X50 LIGHTENING

Немає на складі

 

Артикул: PGF0117b0
Доступність: Доступно
Виробник: Испания
Вибрати вагу:
Ціна:
283,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

X50 LIGHTENING

INCI: WATER (AQUA), XANTHAN GUM, POLYVINYL ALCOHOL, GLYCOLIC ACID, LACTIC ACID, ARBUTIIN, SODIUM ASCORBYL PHOSPHATE, PALMITOYL Sh-TRIPEPTIDE-5 NORISOLEUCYL Sh-NONAPEPTIDE-1
Консерванты: PHENOXYETHANOL, CAPRYLYL GLYCOL, GLYCERIN, GLYCERYL CAPRYLATE, PHENYLPROPANOL

Активної діючої речовини: по 15% інкапсульованих вітаміну С та арбутину, а також 5% Nonapeptide-1
Зовнішній вигляд: ліпосомальна емульсія
Режим вводу: активну фазу
Дозування: 0,5-1% (для швидкого відбілювання, при короткочасному застосуванні не більше 1,5 міс., дозування можна підняти до 3%)
Робочий рН: 4,5-6,7
Зберігання: у темному та прохолодному місці (але не в холодному)
Термін придатності: 09.24

X50 LIGHTENING побудований за технологією ITD, яка прив'язує пептид (а-MSH антагоніст) до зовнішнього шару капсули X50 TM. Цей пептид має екстраординарну афінність до рецептора MC1 на поверхні меланоцитів, чим забезпечується селективна взаємодія/з'єднання з цільовою клітиною, після чого відбувається проникнення вмісту капсули в меланоцит шляхом ендоцитозу та доставка інкапсульованого активного інгредієнта в цитозоль мелано.

X50 LIGHTENING – просунута та безпечна для користувачів система відбілювання у косметиці, яка активно націлена на меланоцити. X50 LIGHTENING – найпередовіший, безпечніший, відбілюючий комплекс у косметичній області, який поєднує три активи, які цілеспрямовано знищують пігментні плями. Це арбутин, натрію аскорбил фосфат і біоміметичний освітлювальний пептид в унікальній системі доставки "Cosmetic Drone". Система активної доставки, яка здатна вивільняти активний компонент там, де він необхідний, і з часом збільшувати його біодоступність та досягати оптимальних результатів з мінімально можливою дозою.

Nonapeptide-1 являє собою біоміметичний пептид, спеціально розроблений для протидії α-MSH. Він запобігає синтезу меланіну, сприяє освітленню шкіри і зменшує можливість появи коричневих плям. Nonapeptide-1, в даному випадку, є зовнішнім пептидом і поводиться як пептидний ліганд, що направляє капсули до клітин-мішеней. Він також діє як антагоніст α-MSH (активна функція). Цей пептид кон'югований на зовнішній поверхні капсули 5% концентрації.

X50 LIGHTENING депігментаційний активний інгредієнт, що інгібує ферментативну активність тирозинази, що допомагає мінімізувати пігментацію та збалансувати тон шкіри. Капсули містять 15% арбутину та 15% аскорбілу фосфату натрію (похідне вітаміну С).

Арбутин відомий своєю здатністю пригнічувати виробництво меланіну в клітинах B16, індуковане α-MSH і знижує активність тирозинази у системі без клітин. Дані властивості дозволяють використовувати арбутин як освітлювальний шкіру агента.

Вітамін С в X50 LIGHTENING у вигляді похідного аскорбілу фосфату натрію (АФН) має дуже широке застосування при догляді за шкірою. Він захищає шкіру, стимулює заміщення клітин та покращує зовнішній вигляд шкіри. До того ж, це відмінний антиоксидант зі збалансованими властивостями, що допомагає виправляти нерівномірність тону шкіри. АФН потрапляючи у шкіру ферментативним способом трансформує у вітамін С. Він діє виробництво меланіну попереджуючи гіперпігментацію і старечий кератоз.

X50 LIGHTENING має подвійний механізм, який діє синергетично у двох важливих напрямках процесу утворення меланіну:

1) зменшуючи утворення темного пігменту, індукованого УФ-випромінюванням;
2) мінімізуючи експресію ферменту тирозинази, що зрештою знижує синтез пігменту.
Таким чином, X50 LIGHTENING допомагає покращити тонус шкіри та мінімізувати появу плям.

Джерело:
Indel
INFINITEC ACTIVOS S.L.

Країна: Іспанія

M2Y0ZGI
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: