Dermican PW LS 9838

Пептид для посилення синтезу колагену, розгладжування зморшок, лікування розтяжок

На складі

 

Артикул: PGF0112b0170323
Вибрати вагу:
Ціна:
85,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

Dermican PW LS 9838

INCI:  Mannitol (and) Acetyl Tetrapeptide-9

Зовнішній вигдяд: порошок білого кольору

Розчиність: у воді

Дозування: 0,3-1%

Режим вводу: при температурі не вище 60оС (в водну фазу перед емульгуванням) або в кінці приготування в активну фазу

Збереження: в темному та сухому місці, подалі від сонячних променів, при кімнатній температурі

Термін придатності: 11.24

Країна: Німеччина

Використання:
• Anti-age догляд за обличчям, реструктуризація контуру обличчя.
• Зміцнюючий догляд за тілом.
• Догляд проти розтяжок.

Переваги для шкіри:
• Покращення опорних тканин шкіри шляхом стимуляції синтезу колагену I типу і люмікану для оптимальної і функціональної організації колагенових волокон.
• Підвищення щільності дерми.
• Загальне покращення пружності та товщини шкіри, зміцнюючий/антивіковий ефект.

Лише прискорення синтезу колагену недостатньо, особливу увагу слід приділити структурі цих нових колагенових волокон і їх організації. У молодій шкірі ECM (додатковий клітинний матрикс) частково складається з колагенових волокон, утворених правильним з’єднанням колагенових фібрил. Ефективне зв’язування колагенових фібрил ініціюється та регулюється деякими компонентами, включаючи невеликі молекули, які називаються протеогліканами (за їхнім хімічним складом: білково-цукровий комплекс), які прикріплюються до колагенових фібрил і з’єднують їх разом, зменшуючи простір між ними для формування функціональних колагенових волокон. Серед малих протеогліканів виділяють: люмікан, який також бере участь у формуванні колагенових волокон (фібрилогенезі), що запобігає розтягуванню шкіри. З віком зменьшується кількість люмікану, а отже втрачається організація колагенових волокон. 

Dermican - тетрапептид, який впливає на виробництво люмікана, а отже і на правильну організацію колагенових волокон. Безліч тестів (in vitro та in vivo) підтверджує цю концепцію та підтверджує гарне покращення параметрів шкіри: шкіра відновлює свої первинні характеристики, вона стає пружною та наповненою. У сучасній космецевтичній тенденції, де кожен шукає все більш ефективні активні речовини з детальним і обґрунтованим механізмом дії, DERMICANTM є ідеальною відповіддю: чиста молекула з чітко ідентифікованими цілями (люмікан і колаген I).

Стимуляція синтезу люмікана (тест in vitro на старих фібробластах людини - модель Хейфліка - імуноцитохімія)

Lumican:+115% (зеленим) збільшення порівняно з контролем.

Цей результат підтверджує, що DERMICAN націлений і посилює специфічний компонент позаклітинного матриксу шкіри, який бере участь у функціонуванні колагенових волокон.

Додаткові тести:
• Вплив на експресію генів фібробластів людини: стимуляція генів, що кодують фактори росту, структурні білки (колаген I) і структурні протеоглікани.
• Стимуляція синтезу люмікана на псевдодермі: + 58,4% (для 2,2 мкг/мл).
• Стимуляція синтезу колагену:
- qRT-PCR: експресія гена колагену I (COL1A1): значна стимуляція: + 22% (для 2,2 мкг/мл).
- DOT-BLOT на фібробластах людини: + 112% (для 7,4 мкг/мл).
• Клінічне дослідження (крем з 3% DERMICANTM/рідка форма - 4 місяці лікування): товщина шкіри (за ехографією: + 5%), - щільність (кутометр: + 7,5%).

DERMICANT™ сприяє повній реструктуризації дерми, впливаючи як на її компоненти (колаген I, малий протеоглікан: люмікан), так і на їх внутрішню організацію. Цей ефект підтверджено клінічним дослідженням: після 4 місяців лікування 3% кремом (рідка форма, для сухої форми пептиду 1%) 82% добровольців отримали позитивний ефект, покращивши товщину та пружність шкіри.

NDBlZTM4
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: