Replexium®

Пептидний комплекс нового покоління – реальний шлях омолодження!

На складі

 

Артикул: PGF0101b0
Доступність: Доступно
Виробник: Германия
Вибрати вагу:
Ціна:
74,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

Replexium®

INCI: Acetyl Tetrapeptide-11 (and) Acetyl Tetrapeptide-9

Зовнішній вигляд: порошок білого кольору
Розчинність: у воді
Режим вводу: в активну фазу
Дозування: 1%
Зберігання: у сухому та темному місці
Термін придатності: 08.25

Replexium® - це нове антивікове рішення BASF: синергетична суміш двох пептидів, яка бореться з декількома типами зморшок, а також може повернути шкірі сім років пружності всього за три тижні. Replexium складається з двох запатентованих BASF пептидів: ацетил тетрапептид-9, який збільшує люмікан і колаген I, ацетил тетрапептид-11, який збільшує синдекан-1 і колаген XVII (тести in vitro). Разом ці пептиди покращують щільність та організацію позаклітинних колагенових волокон, забезпечуючи більш щільну та пружну шкіру. При оцінці клінічних досліджень було виявлено, що Replexium помітно зменшує появу трьох типів зморшок: лоб, гусячі лапки/тонкі лінії та лінія посмішки. Глибоко в шкірі Replexium збільшує шкірну густину протягом трьох тижнів, омолоджуючий ефект візуально очевидний.

Візуалізація за допомогою створення другої гармоніки (SHG) під час досліджень in vitro. Волокна колагену, які відображаються сірим кольором, значно щільніші у зразку з використанням продукту BASF (праворуч), ніж у контрольному зразку (ліворуч).

Дослідження in vitro продемонстрували здатність нової пептидної суміші посилювати синтез дермальних та епідермальних молекул, званих протеогліканами, які підтримують міжклітинні взаємодії (люмікан та синдекан-1) та колаген I та XVII типів.

Тестування in vivo

Дослідження in vivo додатково підтвердили ефективність біодоступного синергетичного комплексу шкіри. У жінок-добровольців віком від 45 до 65 років поява тонких ліній та зморшок зменшилася на 11% через три тижні та на 23% через вісім тижнів. У жінок спостерігалося зменшення трьох типів зморшок на обличчі: видимі «гусячі лапки», зморшки на лобі та лінії посмішки (носогубні складки) значно зменшились. Шкірна щільність також покращала на 21% протягом трьох тижнів.

Порівняйте зморшки на обличчі до (ліворуч) застосування крему Replexium™ та після (праворуч). Усього за 21 день зморшки на лобі та зморшки навколо очей помітно зменшилися на 11% та 23% через 56 днів. У цих двох інтервалах носогубные складки було зменшено на 9% і 19% відповідно.

Країна: Німеччина

Джерела:

BI-A-KHIM Украина
BASF
Premium Beauty News

M2EzNT
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: