Главная »Активні компоненти»АНТИ-АКНЕ/ЖИРНА ШКІРА » Аргенвіт - колоїдне срібло для дезинфекції тари та поверхонь


    

Аргенвіт - колоїдне срібло для дезинфекції тари та поверхонь

На складі

 

Артикул: min/silhard150123
Вибрати вагу:
Ціна:
30,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

Аргенвіт - водний розчин наночастинок срібла

Склад: металеві наночастки срібла, стабілізатор, дистильована вода

Зовнішній вигляд: від коричневого до темно-синього (майже чорного)

Розчинення: в воді

Дозування: 0,5-1%

Зберігання: засіб зберігати в захищеному від світла місці при температурі від 0 до +40С

Термін зберігання: 11. 24 

Зберігання: препарат зберігати в захищеному від світла місці при температурі від 0 до +40 ° С, в щільно закритій тарі 

Виробник: Україна

Препарат дезінфікуючий  «Аргенвіт» має бактеріцидні властивості проти  більш ніж 650 видів бактерій,  таких як: золотистий стафілокок, синьогнійна паличка, сальмонела, паличка Коха, листерія, ерусок та, ентерокок, герпесу, грипу та інших. Препарат володіє фунгіцидними (протигрибковими) властивостями до збудників кандидозів і дерматомікозів.

Сфера застосування:

 • для дезінфекції дитячих іграшок;
 • для дезінфекції одягу та взуття;
 • ефективне зволоження та знезараження повітря в житлових приміщеннях;
 • для дезінфекції у косметичних салонах;
 • для дезінфекції шкіри рук та тіла;
 • для антибактеріального прання;
 • для захисту кімнатних рослин;
 • гіпоалергенний.

Інструкція із застосування

Розчин наносять на предмети шляхом розпилення. Рекомендується використовувати для обробки поверхонь і предметів найбільшого контактування (столи, дверні ручки, клавіатури, телефони та інше). Обробку взуття проводити за 8 годин до його використання, 2-3 рази протягом тижня. У косметичних салонах використовується для дезінфекції інструментів, шкіри, рук. Зволоження повітря проводиться 1 раз на день, в період вірусних інфекцій – 2 рази на день.

Дезінфекція поверхонь:

Приготувати 1 % водний робочий розчин ( 10 мл концентрату (1 столова ложка) на 1 літер води). Робочий розчин наносять на попередньо підготовлену (очищену від жирових та інших забруднень) поверхню шляхом протирання або зрошення з нормою витрат 50-100 мл/м2. Рекомендується використовувати для обробки поверхонь і предметів найбільшого контактування (столи, дверні ручки, клавіатури, телефони та інше) та для знезараження шкіри рук. Оброблена робочим розчином «Аргенвіт» поверхня набуває антибактеріальних, противірусних та фунгіцидних властивостей. Засіб не змінює забарвлення оброблених поверхонь та не залишає плям (після висихання розчин стає безбарвним).

Антибактеріальне прання:

Приготувати 0,5 % водний робочий розчин (5 мл концентрату) (1 чайна ложка) на 1 літер води). Чистий (випраний) одяг обробляють шляхом його замочування полоскання у робочому розчині «Аргенвіт» протягом 5-10 хвилин, або додавання в пральну машину при ополіскування у вказаній концентрації. Оброблені в такий спосіб речі набувають антибактеріальних, противірусних та фунгіцидних властивостей, що запобігає також і появі неприємного запаху. Речі, оброблені даним розчином, не змінюють свого забарвлення.

Кімнатні рослини та квіти:

Приготувати 0,5 % водний робочий розчин (5 мл концентрату (1 чайна ложка) на 1 літер води). Робочий розчин використовується для поливу кімнатних рослин (вазонів) з метою запобігання розвитку грибків і бактерій у землі та створення сприятливих умов для росту рослин. Для продовження терміну зберігання зрізаних квітів рекомендується їх утримувати в робочому розчину засобу «Аргенвіт».

Безпека препарату

Робочі розчини препарату не викликають подразнення і не дратують слизову оболонку очей. Препарат «Аргенвіт», згідно з висновками Міністерства Охорони Охорони здоров'я України (№ 05.03.02-04/14854 від 27.02.12), відповідає стандартам ГОСТ 12.1.007 та абсолютно безпечний для людей та тварин. Не для внутрішнього застосування!

MzJjOT
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: