Главная »Активні компоненти»ANTI AGE КОМПОНЕНТИ » Matrixyl 3000™ и Мatrixyl® 3000 lipo


    

Matrixyl 3000™ и Мatrixyl® 3000 lipo

На складі

 

Артикул: PGF0041g5
Доступність: Доступно
Виробник: Франция
Выбор пептида:
Ціна:
142,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

Matrixyl 3000 и Мatrixyl® 3000 lipo

I Matrixyl 3000®

INCI: Glycerin, Butylene Glycol, Aqua, carbomer, Polisorbat-20, Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-3

Зовнішній вигляд: прозора гелеподібна рідина
Дозування: 3%
Розчинність: розчинний у воді
Спосіб вводу: у активну фазу при 40°С
Зберігання: у темному та прохолодному місці при температурі від +4°С до +7°С
Термін придатності: 02.25

II - Матrixyl® 3000 lipo

Мatrixyl® 3000 lipo – покращена версія Матриксилу, розчиняється в оліях та працює в 2 рази краще ніж звичайна версія.

INCI: C12-15 Alkyl Benzoate & Sorbitan Laurate & Tristearin & Acetylated Glycol Stearate & Palmitoyl Oligopeptide & Palmitoyl Tetrapeptide-7
Зовнішній вигляд: масляна рідина жовтого кольору
Режим вводу: масляну фазу безпосередньо перед емульгуванням або активну фазу
Дозування: 3-4%
Як бачите, сила масляного Матриксила 3000 вдвічі вища ніж у водорозчинного, це відбувається тому, що правильно підібрані розчинники доставляють пептиди прямо в ціль.
Зберігання: при кімнатній температурі, у темному місці
Термін придатності:
Природне вікове зниження рівня колагену призводить до ослаблення структури тканин шкірного покриву, зменшення щільності шкіри та різкого збільшення кількості зморшок. Всім добре відомий пептид під назвою Matrixyl 3000™ заповнює втрати колагену в шкірі, помітно покращуючи її еластичність, що, у свою чергу, призводить до видимого зменшення кількості та обсягу зморшок. Matrixyl 3000™ або Матрикіни – активні пептиди, що надають стимулюючий вплив на фібробласти. Матрикін омолоджують шкіру, скорочують зморшки, підвищують пружність і еластичність шкіри. Matrixyl 3000™ містить 2 матрикіни, Pal-GHK і Pal-GQPR. Діючи як посередники шкірної реструктуризації та відновлення, ці 2 пептиди працюють у синергії, сприяючи оновленню шкіри та покращенню її зовнішнього вигляду.

Matrixyl 3000™ – це інноваційний активний компонент проти старіння, так званий стимулятор пружності шкіри. Він розгладжує зморшки, розслаблюючи мімічні м'язи, а також заповнює їх, стимулюючи синтез колагену та еластину, при цьому одночасно відновлює епідермальну матрицю. Застосування косметичних засобів на основі Matrixyl 3000™ призводить до суттєвого покращення стану та зовнішнього вигляду шкіри. Matrixyl® 3000 визнаний у Європі як природний стимулятор пружності шкіри. Особлива будова його молекули дозволяє долати епідермальний бар'єр та благотворно впливає на глибоколежачі шари шкіри – активуючи виробництво нового колагену та сприяючи процесам регенерації шкіри.

In Vivo тест:
Дослідження доводять збільшення загального синтезу колагену та збільшення гіалуронової кислоти. Двічі на день на двох групах добровольців застосовували на одній половині обличчя крем, що містить 3% Matrixyl 3000™ та плацебо протягом 2-х місяців.

Matrixyl 3000™ скорочує глибокі зморшки в середньому на 68%, а також скорочує помірні зморшки в середньому на 51%.
На 45% скорочуються зморшки за 2 місяці.

Тест 2011 року:
Нові дослідження – омолодження на 2 роки лише за 1 місяць.
Папілярна дерма, розташована безпосередньо під з'єднанням дерми/епідермісу (DEJ), більш крихка, ніж ретикулярна дерма, і на неї сильно впливає старіння. Папілярні фібробласти мають основне значення для стимулювання епідермального морфогенезу та загоєння ран, тому ремонт папілярної дерми забезпечує видимі переваги проти зморшок.Зліва – папілярна дерма у молодому віці; Праворуч – пошкоджена папілярна дерма.
Дослідження in vivo показали позитивний ефект посилення матриці Matrixyl 3000™ шляхом вимірювання щільності SLEB (субепідермальна низька ехогенна смуга, що відповідає папілярній дермі). Значне поліпшення, що відповідає виграшу у віці 1,8 років, видно лише один місяць, і після 2-х місяців: фото-індуковане старіння затримується на 5,5 років. Це доводить, що цей пептидний комплекс є антиоксидантом. Його рекомендується використовувати особливо у денній косметиці та у сонцезахисній косметиці.

Інший аналіз папілярної дерми конфокальною лазерною мікроскопією показав, що Matrixyl 3000™ допомагає зменшити фрагментацію волокон і, зокрема, підтримує реконструкцію мережі папілярних дермальних волокон.

Тест 2013 року:
Нове дослідження підтверджує попередні результати.
Тестами in vitro, так і ex vivo підтверджується, що
Matrixyl 3000™ здатний відстрочити хронологічне старіння.
По-перше, було показано, що Matrixyl 3000 регулює експресію добре відомої (SA β-галактозидази) і нещодавно виявлених (прогеринових) маркерів старіння. Прогерин – це змінена форма білка ламіну А (ламіни є ключовими білками у процесі регенерації шкіри). З віком збільшується виразність прогерину, і навіть дезорганізація тканин шкіри. Matrixyl 3000 не тільки знижує активність SA-галактозидази, але також зменшує експресію прогерину при збереженні експресії нормальної форми ламіну А.
Імуногістохімічний аналіз ділянок шкіри (дослідження ex vivo) довів, що Matrixyl 3000 значно стимулює синтез білків Collagen-I, -IV, -VII, -XVII і Nidogen-I. Хоча ці білки дерми та дермально-епідермальної сполуки зазвичай зменшуються з віком, Matrixyl 3000™ омолоджує дермальну структуру і прагне змусити шкіру, що старіє, поводитися як молода шкіра.

Matrixyl 3000™ пептид‚ який відновлює обмін речовин шкіри. Тести на жінок та чоловіків.
Анти-ейдж ефективність Matrixyl 3000™ дуже добре відома. Це перший антивіковий інгредієнт, заснований на технології матрикринових пептидів, плюс його ефективність була продемонстрована як у жінок, так і у чоловіків, як показано в наступних дослідженнях: клінічне дослідження за участю жінок-учасників дискусії показало, що після двомісячного курсу лікування за допомогою Matrixyl 3000 ™, поверхня, порізана глибокими зморшками, зменшилась на 45%, а тонус шкіри збільшився майже на 20%.
В окремому 2-місячному клінічному дослідженні, проведеному на групі чоловіків, було підтверджено ефективність проти зморшок Matrixyl 3000™. У міру зменшення обсягу зморшок (-17,1%) кут поширення збільшується (+ 5,4%), що призводить до зменшення поверхні, яку займають глибокі зморшки, майже на 30%.

Що таке Matrixyl?
Matrixyl є торговою маркою Sederma SAS. Він позначає активний інгредієнт проти зморшок для косметичних засобів, що містять специфічний матрикін, який відноситься до номенклатури косметичної номенклатури - пальмітоїлпентапептид-4 (пальмітоїлпентапептид-3 до 2006 року). Він містить пептид із 5 амінокислот, пов'язаних з 16-вуглецевим ланцюгом, для покращення проникнення молекули через ліпідні структури шкіри.
Історія Matrixyl Inside
Першим членом лінійки Matrixyl Inside був Matrixyl, випущений Sederma в 2000 році. Потім, щоб задовольнити зростаючий ринок анти-ейдж пептидів, Sederma запустила в 2003 році Matrixyl 3000™ на основі двох пептидів: пальмітоїловий трипептид і пальпітоїльний тетрапептид, Нарешті, в 2012 році Sederma запустила новий пальми. І довгий час цих пептидів було всього три види. потім з'явився Матріксіл Морфомікс, а зовсім недавно, Седерма почала змінювати форми доставки пептидів (жиророзчинний-водорозчинний і т.д.).
Який із них кращий?
Вони всі дуже добрі! Вони всі різні та відрізняються своєю ефективністю. Наприклад, Sederma нещодавно продемонструвала за допомогою досліджень ex vivo, що Matrixyl 3000™ показує відмінні результати у відновленні фотостаріючої шкіри та дефрагментованої мережі колагену мережі на рівні дерми. Кількість зморшок зменшилась на 33% після застосування крему протягом двох місяців. Matrixyl® synthe'6™ стимулює синтез колагену, а також п'ять інших основних компонентів шкіри. Обсяг зморшок на лобі зменшився від 31% до різкого ефекту, що згладжує всього за два місяці.

Косметичні властивості Matrixyl 3000™:

 • зменшує об'єм та щільність зморшок;
 • продукує синтез молодого колагену, стимулює колаген I, III та IV, сильніше, ніж вітамін C і працює швидше, ніж ретинол, без подразнюючих побічних ефектів;
 • збільшує синтез еластину для відновлення матриці та епідермісу;
 • запобігає появі зморшок;
 • скорочує мімічні зморшки;
 • збільшує та зміцнює тонус та еластичність шкіри.

Використання Matrixyl 3000™ у косметичних засобах:

 • Сироватки, гелі, маски, креми, лосьйони
 • Косметика анти-ейдж
 • Креми та гелі для шкіри навколо очей
 • Ліфтінг-засоби

Опис створений за даними виробника. Переклад та компіляція Magical Ariya.

Країна: Франція

NGRhODAz
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: