Колоїдна платина

На складі

 

Артикул: min/pt150123
Вибрати вагу:
Ціна:
86,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

Колоїдна платина

INCI: Colloidal platinum

Зовнішній вигляд: прозора безбарвна речовина

Розчинність: у воді

Режим вводу: в активну фазу

Дозування: 1-3%

Зберігання: у темному місці при температурі до 30оС, уникати замерзання і прямих сонячних променів

Термін придатності: 08.24

Країна: Польща

Colloid Pt містить чисту елементарну платину в розтертому стані в колоїдній суспензії. Коли металеву платину поділяють на крихітні частинки (розміром від 1 до 100 нанометрів) і диспергують у рідині, продукт стає колоїдною пластиною. Це надзвичайно малі енергетично заряджені частинки.

Цей чудовий і рідкісний елемент є символом елегантності та незмінної якості. Вважається, що використання платини як косметичної активної речовини сприяє передачі електронів між іонами металів, які природним чином містяться в шкірі, для стимуляції обміну клітин і природного загоєння. Світлорозсіювальний ефект платини сприяє зменшенню зморшок. Colloid Pt можна використовувати як актуальну косметичну добавку для кремів, лосьйонів, засобів для догляду за волоссям, сонцезахисних засобів і макіяжу. Добавка дозволена в США, ЄС і більшості регіонів світу. 


Платина працює як каталізатор, стимулює біохімічні процеси в організмі (стимулює синтетичні, окисні, дихальні, кровообігні, травні та видільні процеси). Нейтралізує вільні радикали, які відповідають за старіння. Втрата міді та цинку викликає дисбаланс редоксану, оскільки це призводить до надмірного утворення супероксиду, що призводить до різних процесів, пов’язаних зі старінням, включаючи атрофію шкіри. Наночастинки благородних металів, такі як наночастинки золота і платини, вважаються антиоксидантами через їх сильну каталітичну активність (деградація перекису водню до води та кисню). Завдяки своїм властивостям ці метали сприяють видимому омолодженню шкіри.

Платина також має сильний очисний ефект і підходить для повторного очищення шкіри після зняття макіяжу. Його також рекомендують використовувати як провідник перед використанням колоїдного золота, що дозволяє краще проникати наночастинкам у глибші шари шкіри.

Платина має сильний дерматологічний ефект і чудові антибактеріальні властивості. Він також ефективний у низьких концентраціях.

Застосування:

Допомагає при лікуванні акне (посилює ефект у поєднанні з колоїдним сріблом і золотом)
Зменшує набряки обличчя та мішки під очима
Попереджує передчасне старіння шкіри
Допомагає в лікуванні псоріазу
Очищає та відновлює шкіру
Покращує стан і еластичність шкіри
Допомагає зменшити кількість дрібних зморшок

Тільки для місцевого застосування!

NzAwYm
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: