Kannabia Sense

Відчуття задоволення, розслаблення міміки, заспокоєння

На складі

 

Артикул: lipkans111022
Вибрати вагу:
Ціна:
256,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

Kannabia Sense

INCI: Cannabis Sativa Callus Lysate (and) Glycerin (and) Pentylene Glycol (and) Cyamopsis Tetragonoloba (Guar) Gum (and) Xanthan Gum (and) Phytic Acid (and) Tocopherol (and) Water (Aqua)

Зовнішниій вигляд: безбарвна ліпосомальна дисперсія 

Розчинність: у воді, проте може змішуватись з жирами та жирними гелями

Дозування: 1-3%

Режим вводу: в активну фазу, його також можна ввести в жирну фазу безпосередньо перед емульгуванням

Зберігати: в темному та прохолодному місці

Країна: Іспанія

Термін придатності: 01.24

KANNABIA SENSE — це ліпідна дисперсія у водно-гелевій обонці із стовбурових клітин Cannabis sativa (канабісу або коноплі). Ці ліпіди мають назву сферосоми або олеосоми, які мають функцію синтезу та накопичення ліпідів. Ці ліпіди вивільняються у водному середовищі шляхом руйнування ультразвуком і ферментативного розщеплення, що робить їх біодоступними, виявляючи високу активність у шкірі людини. Цей продукт надає численні переваги, активуючи зони мозку, пов’язані із задоволенням, викликаючи підвищення самооцінки та покращуючи характеристики шкіри, пов’язані із старінням, здоров’ям і молодістю, а саме зволоження, зменшення зморшок і сяйво шкіри.

KANNABIA SENSE - продукт багатий на коротколанцюгові жирні кислоти, які діють у синергії із специфічним фітокомплексом терпенів та поліфенолів, які спеціально націлені на модуляцію комменсальної мікробіоти шкіри. Kannabia Sense взаємодіє з мікробіотою шкіри, модулює нейрохімічні мережі та посилює відчуття комфорту по всьому ланцюгу мікробіота-шкіра-мозок (MSBA). Стовбурові клітини канабісу стимулюють мікробіоту шкіри природним шляхом виробляти постбіотичну суміш, яка ініціює синтез шкірного окситоцину для забезпечення системного відчуття благополуччя, що призводить до більш здорового та сяючого вигляду шкіри. Kannabia Sense відіграє ключову роль в активації мозку через шкіру, оскільки інгредієнт активує ті ж області мозку, що й окситоцин — гормон щастя.

Проте, стовбурові клітини канабісу не є наркотичним засобом, не містять канабідіолу (CBD) і тетрагідроканабінолу (THC). Продукт був розроблений з використанням технології фітоліпідних фракцій, призначений для збагачення клітинної культури шляхом передачі сигналів ліпідів, які активують MSBA.

Компанія Vytrus Biotech, яка розробила стовбурові клітини канабісу, провела численні клінічні аналізи, щоб продемонструвати ефективність Kannabia Sense. Сенсорні властивості були проаналізовані за допомогою функціональної магнітно-резонансної томографії (fMRI), де активовані ділянки мозку вимірюються у відповідь на певні стимули. У добровольців було помічено, що застосування місцевого лосьйону з 2% Kannabia Sense активувало ділянки мозку, пов’язані із задоволенням, протягом 15 хвилин після застосування, з ще більшим ефектом через 28 днів. Kannabia Sense має таку ж схему активації мозку, як і шоколад, а також має накопичувальний ефект.

KANNABIA SENSE це «заклинач» мікробіоти, його дія полягає:

  • мікробіотичне запалювання осі шкіра-мозок;
  • перший миттєвий активатор гарного настрою;
  • позитивна активація мозку;
  • стимуляція позитивних емоцій;
  • розглаждування шкіри за рахунок заспокоєння.

KANNABIA SENSE легко вводиться у всі види емульсій, включаючи креми, сироватки, лосьйони, гелі на водній, водно-спиртовій, гліцериновій, пропіленгликолевій і масляній основі (безводні композиції).
• KANNABIA SENSE диспергується у воді, олії та розчинах етанолу до 20% етанолу.
• KANNABIA SENSE бажано додавати при температурі нижче 40ºC, тобто під час фази охолодження.
• Додавання KANNABIA SENSE не впливає на рН, колір або в'язкість кінцевих косметичних складів у рекомендованому дозуванні. Таким чином, косметичний активний засіб KANNABIA SENSE можна легко додати до широкого спектру засобів для догляду за шкірою.
• KANNABIA SENSE можна готувати в діапазоні рН 2,0 - 8,0.
• Дозування 0,5 - 3 % KANNABIA SENSE.

Тест на розслаблення шкіри - більш молодший вигляд

Відчуття задоволення 

MOOD ME NOW: Microbiota nourishing cream

Насичений і живильний крем для підвищення настрою. Надзвичайно пом’якшувальний і поживний, він залишає м’який і оксамитовий останній штрих. Створює захисну невидиму плівку, яка допомагає підтримувати зволоження та комфорт шкіри, залишаючи кінцевий ефект «другої шкіри». Завдяки KANNABIA SENSE мікробіота шкіри відновлюється, а її постбіотика на місці модулюється, що забезпечує миттєвий ефект підйому настрою та генерування позитивних емоцій. Емоційні зморшки зменшуються, а шкіра виглядає красивішою та здоровішою. 

INSIDE OUT: Cannabis cellular oil body milk

Побалуйте свою шкіру та розум цим легким лосьйоном для тіла. Ця формула, яка легко наноситься, здійснюючи м’який масаж, покращує проникнення KANNABIA SENSE, забезпечуючи ефект «шкіра до шкіри» та активуючи зони задоволення у вашому мозку. Шкіра виглядає зволоженою та здоровішою.

KANNABIA SENSE не замутняє косметичні рецептури і створює кришталево-чисті гелі.

Почувайтеся добре та бадьоро, ваша шкіра зволожена будь-де та будь-коли за допомогою цього чистого та освіжаючого гелю. Прозора, нежирна, з швидким поглинанням, але оксамитовим останнім штрихом ця формула ідеально підходить для активного та динамічного способу життя.

OH, HAPPY DAY: Daily facial microbiota rebalancing cream

Емульсії на карбомері та глицерил стеараті цитраті завжди виходять глянцевими та дуже привабливими для споживача. Спробуйте зробити і собі таку саму емульсію. 

Відчуйте себе щасливішими та красивішими з цією емульсією для відновлення балансу мікробіоти. Завдяки KANNABIA SENSE ця формула посилює синтез нейрохімічних речовин щастя (окситоцину) у шкірі. Настрій і впевненість у собі підвищуються, шкіра виглядає більш сяючою та зволоженою. Завдяки приємній і м’якій текстурі він швидко проникає, не залишаючи жирного або липкого відчуття.

Невеличка порада: 

1. для швидкого заспокоєння шкіри використовуйте KANNABIA SENSE із AnnonaSenseCLR, Stearyl Glycyrrhetinate та a-bisabolol;

2. для омолоджуючого ефекту поєднуйте KANNABIA SENSE із міорелаксантами (працює добре з будь-якими міорелаксантами) та гіалуроновими сферами-філлерами. Тоді лице стає наповненним, зморшики стають набагато меншими, зникає ефект скутості обличчя.

3. для створення прозорих зволожуючих та швидко заспокійливих засобів раджу поєднувати KANNABIA SENSE з Hydrasensyl Glucan.

MWVhYWJiZ
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: