DERMAXYL®

На складі

 

Артикул: PGF0112b0
Доступність: Доступно
Виробник: Франция
Вибрати вагу:
Ціна:
252,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

DERMAXYL®


INCI Name: C12-15 Alkyl Benzoate (and) Tribehenin (and) Ceramide NG (and) PEG-10 Phytosterol (and) Palmitoyl Hexapeptide-12

Зовнішній вигляд: біла пастоподібна речовина
Дозування: 2%
Спосіб вводу: жиророзчинний, розтопити до температури до 85 ° С і вводити в процесі приготування емульсії
Умови зберігання: зберігати в сухому та прохолодному місці
Термін придатності: 01.25

Дія: проти старіння, розгладжування зморшок, відновлення шкірного бар'єру. Підвищує пружність, перешкоджає випаровуванню вологи, помітно зменшує кількість і глибину зморшок.
Опис: поєднання цераміду 2, який є цементом рогового шару, і пальмітованого матрикін Pal-Val-Gly-Val-Ala-Pro-Gly стимулює клітинну комунікацію і потім відновлює вікові ушкодження шкіри.
Властивості: DermaxylTM стимулює клітинні взаємодії та відновлює вікові ушкодження шкіри.
Характеристика: матрикін - інформаційні пептиди, що відіграють важливу роль у процесі відновлення пошкоджень шкірного матриксу. VGVAPG – «еластичний» фрагмент еластину
Цікаві факти: Pal-VGVAPG має властивість хемотаксису, залучає фібробласти та моноцити до місця відновлення матриксу.
Походження: синтетичний пептид
Застосування: засоби для догляду за шкірою та декоративна косметика, призначена для скорочення та запобігання зморшкам
Основні характеристики Dermaxyl:

1. Видаляє ознаки старіння шляхом підвищення тургору клітинних зв'язків та збільшення пружності шкіри.
2. Омолоджує шкіру, розгладжуючи зморшки, відновлює ліпідний бар'єр шкіри.

Що таке матрикін?

Матрикін - це сигнальні молекули, вони сигналізують фібробластам про розпад компонентів матриксу і замість зруйнованих білків фібробласти починають синтезувати нові. Контроль за станом міжклітинного матриксу здійснюється за принципом зворотного зв'язку. Цей контрольний механізм працює не лише у стресових умовах рани, а й у нормі — адже оновлення передбачає ліквідацію старих, зношених структур та появу на їхньому місці нових, функціонально активних. А також, вікові зміни шкіри відбуваються і на межі епідермісу та дерми — дерматоепідермальному з'єднанні, яке поступово слабшає. Такі пептиди покращують якість міжклітинного матриксу, їх називають ремоделюючими пептидами, вони здатні запускати оновлення матриксу фізіологічним шляхом, імітуючи природний механізм регуляції процесів розпаду/синтезу його компонентів. Сьогодні їх можна зустріти в косметиці, призначеній для догляду за травмованою (наприклад, після пілінгу та мезотерапії), фотоушкодженою та в'янучою шкірою. Матрикіни — невеликі пептидні фрагменти не більше 20 амінокислот — утворюються при ферментативному гідролізі структурних білків дермального матриксу (колагену, еластину та фібронектину) на стадії природного очищення рани перед тим, як вона почала гоїтися. Серед матрикінів описані гексапептид VGVAPG (вивільняється при гідролізі еластину під дією ферменту еластазу). Суть дії матрикінів у наступному: вони сигналізують фібробластам про розпад компонентів матриксу і замість зруйнованих білків фібробласти починають синтезувати нові. Вікові зміни шкіри пов'язані у тому числі з деградацією міжклітинної речовини дерми, що наростає. З одного боку, падає синтетична активність фібробластів – клітин, що виробляють міжклітинний матрикс, з іншого боку, активуються матричні металопротеїнази (ММП) – ферменти, що руйнують міжклітинний матрикс. Диспропорцію між синтезом і розпадом можна «підправити» за допомогою сигнальних пептидів-стимуляторів або, іншими словами, матрикінів, які запускають у фібробластах синтетичні процеси.

Пептиди-стимулятори синтезу компонентів міжклітинного матриксу:

Matrixyl (INCI: Palmitoyl Pentapeptide-3);
Biopeptide EL (INCI: Palmitoyl Oligopeptide);
Biopeptide CL (INCI: Palmitoyl Oligopeptide);
Dermaxyl (INCI: Palmitoyl Oligopeptide);
Trylagen, Aldenine (INCI: Palmitoyl Tripeptide-1);
Syn-Coll (INCI: Palmitoyl Tripeptide-5)

Dermaxyl стимулює клітинні взаємодії та відновлює вікові ушкодження шкіри. Він являє собою амінокислотну послідовність фрагмента еластину (VGVAPG), звану «пружиною». Dermaxyl стимулює синтетичну активність фібробластів у виробленні еластину, зволожує шкіру за рахунок підвищення активності керамідів у шкірі, надає допомогу у запобіганні пошкодженню ДНК. Це підвищує вироблення колагену та еластину, що сприяє розгладженню шкіри, таким чином зменшуючи глибину зморшок і «гусячих лапок» і надають шкірі більш гладкого вигляду.


Клінічні дослідження:

Клінічно доведено, що Dermaxyl зменшує навіть глибокі зморшки та перешкоджає появі нових шляхом збільшення гіалуронової кислоти та виробництвом власного колагену. Цей інгредієнт був розроблений на основі досліджень щодо визначення речовини, яка поводитиметься так само, як ретиноєва кислота, але без різких побічних ефектів, які можуть спричинити подальше пошкодження шкіри. Клінічні дослідження «In vitro» показали, що застосовуючи засіб з 2% Dermaxyl після 56 днів, поверхневі зморшки можуть бути зменшені в середньому від 40-98%.

Після його застосування один раз на день протягом 56 днів результати були разючими:

Обсяг основних зморшок зменшується в середньому на 13,7% і досягає 36%!
Глибина головних зморшок зменшується в середньому від 10,1% до 27%!
Поверхневі глибокі зморшки скорочуються середньому від 40.3-98%!

Самооцінка:

75% добровольців заявили, що продукт розгладжує шкіру.
52% спостерігали зменшення зморшок та гусячих лапок.

Palmitoyl Hexapeptide-12 – входить до групи матрикінів. У цю групу (групу матрикінів) входять такі пептиди:
Carnosine, Copper tripeptide, Trifluoroacetyl-tripeptide-2, Tripeptide-10 citrulline, Acetyl tetrapeptide-5, Acetyl tetrapeptide-9, Acetyl tetrapeptide-11, Tetrapeptide PKEK, Tetrapeptide-21, Hexapeptide tripeptide-3/5, Palmitoyl tetrapeptide-7, Palmitoyl hexapeptide-12, Palmitoyl oligopeptide, Palmitoyl tripeptide-1, Pentamide-6.
Palmitoyl hexapeptide-12 створює відповідь у дермі шкіри, яка стимулює фібробласти колагену та еластину, розвиває фібронектин та глікозаміноглікани. Цей пептид зменшує виробництво інтерлейкіну-6 (IL-6) за допомогою ключових клітин шкіри, кератиноцитів та фібробластів. IL-6 є молекулою, яка сприяє запаленню, що, у свою чергу, веде до більш швидкої деградації шкірної матриці і, таким чином, сприяє розвитку зморшок і втрати пружності та еластичності шкіри. Зменшуючи рівні IL-6 та інших медіаторів запалення, пальмітоїл гексапептид-12 уповільнює деградацію шкірної матриці.
Тест проводився протягом 30 днів на 10 добровольцях віком 32-56 років. Проводилося подвійне сліпе дослідження, де добровольці наносили двічі на день легку емульсію, що містить Пальмітоїл-гексапептид-12 або плацебо. Через 30 днів були отримані результати: значно покращилася еластичність шкіри, її тонус і пружність.
Пальмітоїл гексапептид діє практично за тією ж схемою, що і пальмітоїл олігопептид. Тобто. пальмитоил-олигопептид має таку ж структуру, як і певна субструктура колагенового типу I. Його ефект пояснюється поліпшеним синтезом колагену з урахуванням механізму регулювання зворотний зв'язок. Але є невелика різниця, як я писала вище, пальмитоилтепепептид-12 пригнічує експресію інтерлейкіну 6 (IL-6), відповідальну за запальні процеси у шкірі. Зменшуючи концентрацію IL-6 при запаленні шкіри, знижуються процеси деградації позаклітинного матриксу. Старіння шкіри, отже, сповільнюється. Приблизно таку роботу веде і пальмитоил-7 (він також зменшує концентрацію запалення).

Дослідження in vitro
Докази ефективності пептиду надаються різними дослідженнями in vitro. На графіці проілюстровано збільшення експресії гена колагену 1 та фібронектину. Збільшення кількості позаклітинних матричних компонентів (колаген 1, фібронектин та гіалуронова кислота) після 72-годинної обробки пальмітоїловим олігопептидом-12 і пальмітоїлтепепептидом-7 [Дослідження: Sederma SAS, Le Perray - en-Yvelines cedex Fran


Як видно з графіка, кількість гіалуронової кислоти, фібронектину та колагену 1 типу зросла, і досить помітно.
Позитивна дія цього пептиду полягає в дуже маленькій молекулярній масі, він може проникати в більш глибокі шари шкіри, щоб досягти рецепторів у клітинах-мішенях. Крім того, всі склади Седерми містять спеціальні підсилювачі проникнення, що покращують проникнення пептидів у глибші шари шкіри. Отже, ефективність цих активних інгредієнтів збільшується у кілька разів. Також зверніть увагу, що Дермаксіл звичайний показує хороший результат через 56 днів, а Дермаксіл – через 30 днів.
Пальмітоїл-гексапептид-12 є продуктом реакції пальмітинової кислоти та гексапептиду-12, де гексапептид-12 являє собою синтетичний пептид з шістьма залишками, що містить аланін, гліцин, пролін та валін.

Країна: Франція

MmI4YWRlZT
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: