VOLUFORM (Вольюформ)

На складі

 

Артикул: PGF0039g2
Доступність: Доступно
Вага: 2 гр
Виробник: Франция
Вибрати вагу:
Ціна:
99,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

Вольюформ

INCI name: Palmitoyl Isoleucine

Зовнішній вигляд: кристалічний білий порошок
Запах: практично не відчутний
Рекомендоване дозування: 1%
Робочий рН: 5,0 - 7,0

Режим вводу: в масляну фазу на початковому етапі приготування

Температура плавління: 90 - 96 °C

рН засоби для зміцнення шкіри обличчя: рН 6
засоби для грудей/ "пуш-ап" ефект: рН 5
Консервант: ні
Ecocert: стандарт
Придатний до: 01.24
Зберігання: зберігати у сухому та темному місці у щільно закритій тарі

Вольюформ підходить як для бюста так і для обличчя — є запатентованою формулою, складається з ліпоаміноксилоти – Palmitoyl Isoleucine, схвалений та сертифікований Ecocert. Наприклад, 1% введення Вольюформ в рецептури косметичних засобів, вже надає шкірі нову життєву силу, при цьому вона починає виглядати молодшою, свіжішою і рівною. Також Вольюформ зміцнює бюст, надає йому більшого обсягу. Коли для шкіри обличчя використовували антивіковий крем з Вольюформ, то процеси відновлення об'єму та пружності бюста відбувалися швидше, а шкіра на обличчі ставала пружнішою та еластичнішою в порівнянні з плацебо. Це було підтверджено тестами, які були проведені з метою практично показати ефекти від використання Вольюформ.

Тест № 2. Ефект збільшення пружності та еластичності шкіри на обличчі.

Добровольці, які наносили Вольюформ на обличчя, стали виглядати молодшими! Зросла еластичність та пружність шкіри у 83% добровольців, які наносили косметичний засіб з Вольюформ у порівнянні з плацебо.

Тест № 3. Ефект для об'єму грудей. 2 групи по 20 жінок.

1% Вольюформ 28 днів тестів. Порівняно з плацебо, косметичний засіб з 1% Вольюформ збільшив об'єм після одного місяця тестів у 1 групи (20 жінок). А плацебо не дало жодних змін збільшення об'єму грудей у 2 групи (20 жінок). 1% Вольформ збільшує об'єм грудей до 2 см, в середньому на 0,6 см. Як показали тести 1% Вольформ ефективно діє на ті ділянки, куди його наносили.

Підтягуюча дія

Вольюформ має підтягуючу дію. Збільшує товщину епідемісу на 5% порівняно із плацебо. Тест показав збільшення об'єму та товщини епідермісу на 1 см.

Зміцнюючий ефект

Дія Вольюформ впливає на вироблення колагену на міжклітинному рівні викликаючи додаткове скорочення фібробластів. Матриця шкіри з допомогою збільшення динамічних взаємодій між фібробластами зміцнюється. Вольюформ повертає шкірі тонус та еластичність.

Країна: Франція

NWE3MTgz
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: