Eyeseryl®

На складі

 

Артикул: PGF0095b0
Доступність: Доступно
Виробник: Испания
Вибрати вагу:
Ціна:
182,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

Eyeseryl®

INCI: Water, Acetyl Tetrapeptide-5

Зовнішній вигляд: прозора безбарвна рідина, що містить 0,1% активної речовини (Acetyl Tetrapeptide-5)
Консервант: 0.5% Phenonip
Розчинність: у воді
Дозування: 1 - 10% (3-10% оптимально)
Режим вводу: в активну фазу, при температурі до 40°С
Зберігання: за температури 4-7°С
Термін придатності: 03.24

Eyeseryl® – це клінічно протестований активний інгредієнт, який зменшує кількість мішків (набряклість, мішки або припухлість) під очима та темні кола.
З віком шкіра навколо очей втрачає свою еластичність, а м'язи розслабляються, внаслідок чого шкіра на цих ділянках стає млявою і з'являються зморшки на повіках. Крім того, з жиру, який захищає очниці, згодом розвиваються так звані "сумочки". Набрякла область навколо очей також є результатом накопичення води в тканині. Eyeseryl®, інноваційний пептид для протидії появі мішків та набряклості в області очей.

Тести ефективності in vivo Eyeseryl®:

Розчин 10% (максимальне дозування) 
Протинабрякова активність: група з 20 жінок-добровольців віком від 18 до 65 років, застосовувала крем, що містить 10% розчину Eyeseryl® під очі, двічі на день, протягом 60 днів. 10% - це 0.01% EYESERYL® (чистого тетрапептиду). На фото показані результати через 0, 15, 30 та 45 днів. Дерматолог призначив оцінку зменшенню набряклості, де: 1 – немає скорочення, 2 – невелике зменшення, 3 – досить хороше скорочення, 4 – хороше зниження.

Результати: зменшення мішків під очима лише через 14 днів. Еластичність шкіри збільшилася на 30% через 30 днів.
Після закінчення тесту у 95% добровольців покращали:

30% показали невелике покращення (2 клас);
30% показали досить гарне покращення (3 клас);
35% показали гарне покращення (4 клас).
Загалом, 65% добровольців залишилося задоволеним досягнутими результатами.

Розчин 1% (мінімальне дозування). Добровольців 17 жінок, вік – 30-54 роки.
Зміна набряклості: обсяг мішків (набряклості) вимірювався спеціальною апаратурою до початку тесту та наприкінці.
Результати: набряки зменшилися у 70% добровольців через 28 днів при застосуванні 1% Eyeseryl®.

Ефект зменшення темних кіл - були зроблені фотографії з високою роздільною здатністю, до та після проведення тестів. Результати також позитивні – зменшення темних кіл під очима.

 

На чоловіках:

Нещодавні дослідження показали, що пролапс суборбітального жиру, який є однією з основних причин видимих очних мішків, частіше зустрічається у чоловіків, ніж у жінок. Спостерігалося також, що слабкість шкіри на нижньому столітті та втрата еластичності вища у чоловіків, ніж у жінок, що вказує на те, що чоловіки більш схильні до появи мішків під очима, які пов'язані з ліпідами через жирову протрузію. Ці відмінності пов'язані з такими причинами як будова обличчя та гормональні фактори.

У недавніх дослідженнях Lipotec було доведено, що EYESERYL® здатний мінімізувати обсяг мішків під очима у чоловіків. Тест in vivo проводився на чоловіках у віці 30-65 років з видними мішками під очима, які застосовували крем з 1% пептиду EYESERYL®. Крем із пептидом наносився тільки на одне око, а на друге – наносився крем із плацебо. Тест проводився протягом 28 днів. Наприкінці лікування обсяг набряклості під очима значно зменшився до 29,7%, а загальний зовнішній вигляд контуру ока помітно покращав, що спостерігалося за допомогою цифрових фотографій. Самооцінка була також проведена, де 90% добровольців позитивно оцінили лікування, і цей продукт рекомендуватимуть іншим.

Підсумок: пептид EYESERYL® є ефективним засобом для покращення області під очима як у чоловіків, так і у жінок, отримуючи видимі результати після 14 днів лікування.

In Vitro – переважна активність глікації:

Колагенові зшивки з'являються внаслідок реакції глікування. Це є однією з основних причин утворення зморшок та мішків під очима. Глікування виникає в результаті взаємодії білків та цукрів, де виділяється багато глюкози, яка склеює білки (глікопротеїни) та відбувається мутація.
Приклади глікопротеїнів: гіалуронова кислота, хондроїтин сульфат, це необхідні для нашого організму компоненти. А приклади глікації, коли під дією глюкози, вони склеюються. Наприклад, у вас є зернятка, вони можуть прорости і виросте пшениця чи соняшник. Але після того, як ви їх залили цукровим сиропом, зернятка склеюються і більше не проростуть, і нічого з них не виросте.
СОД – фермент та сильний антиоксидант. Але цукор (глікування) здатен інактивувати СОД. Підвищення глікування білків супроводжується збільшенням продуктів кінцевого глікозилювання, які ініціюють експресію генів колагену та інших білків капілярної мембрани, що мають проатерогенні властивості.

На прикладі взаємодії СОД та фруктози, порівнювали дію Eyeseryl® на процес глікації та запобігання його процесу.

Результати: Eyeseryl® запобігає зшиванню колагену. У свою чергу, пригнічення глікування колагену дозволяє уникнути втрати еластичності та подальшого утворення мішків під очима.

Інгібування проникності судин. Як ви знаєте, чим слабші судини, тим більше з'являється застійна рідина. Вам таке часто зустрічається на прикладі целюліту, де через слабкі судини, на стегнах накопичується зайва вода, шкіра стає щільною, але при цьому в'ялою, порушується вироблення колагену, і шкіра набуває горбистого вигляду. Приблизно такі негативні ефекти відбуваються під очима. Тестами доведено, що Eyeseryl® здатний інгібувати проникність судин дозозалежним чином та запобігає накопиченню рідини під очима.

Області застосування: запобігає та полегшує симптоми втоми, такі як темні кола, мішки під очима, опухлі очі, зморшки, гусячі лапки тощо. Має протизастійну та зволожуючу дію на шкіру навколо очей.

Країна: Іспанія

ODEyMDIyNj
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: