобігання їх випаданню. Крім того, мідні комплекси часто застосовують у ліфтингових засобах, в загоює і відновлюють шкіру продуктах (наприклад, після операцій, лазерного шліфування, дермабразії та хімічних пілінгів). Дослідження показали, що мідні продукти є більш ефективними, ніж застосування більш традиційних але відомих продуктів, як вітамін С, третиноїн, ДМАЕ, ніацинамід і т.д.

Себорегуляція та звуження пор:

Комплекс сприяє зменшенню виділення шкірного сала, нормалізує водний баланс, що призводить до звуження пор. Звуження пор і себорегуляції також сприяють антибактеріальні властивості міді. Все це при постійному застосуванні призводить до лікування вугрової висипки. Цей комплекс можна застосовувати навіть дуже юним підліткам, оскільки мідь РСА працює на поверхні, не проникаючи в глибокі шари шкіри.

Також цей комплекс можна застосовувати в косметику для волосся (шампуні, тоніки, бальзами). Такі продукти матимуть яскраво виражений протизапальний та антисеборейний ефект із сильними зволожуючими властивостями. Як на мене, він дуже добре підходить в косметику для догляду за фарбованим і ламким волоссям. Коли шкіра голови пересушена, структура волосся ламка і тендітна від частого знебарвлення. Таке волосся як правило ще й випадає, ось для таких проблем, мідь РСА – одне з перших засобів.

Властивості:

загоювальні та зволожуючі засоби;
себорегуляція та анти-акне продукти;
активи для зростання волосся;
противірусні засоби;
засоби для інтимної гігієни із противірусним ефектом;
антиоксидантні засоби.
Країна: Франція

MjI0Zjk
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: