Главная »Активні компоненти»ЗВОЛОЖУВАЧІ » СО2 екстракт алое-віра


        

СО2 екстракт алое-віра

На складі

 

Артикул: E468m5
Доступність: Доступно
Вага: 5 гр
Виробник: Украина
Ціна:
48,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

СО2 екстракт алое-віра

INCI: SC-CO2 Aloe Barbadensis Leaf Extract

Тип екстракції: надкритична флюїдна екстракція СО2
Зовнішній вигляд: масляна рідина жовтуватого кольору
Розчинність: у оліях
Режим введення: при температурі не вище 45°С
Дозування: 0,2 – 0,5%
Зберігання: у темному та прохолодному місці
Термін придатності: 03.26

Активні компоненти екстракту та властивості: алое віра містить 75 активних компонентів: вітаміни, ферменти, мінеральні речовини, цукру, лігнін, сапоніни, саліцилову кислоту та амінокислоти.

Вітаміни: містить вітаміни А (бета-каротин), С та Е, які є антиоксидантами. Також містить групу вітамінів групи В: B12, фолієву кислоту та холін. Антиоксидант нейтралізує вільні радикали.
Ферменти: містить ферменти - фосфатаза, амілаза, брадикіназа, карбоксипептидаза, каталаза, целюлаза, ліпаза та пероксидаза. Брадікіназ допомагає знизити надмірне запалення при нанесенні на шкіру місцево, а інші допомагають у руйнуванні цукрів і жирів.
Мінерали: кальцій, хром, мідь, селен, магній, марганець, калій, натрій та цинк. Вони мають значення для належного функціонування різних ферментних систем.
Цукру: моносахариди (глюкоза та фруктоза) та полісахариди: (глюкоманнани та поліманноза), мають протизапальну та зволожуючу дію.
Жирні кислоти: холестерин, кампестерин, β-ситостерол та лупеол. Всі вони мають протизапальну дію, а лупеол також має антисептичні та знеболювальні властивості.
Амінокислоти, кислоти та інші речовини: забезпечує необхідними амінокислотами, 7 із 8 - незамінні. Також містить саліцилову кислоту, яка має протизапальні та антибактеріальні властивості. Лігнін посилює проникнення інших інгредієнтів у шкіру. Сапоніни становлять близько 3% гелю і мають очищувальні та антисептичні властивості.
Основний склад: глікозид центауреїн, синій антоціановий глікозид ціанін, ефірна олія, дубильні речовини, сапоніни, диглікозиди ціанідину та пеларгонідину, похідні фенолу та флавоноїдів, мінеральні солі.
Дія: в косметичній продукції застосовується як зволожувач, протизапальний і загоюючий компонент. Прискорює процеси регенерації шкіри після травм, має антисептичну дію.

Країна: Україна

ZGY1MWUxYT
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: