Колоїдне золото

Colloidal Gold

На складі

 

Артикул: min/gold150123
Вибрати вагу:
Ціна:
70,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

Колоїдне золото

INCI: Colloidal gold 

Зовнішній вигляд: прозора рідина
Колір: від безбарвного до злегка жовтуватого
Розчинність: у воді
Режим вводу: при температурі не вище 40°С, в активну фазу
Дозування: 2-5%
Зберігання: у щільно закритій тарі, в темному місці, при температурі до 20оС
Придатний до: 04.25

Країна: Польща

Колоїдне золото — це золото буквально, лише дуже дрібно роздроблене. Його одержують методом електролізу або високотехнологічного електроколоїдного методу. Колоїди можуть мати різне забарвлення (від безбарвного до червоного або до темно-золотого, бурого) залежно від умов реакції та природи відновника. Колоїди складаються з частинок дуже малого розміру, 10-510-7 см, рівномірно розподілених у будь-якому середовищі, наприклад, у воді або повітрі. Крихітні крупиці золота здатні притягувати та утримати навколо себе близько 12 молекул активних компонентів. Золото, виконуючи роль своєрідного каталізатора, залишається при цьому речовиною інертною і абсолютно нейтральним по відношенню до інших речовин.

Колоїдне золото не містить токсинів, не має смаку та відрізняється високою якістю.

В організмі дорослої людини міститься близько 10 мкг золота, причому в жіночому організмі його в 5 разів більше, ніж у чоловічому. І хоча концентрація його в організмі надзвичайно мала, але й у таких кількостях цей метал є фізіологічно надзвичайно активним. В даний час в косметології дуже активно використовують золото, воно вводиться в крем у вигляді іонів, які виконують кілька функцій. Золоті колоїдні частинки покращують проникнення в шкіру інших компонентів крему: вітамінів, рослинних екстрактів чи гормонів, мінералів. Іншими словами можна сказати, що колоїдне золото відіграє ту ж роль, що і ліпосомальні системи - роль провідника активних компонентів, яким самостійно не потрапити в товщу шкіри. Ще однією властивістю золота є його здатність надавати приємних тактильних якостей косметичним засобам, з ним креми завжди добре поглинаються шкірою. Крім того, косметичні засоби, насичені іонами золота, мають ще одну відмінну особливість - вони прискорюють поділ клітин шкіри, підвищують еластичність, надають тонізуючу і омолоджуючу дію. Завдяки включенню золота в косметичні анти-ейдж засоби, дрібні зморшки починають активно розгладжуватися, виникає ефект, подібний до підтяжки. За рахунок таких засобів шкіра краще утримує вологу, а значить, перетворюється на більш ніжну та пружну. Завдяки косметиці із золотом обмінні процеси та кровообіг в епідермісі покращуються, токсини виводяться більш активно. Це дуже актуально для жінок віком від 30 до 35 років. Тому цей шляхетний метал найчастіше використовується в лініях для зрілої та старіючої шкіри. Нещодавно золото почали застосовувати і в декоративній косметиці, наприклад у тональних засобах. Провідні світові виробники косметики досить часто включають до складу антивікових кремів колоїдне золото, домагаючись приголомшливого ефекту омолодження та оздоровлення шкіри обличчя. Серед них такі відомі марки як Estee Lauder, Guerlain.

Колоїдне золото також дуже часто застосовують і в медицині, його використовують при артритах, виразках шкіри, опіках. Воно очищає організм від токсинів і посилює процеси регенерації клітин, підвищує природну опірність організму до різних захворювань. На відміну від колоїдного срібла, колоїдне золото не має бактерицидних властивостей, зате стабілізує стан нервової системи, сприяє нормальній розумовій діяльності, відновлює внутрішню гармонію, здатне зняти біль у м'язах. Для аюрведистів колоїдне золото – потужний імуностимулятор, який здатний покращити розумову діяльність, посилити життєвий тонус. Колоїдне золото приводить у норму серцеву діяльність, активізує пам'ять та вирівнює пульс.

Властивості та дія:

відновлюються та активізуються всі функції клітин у шкірних тканинах, прискорюється обмін речовин та циркуляція крові;
сприяє виведенню токсинів із організму;
усувається головна причина старіння та хвороб – надлишковий активний кисень;
нормалізується кислотність шкіри, підвищується концентрація іонів водню (РН);
зміцнюються захисні властивості шкірного покриву, налагоджується електролітичний баланс;
ефект ліфтингу;
провідник косметичних та лікувальних компонентів;
регенерація клітин; відбувається омолодження шкірних покривів;
прискорює процеси регенерації шкіри, сприяє швидкому розгладжуванню зморшок;
підвищує життєвий тонус;
стимулює відновлювальні функції організму;
підвищує опірність до різних захворювань.

Синергія:

Косметичне золото підійде тим, у кого ніжна/тонка/пухка/тьмяна шкіра, воно досить швидко упорядковує її. Також трохи про мої улюблені синергії:

Зі сріблом – антибактеріальний захист, зменшення %% введення консерванту. Анти-акне засоби, різні запалення/роздратування.

Лікувальне дозування: 1% колоїдне срібло та 0,5% колоїдне золото, у випадках сильних нашкірних запалень – 1% колоїдне срібло та 0,5% колоїдне золото.
Лікувальне дозування: 1% колоїдне срібло, 0,5% колоїдне золото та 1,5% глюкозаміну – засоби від артритів та болів у суглобах.

Застосування:

різноманітні косметичні засоби від сироваток до кремів;
тональні, ВВ та СС креми;
денні та нічні засоби;
розсипчасті пудри, тіні, рум'яна і т.д.

NDM4Z
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: