SILUSYNE®

На складі

 

Артикул: PGF0102b0
Доступність: Доступно
Виробник: Испания
Вибрати вагу:
Ціна:
216,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

SILUSYNE®

INCI: Isohexadecane, Sorbitan Sesquioleate, Acetyl Hexapeptide-39,Starch Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Hyaluronate, Potassium Cetyl Phosphate

Консервант: Phenoxyethanol, Sodium Benzoate
Зовнішній вигляд: желеподібна речовина (як кисіль)
Розчинність: у воді
Режим вводу: в активну фазу
- Змішати з невеликою кількістю води і залишити на час, потім перемішати і ввести в готову емульсію.
– Ввести з іншими активними компонентами при температурі 40°С та поставити під мішалку при 250-300 об/хв, за такої швидкості ліпосомальна емульсія не зруйнується.
Робочий рН: працює в широкому діапазоні рН 3.5 - 8.0
Дозування: 2%
Зберігання: у холодильнику
Термін придатності: 04.25

 

Целюліт – це останній етап фізіологічних змін, що відбуваються в підшкірно-жировому шарі, які призводять до збільшення об'єму жирової тканини та появи нерівностей на поверхні шкіри, відомих як апельсинова кірка. При чому целюліт може бути у дуже худеньких і струнких дівчат і його не може бути у пампушок. При чому це підле явище (целюліт) може базуватися де завгодно, на ногах, сідницях, боках, руках і т. д. вправ, куріння, поганий кровообіг та нездоровий спосіб життя загалом.

Жирова тканина – це спеціалізована сполучна тканина, розташована переважно під шкірою. Існує два типи жирової тканини залежно від її основної функції та типу адипоцитів. На ранніх етапах життя людини потрібна коричнева жирова тканина (BAT), незважаючи на її низький відсоток (близько 5%), вона не дає немовлятам переохолоджуватися. Біла жирова тканина (WAT) є найпоширенішим типом, і невеликі рівні коричневої тканини, присутні в молодості, зменшуються з віком. BAT людини характеризується високою експресією мітохондріальних генів та полігональних адипоцитів, які містять велику кількість мітохондрій у цитоплазмі та кілька невеликих ліпідних крапель. Основна функція коричневих адипоцитів – розсіювати енергію у формі тепла. Навпаки, людська WAT (біла жирова тканина) функціонує як основне місце для зберігання ліпідів, що включаються при щоденному споживанні їжі. Щоразу, коли організму потрібна енергія для клітин, ліпіди, що містяться в його клітинах, спалюються. WAT містить круглі адипоцити з великою одиночною ліпідною краплею, які відповідають за зберігання ліпідів, а також макрофаги, фібробласти, лейкоцити та багато колагенових волокон, які діють як підтримка. Клітини преадипоцити присутні у жировій тканині як попередники адипоцитів.

Активна бура жирова тканина діє не завжди, а лише за низької температури навколишнього середовища. У людей з ожирінням зазвичай міститься значно менша кількість бурого жиру в порівнянні з білим. Нещодавні дослідження показали, що фізичні вправи спричиняють виділення невідомого раніше гормону Іризину, який змушує білий жир ставати бурим. Бурий жир же перешкоджає ожирінню та появі целюліту. Оскільки при його активації відбувається перекачування жирних кислот із білої жирової тканини у буру. Білий жир відкладається під шкірою, у сальниках та капсулах внутрішніх органів. Бурий жир замість запасання енергії спалює її у великій кількості, виділяючи тепло. Бурий жир допомагає тілу спалювати якнайбільше калорій, а не складує їх як запаси в затишних місцях на талії або в області стегон.

Основна відмінність між білими преадипоцитами та адипоцитами полягає у здатності цих останніх накопичувати енергію у формі тригліцеридів (і складних ефірів холестерину). Білі адипоцити містять велику ліпідну краплю (80% клітинного вмісту), змушуючи ядро та цитоплазму залишатися на периферії клітини.

Через кілька факторів, таких як генетика, погана циркуляція крові або високе споживання калорій, жирові відкладення людського WAT можуть розширюватися настільки, що штовхають і деформують сполучну тканину. Це локальне збільшення обсягу також може викликати нерівності у сполучній лінії між дермою та гіподермою, збільшуючи її довжину і роблячи поверхню шкіри нерівною та з видимими жировими вузлами. Цей додатковий обсяг ліпідів ускладнює роботу лімфодренажної системи, через що такі відходи, як токсини або білки, не можуть бути видалені належним чином. Ці матеріали разом з колагеновими волокнами створюють нерухому мережу, в якій затримуються жирові клітини, що неминуче призводить до збільшення локального об'єму та появи непривабливих нерівностей на поверхні шкіри (целюліт).

SILUSYNE® – це новий інгредієнт для виготовлення антицелюлітних засобів, що містить гексапептид в інноваційній системі доставки. SILUSYNE® містить гексапептид та поєднує в собі методи мікроемульсії та мікроінкапсулювання, що дозволяє покращити рецептуру пептиду SILUSYNE® у водних фазах.

In vivo SILUSYNE® значно зменшує довжину лінії дермогіподермальної сполуки, що пов'язано з утворенням целюліту та нерівностей шкіри. В результаті шкіра стає більш м'якою та рівною, що робить целюліт менш помітним. Для дослідження було відібрано 20 жінок віком від 25 до 45 років з целюлітом на стегнах (етап I-III тесту Пінча), яким було запропоновано застосовувати креми двічі на день протягом 3 тижнів. Крем плацебо наносили на одне стегно, а активний крем із 2% SILUSYNE® наносили на інше.

Зменшення дермо-гіподермальної сполучної лінії порівняно з початком у присутності 2% Silusyne®.

Дермо-підшкірна сполучна лінія зменшується через три тижні.

Через 3 тижні ділянки, оброблені кремом, що містить SILUSYNE®, помітно зменшили свою дермо-гіподермальну сполучну лінію, на 21,0% порівняно з початковим часом (менше нерівностей у сполучній лінії) на відміну від плацебо, яке не мало значного ефекту, що зменшує.

Зображення з дермальної епідермальної сполучної лінії одного з добровольців у початковий момент часу (ліворуч) та через 3 тижні, застосовуючи крем, що містить 2% Silusyne® (праворуч). SILUSYNE® зменшив дермогіподермальну сполучну лінію, покращивши однорідність шкіри у 5 разів у порівнянні з плацебо. Це має на увазі більш однорідну і регулярну підшкірну клітковину, що сприяє тому, щоб поверхня шкіри стала більш плоскою і з меншою кількістю целюліту. До того ж цей пептид знижує вміст ліпідів у WAT і зменшує їх накопичення. SILUSYNE® сприяє скороченню жиру на 67,2%, отримуючи навіть кращі результати, ніж кофеїн. Silusyne® - запобігає перетворенню преадипоцитів в адипоцити, перешкоджаючи збільшенню об'єму жирових клітин. Silusyne® сприяє зниженню ваги та скороченню таких частин тіла, як стегна, живіт та руки.

Я не дарма писала про бурий жир і про його властивості. Якщо додати до Silusyne®„ щось розігріваюче, наприклад, пекучий екстракт червоного перцю, то ви дуже швидко схуднете. А щоб перець не так обпікав шкіру, можна до цієї парочки додати ментол, тоді з однієї сторони грітиме, а з іншого – охолоджуватиме. А в результаті ви скинете досить пристойні обсяги. Ще можна додати ніацинамід — він сприяє виробленню власних церамідів, що сприятиме більш красивій та рівній шкірі. А також сюди добре підійде кофеїн або карнітин для дренажу. Буде дуже добре, якщо ви антицелюлітний крем, із запропонованими активами вище, нанесете на шкіру під плівку і зробите зарядку. Тоді виділиться багато енергії і ви втратите не тільки обсяги, а й зайву вагу.

Країна: Іспанія

Переклад та компіляція Magical ariya. Джерело Lipotec

ODA5MTU5OW
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: