X50 Antiaging D.T.I.

Пептидний комплекс, що складається з пальмітоїл, гептапептиду і гептапептиду міді в ліпосомах.

Немає на складі

 

Артикул: PGF0116b0
Доступність: Доступно
Виробник: Испания
Вибрати вагу:
Ціна:
283,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

X50 Antiaging D.T.I.

INCI: Lactic Acid/Glycolic Acid Copolymer, Polyvinyl Alcohol, Dextran, Pamitoyl-heptapeptide, Pantothenic Acid-heptapeptide-Cu

Зовнішній вигляд: в'язка рідина жовтого кольору
Запах: ні
Активної діючої речовини: 50мкг/1г
Розчинність: розчинний у воді
Режим вводу: активну фазу
Дозування: 0,5-1% (найкраще працює при 1%)
Спосіб вводу: активну фазу
Зберігати при кімнатній температурі далеко від прямих сонячних променів!
Термін придатності: 12.23

Серед безлічі вікових змін — найбільш видимими є вікові зміни шкіри, особливо шкіри обличчя, шиї та рук. З'являються зморшки, тьмяніє і темніє шкіра, з'являються пігментні плями, шкіра на шиї набуває в'ялого вигляду, носогубні складки набувають різко окресленого вигляду. Відмінності між молодою та старіючої шкірою з'являються на межі між епідермісом та дермою. Оскільки приблизно після 45 років, відбувається поступове витончення епідермісу та дерми.

X50 Antiaging D.T.I. сприяє виробництву колагену, еластину та інших матричних білків і ферментів таких як колагеназа для того, щоб зберегти структурунеклітинного матриксу, що допомагає призупинити старіння шкіри і призводить до оновлення та омолодження шкіри.

Дерма — це товстий шар шкіри, а фібробласти є основним типом клітин у дермі. Вони виробляють колаген, еластин та інші матричні білки та ферменти, такі як колагеназа для того, щоб зберегти структуру позаклітинного матриксу. Дерма складається переважно з колагену типів I (85-90%), III (8-11%) та V (2-4%). I тип колагену є основним колагеном тіла, він забезпечує структурну підтримку майже у всіх тканинах. II тип колагену знаходиться в еластичних структурах, наприклад, кровоносних судинах та внутрішніх органах. III тип колагену є переважним у плоді шкіри (артерії, матці, шкірі плода, стромі паренхіматозних органів), його кількість відносно і починає знижуватися вже при народженні.

Колаген:

Є основним білком у структурі шкіри, він надає їй міцності та пружності. Насправді це цілий комплекс, який складається з 18 білків колагенного типу, 11 з них присутній в дермі. Колаген синтезується у фібробластах, у формі попередника і називається проколаген. Потім, амінокислотний залишок проліну перетворюється на гідроксипролін, а залишки лізину перетворюються на гідроксилізин. Також цікаво знати, що вітамін С є важливим компонентом-посередником у цих реакціях, таким чином, дефіцит вітаміну впливає негативно на синтез колагену. Остаточною структурою колагену є потрійна спіраль, що формує три білкові ланцюги.

Глікація позаклітинного матриксу колагену та білків відіграє важливу роль у процесі старіння. Це глікування не слід плутати з глікозилюванням колагену, який є ферментом – опосередкованим процесом у внутрішньоклітинній стадії біосинтезу колагену. Глікація включає не ферментативне додавання відновлюючого цукру молекули до колагену і білків, цей процес відомий як реакція Майяра. Ця молекула цукру реагує переважно з амінокислотними залишками лізину та аргініну. Згодом глікозильований колаген і еластин накопичуються і стають результатом цієї глікації. Колагенові мережі втрачають здатність до скорочення, вони стають жорсткими і стійкими до модернізації (відновлення). Таким чином, цей процес пов'язаний із старінням шкіри.
У молодих людей обмін колагену протікає інтенсивно, з віком (і особливо в старості) помітно знижується, так як у літніх і старих людей збільшується кількість поперечних зшивок, що ускладнює доступність колагену для дії колагенази. У деяких ситуаціях синтез колагену помітно зростає. Наприклад, фібробласти мігрують в рану, що гоиться, і починають активно синтезувати в цій облаті основні компоненти міжклітинного матриксу. Результат цих процесів - утворення на місці рани сполучнотканинного рубця, що містить велику кількість хаотично розташованих фібрил колагену. Подібним чином відбувається заміщення клітин, що гинуть, сполучною тканиною в печінці при церозі, в стінках артерій при атеросклерозі, в м'язах при дистрофії.

Еластін:
Однією з ключових властивостей шкіри є еластичність, тому еластичні волокна мають важливе значення для дерми. Еластін становить від 2% до 3% від сухої ваги шкіри. Еластін, як колаген, виробляється фібробластами. Він синтезується у вигляді його попередника - тропоеластину, і присутній у шкірі на різних рівнях дозрівання. Мікрофібрили утворюють шаблон, де тропоеластин осідає. Потім, тропоеластинові поліпептиди – ковалентно пошиті формування, створюють еластин. Тропоеластинові поліпептиди містять гідрофільні, що чергуються (багаті на аланін і лізин) і гідрофобні (що містять пролін, валін і гліцин). Гідрофобні домени відповідають за еластичність тканини. Гідрофільні домени беруть участь у процесі зшивки та призводять до нерозчинних мереж еластину. Пошкодження еластину призводить до утворення зморшок і старіння або фотостаріння. Таким чином, збільшення еластину представляє цікавий підхід для антивікових процедур.

Фібробласти:

Є основним типом клітин у дермі. Основна функція фібробластів – синтез та обслуговування позаклітинного матриксу (ECM), що виробляє колаген, еластин, протеоглікани, фібронектин та глікозаміноглікани. Вони також беруть участь у процесі загоєння ран, які є ключовими факторами для підтримки здорової шкіри.
Фібробласти є ключовими елементами для колагену. Глікований колаген змінює актин цитоскелета фібробластів тим самим зменшуючи стиснення колагенового потенціалу.
З цієї причини фібробласти також секретують колагенази (ММР-1). Колагеназою є металопротеази, що руйнує колаген, тому MMP-1 важливе значення для обороту колагену. Велика кількість металопротеаз (ММР) сприяє старінню та фотостарінню шкіри. Крім того, зниження потенціалу зростання фібробластів було виявлено з віком, тоді як рівень ММР збільшувався. Відомо також, що проколаген I і III типу, зменшується в старіючій шкірі. Таким чином, вікове старіння пов'язане зі змінами в EC спричинених зниженням синтезу нового колагену. Фібробласти відповідальні за колаген скорочують свою потужність.

Сума всіх цих факторів призводить до ECM найгіршої якості у віковій шкірі. Таким чином, збільшення синтезу колагену у фібробластах є дуже хорошим підходом для зменшення наслідків старіння.

Робота X50 Antiaging D.T.I.:

X50 Antiaging D.T.I. створений на основі «розумних» ліпосом, які доставляють активні інгредієнти точно в ціль, саме ті клітини, які потребують коригування.

Перші ліпосомальні системи з'явилися на косметичному ринку у 80-х. З кожним роком вони удосконалилися для того, щоб покращити та прискорити доставку косметичних активів прямо у місце призначення. Еволюція породила широкий спектр технологій, що дозволяє ізолювати активи від навколишнього середовища, і доставити речовину-носій саме до пошкоджених клітин. Інкапсуляція речовини є ключовим чинником підвищення її стійкості, зниження токсичності, збільшення біодоступності.

Полі лактид-со-гликоливая кислота (PLGA) створює капсули, орієнтовані на фібробласти. Infinitec Activos пропонує інтелектуальну технологію доставки, де активи завантажуються в капсулу, а цільові селективні молекули закріплені на поверхні капсули. Таким чином, інкапсульований активний інгредієнт поставляється вибірково, а саме у пошкоджені клітини. Капсули складаються з подвійної оболонки: внутрішньої матриці полі лактид-со-гликоливой кислоти (PLGA) та з оболонки полівінілового спирту (ПВС) оболонки.

 

Діаметр капсули було визначено за допомогою СЕМ (скануючої електронної мікроскопії), що показує розподільний розмір між 180 і 400 нм. Таким чином, ці наноліпосоми класифікуються як сабмікрометричні частинки. Цей розмір дозволяє ITD досягти клітини і звільнити активні речовини в цитозолях.

Внутрішній шар включає пептидний ліганд, розроблений Infinitec Activos, який має високу спорідненість з фібробластами FGF-рецептора (кислого фактора росту). Це забезпечує орієнтовану властивість капсул PLGA, що дозволяє випустити завантажені активні інгредієнти безпосередньо у фібробластах шкіри. Ця селективність підвищує якість доставки активних інгредієнтів до конкретного місця призначення.

Розвиток природного процесу старіння відбувається через клітинну дегенерацію. FGF допомагає підтримувати органи, які містять фіброзну тканину та відновлює пошкоджені тканини. Функція факторів росту не тільки стимулює клітинну проліферацію шляхом регулювання клітинного циклу ініціювання мітозу, а й зберігає виживання клітин, клітинне диференціювання, або навіть апоптоз. Чинники росту діють при дуже низькій концентрації, зв'язуючи клітинні рецептори, які розташовані в мембрані.

X50 Antiaging D.T.I. створений на технології ITD, прив'язуючи пальмітоїл гептапептид до зовнішньої оболонки капсули, яка створена на основі полівінілового спирту. Цей пептид має спорідненість із фібробластами FGF рецептора, що дозволяє йому вибірково доставляти капсулу з клітиною-мішенню саме до пошкоджених ділянок шкіри. Після того, як інкапсульований ліпопептид (пантотенова кислота-Гептапепті-Cu) вивільняється в цитозолі, починається збільшення вироблення власного колагену, що призводить до омолодження шкіри.

Дія:

 • підвищує пружність, еластичність та тонус шкіри;
 • покращує якість шкіри, освітлює її, що сприяє сяйві та здоров'ю шкіри;
 • заспокоює почервоніння та роздратування, пов'язані з розацеа, пілінгами та іншими агресивними дермальними процедурами;
 • сприяє виробленню власного колагену, еластину, протеогліканів, фібронектину та глікозаміногліканів;
 • перешкоджає появі пігментних плям і вікового ластовиння;
 • розгладжує зморшки;
 • зволожує шкіру;
 • сприяє звуженню пор.

Застосування:

 • косметика для обличчя та тіла;
  для в'янучої вікової шкіри;
 • для вирівнювання тону та структури шкіри;
 • для позбавлення від пігментних плям;
 • сонцезахисна косметика;
 • лікувальна косметика, але в синергії з ферментом міді, Cu PCA або трипептидом міді;
 • косметика для волосся, у тому числі - незмивна;
 • постпілінгові засоби;
 • засоби, що містять ПАР, для пом'якшення дії агресивного впливу поверхнево-активних речовин на шкіру.

 

Джерело: за даними Infinitec Activos

Країна: Іспанія

ODE0ZDA
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: