Главная »Активні компоненти»АНТИЦЕЛЮЛІТНІ ЗАСОБИ » СО2 екстракт арніки 4% сесквітерпенових лактонів (Organic)


        

СО2 екстракт арніки 4% сесквітерпенових лактонів (Organic)

На складі

 

Артикул: COEx/arnica/53
Доступність: Доступно
Вага: -
Виробник: Германия
Вибрати вагу:
Ціна:
103,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

СО2 екстракт арніки 4% сесквітерпенових лактонів (Organic)

INCI: Arnica Montana (Arnica) Flower Extract and Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil

Зовнішній вигляд: пастоподібна речовина коричневого кольору
Розчинність: в оліях та інших ліпідах
Дозування: 0,1-0,3%
Режим вводу: в активну фазу
Зберігання: у прохолодному та темному місці
Термін придатності: 02.24
Сировина: квіти

Країна: Німеччина

Виробництво:

Шляхом надкритичної екстракції природним діоксидом вуглецю, без залишків розчинника, без неорганічних солей, без важких металів, без мікроорганізмів, що відтворюються. Цей СО2-екстракт стандартизований і знаходиться в розчиненні олією (органічною) до постійного вмісту сесквітерпенових лактонів.

Склад:

4% сесквітерпенових лактонів, тритерпендіолових ефірів (фарадіол- та арнідіолестер), невелика кількість ефірної олії, восків, смол та соняшникової олії (органічних).

Механізм роботи:

Сесквітерпенові лактони з головним чином складними ефірами хеленаліну та 11-альфа, 13-дигідрохеленаліну відповідають за протизапальну та фармакологічну активність. Вони не тільки пригнічують активацію NF-каппа В, але також зменшують вироблення багатьох запальних цитокінів. Це запобігає залученню імунних клітин, T- та B-клітин, а також макрофагів та нейтрофілів і, таким чином, зменшує запалення. Було показано, що хеленалін може інактивувати раніше активовану NF-каппа B, вирішальний фактор для лікування запалення.

Застосування:

Препарати з квітів арніки століттями використовувалися для лікування гематоми, забитих місць, розтягувань та пов'язаних з ними припухлостей внаслідок спортивних травм чи нещасних випадків, запалень у м'язах та суглобах, особливо у гострих стадіях хронічного артриту.

Сесквітерпенові лактони (SQLs) Arnica montana виявляють аналгетичні, антиартритні, антибактеріальні, протизапальні, антисептичні та антиагрегантні властивості in vitro та in vivo. Ці результати тісно пов'язані з терапевтичним використанням квіткових препаратів арніки. СО2-екстракт квітки арніки використовується для лікування забитих місць, забитих місць, вивихів, гематом, болів у м'язах, болів у спині, судом, розтягувань, фіброзиту, полегшення м'язових і суглобових болів і скутості. Екстракт має ефект поліпшення кровообігу і тому добре підходить для лікування венозної недостатності. При цьому екстракт арніки практично не викликає алергічних реакцій. Але при цьому арніку не слід вводити перорально або наносити на відкриті рани, де може відбутися всмоктування.

 

NTgzNjB
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: