X50® Hyalufiller

На складі

 

Артикул: pephuf141022
Вибрати вагу:
Ціна:
286,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

X50® Hyalufiller


INCI: WATER (AQUA), XANTHAN GUM, LACTIC ACID/GLYCOLIC ACID COPOLYMER, PALMITOYL TETRAPEPTIDE-50, POLYVINYL ALCOHOL, HEPTAPEPTIDE-15 PALMITATE
Добавки: PHENOXYETHANOL, CAPRYLYL GLYCOL, GLYCERIN, GLYCERYL CAPRYLATE, PHENYLPROPANOL

Зовнішній вигляд: безбарвна ліпосомальна дисперсія

Розчинність: у воді

Режим вводу: в активну фазу

Дозування: 1%

Зберігання: в темному та прохолодному місці

Термін придатності: 04.24

Країна: Іспанія

X50® Hyalufiller входить до сімейства Cosmetic Drone®, розробленного для заповнення зморшок. Це інтелектуальна система доставки, яка розпізнає та доставляє активні інгредієнти до ключових клітин, збільшує синтез гіалуронової кислоти і таким чином заповнює зморшки.
Полімерна капсула, інкапсулює активний інгредієнт, який збільшує синтез гіалуронової кислоти та її присутність у позаклітинному матриксі. Зовнішня частина капсули огорнута розумним лігандом подвійної дії: він розпізнає фібробласти та збільшує синтез еластину.
Фактори зовнішнього середовища, такі як вплив сонця, прискорюють природний процес старіння шкіри та призводять до появи зморшок або в’ялості. Ці ефекти тісно пов’язані з прогресуючою втратою компонентів позаклітинного матриксу, який підтримує шкіру, включаючи гіалуронову кислоту.

Гіалуронова кислота - самий популярний дермальний наповнювач, номер один у косметичних і естетичних процедурах, де її вводять у вигляді ін’єкції в область зморшок, забезпечуючи миттєве заповнення. Однак ін’єкції гіалуронової кислоти пов’язані з певними побічними ефектами, такими як набряк і місцеве почервоніння. 


X50® Hyalufiller пропонує інноваційне рішення доставки гіалуронової кислоти, та швидкого розгладження зморшок без ін'єкцій, вводячи активний інгредієнт у фібробласти, стимулючи внутрішній синтез гіалуронової кислоти, і таким чином, відновлюючи позаклітинний матрикс шкіри. Механізм X50 Hyalufiller заснований на утворенні  в шкірі власної гіалуронової кислоти. Система двох пептидів діє синергетично, стимулюючи синтез гіалуронової кислоти і активуючи ділянку шкіри, де відбувається синтез. Завдяки високій селективності до фібробластів і глибокому проникненню, X50® Hyalufiller може заповнити зморшки на 70%-80% за 14 днів у дуже низьких концентраціях (1%) і без ін'єкцій.

Тест

5 волонтерів віком 49-60 років, наносили косметичний засіб з 1% X50® Hyalufiller на зону носогубок 2 рази на день. Ефект заповнення до 70% і зменшення зморшок в області носогубної складки спостерігалося всього за 2 тижні.

Дія:

  • Посилює синтез гіалуронової кислоти та еластину
  • Індукує експресію мРНК, яка кодує HAS2
  • Захищає клітини від зневоднення
  • Може допомогти продовжити дію ін’єкційного гіалуронового філлера

Порада: спробуйте X50® Hyalufiller поєднати з гіалуроновими сферами-філлерами, ви одразу побачите результат заповнення зморшок.

Сироватка "Назад в молодість"

X50® Hyalufiller 1%

Sodium hyaluronate crosspolymer 2%

ResistHyal™ 2%

Amitose 3GA 3%

Cosphaderm® Leo 1,2%

VELSAN® FLEX 4%

Cosphaderm Magnolia Extract 0,1%

Nipaguard® SCE 0,75%

Вода до 100%

Сироватка дуже швидко заповнює зморшки, наче губкою стирає недоліки шкіри, добре зволожує і при цьому не визиває набряків. Зморшки розгладяться миттєво, а явно виражений і тривалий омолоджуючий ефект ви побачите через 3 тижні. Також зверніть увагу, що гіалуронові філери нового покоління працюють не тільки як маскування зморшок, але і як сильний омолоджуючий компонент.

YWE5O
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: