Myoxinol

Міорелаксант природного походження

На складі

 

Артикул: PGF0090b0
Доступність: Доступно
Виробник: Германия
Вибрати вагу:
Ціна:
85,00 Грн
Оповещение:
Оповещение

в корзину:
  шт.  

Myoxinol

INCI Name: Hydrolyzed Hibiscus Esculentus Extract and Dextrin

Дозування: від 0,5 до 2%
Зовнішній вигляд: блідо-блідо-жовтий тонкий порошок з характерним запахом
Розчинність: розчиняється у воді, приблизно на 0,5 г Myoxinol потрібно 2,5-3 г води
Режим вводу: активну фазу
Зберігання: у сухому та темному місці, при кімнатній температурі
Термін придатності: 07.25

З віком або через звичку, коли ми морщимо чоло, мружимося або часто посміхаємося, наші м'язи запам'ятовують ці рухи, стають твердішими і це відображається на нашому зовнішньому вигляді. З'являються спочатку милі неглибокі зморшки, які потім перетворюються на глибокі і абсолютно не милі і важко виводяться. З такими зморшками потрібно боротися певними методами шляхом розслаблення м'язів. Зараз на косметичному ринку та й у нас у магазині є безліч препаратів ботоксної дії. Myoxinol також працює за схемою розслаблення зморшок, при цьому, на відміну інших пептидів, він ще має сильну антиоксидантну активність. Крім того, на відміну від інших подібних активів, Myoxinol працює при мізерній концентрації, всього 0,5% введення даного активу показують відмінні омолоджуючі результати. І ще один бонус, Myoxinol відмінно показав себе у кремах для тіла. Він дуже швидко розслаблює, прибирає або приглушує біль у м'язах вже в дозуванні 0,5%.

Існує два основних механізми формування зморшок: біологічне (старіння клітин, окислення або гліцинація макромолекул) та механічні, коли залучені лицьові м'язи. Лицьові м'язи відповідальні формування динамічних зморшок: горизонтальні і вертикальні зморшкуваті лінії на лобі, борозни навколо очей (гусячі лапки) і «назо-губные» лінії навколо рота (кисетні зморшки). Поки біологічні механізми старіння не змінюють механічні властивості шкіри, ці лінії оборотні, і шкіра відновлює свій гладкий вигляд, м'язи обличчя розслабляються (молодий вік). Але коли поєднуються біологічні та механічні фактори, шкіра втрачає свою еластичність та здатність повертатися у вихідний стан до скорочення м'язів. Динамічні зморшки стають постійними, генеруючи «лінії експресії». Щоб не вдаватися до складних пояснень механізмів роботи пептидів ботоксного роду, їхню роботу можна охарактеризувати кількома словами - всі вони впливають на м'яз, розслаблюючи його. Розслабляється м'яз, розслаблюється шкіра та зморшки розгладжуються.

MYOXINOL – природна, ефективна та безпечна альтернатива радикальним процедурам проти старіння. MYOXINOL - це олігопептиди, отримані шляхом біотрансформації з насіння гібіскусу. Даний пептидний комплекс зменшує скорочення м'язових клітин та бореться зі зморшками на обличчі. Myoxinol дуже ефективний актив, який починає діяти буквально відразу, його потужна активність триває перші 5-6 годин, і залишкова активність триває до 24 годин. Тому є сенс наносити косметичні засоби з Myoxinol двічі на день, тоді ви швидко досягнете омолоджувального результату. Крім того, завдяки сильній антиоксидантній дії Myoxinol ваша шкіра стане помітно яскравішою, а тон стане більш рівним.

Здатність до зменшення зморшок Myoxinol LS 9736 оцінювалася за допомогою інноваційної системи, що включає спільну культуру м'язових клітин з нейронами, яка спонтанно виявляє ритмічно регульовані скорочення. Ця система імітує гіперактивність м'язів обличчя, відповідальних за формування ліній експресії. Інгібуючий ефект Myoxinol™ оцінювали шляхом вимірювання частоти скорочень. Як орієнтир використовувався карисопродол, відомий міорелаксант.

Протокол:

Культура моторних нейронів зі смугастими м'язовими клітинами: диференціювання шляхом інкубації протягом 3 тижнів 

Вимірювання частоти спонтанного скорочення від іннервованих м'язових клітин → Додавання свіжого середовища з тестованими продуктами → контроль або MYOXINOL™ → Інкубація протягом 1 хвилини → Вимірювання частоти спонтанного скорочення від іннервованих м'язових клітин → частоти спонтанного стиску в 1, 2, 6 та 24 години.

Результат:

Підсумок: Myoxinol™ LS 9736 має значну ефективність скорочення м'язових клітин. Цей ефект більш тривалий, ніж контрольний, але повністю оборотний через 24 години, що свідчить про нешкідливість Myoxinol у довгостроковій перспективі. Myoxinol™ пригнічує механічний фактор, відповідальний за формування ліній експресії.

Антиоксидантний ефект (in vitro):

На додаток до ефективності порівняно з механічними параметрами Myoxinol™ демонструє ефект запобігання біологічному старінню через антиоксидантні властивості. Вільні радикали відіграють домінуючу роль у старінні як компонентів людської шкіри: клітин та позаклітинного матриксу. Окислення дермальних макромолекул позаклітинного матриксу призводить до погіршення механічних властивостей шкіри.

Захист клітин від вільних радикалів:

Мета – принцип скринінгу проти вільних радикалів: хімічні, біохімічні (ферментативні) тести та людські фібробласти у виживанні in vitro.

Оцінка протипухлинної радикальної активності Myoxinol™ за допомогою хімічних та біохімічних тестів in tubo (у колбі) та in vitro. Ці тести охоплюють первинні радикальні форми, і навіть вторинні реактивні форми кисню.

Результат:

Висновок:

Myoxinol™ LS 9736 демонструє хорошу активність проти вільних радикалів та активує природний захист (зменшений глутатіон) клітин від шкідливого впливу вільних радикалів. Myoxinol™ запобігає окислювальним ушкодженням, тим самим захищаючи шкіру від біологічного старіння.

Активність проти зморшок (клінічний тест):

Завдяки своїй комбінованій ефективності порівняно з механічними та біологічними факторами, Myoxinol™ LS 9736 має довготривалі властивості проти старіння.

Мета:

Демонстрація активності крему для лікування зморшок, що містить 1% Myoxinol™ проти плацебо.

Протокол:

12 здорових жінок-добровольців з лініями експресії, особливо в області гусячих лапок. Крем наносили важди щодня протягом 3 тижнів. Подвійне сліпе рандомізоване дослідження. Кількісне вимір глибини зморшок шляхом аналізу зображення. Активність проти зморшок Myoxinol™ оцінюється за допомогою аналізу зображень. Ілюстрація на тему (виділений відтінок жовтого кольору, пропорційний глибині зморшки).

Результати:

Оцінка за двома параметрами:

Середній індекс глибини зморшок
Середня поверхня виділеного відтінку (мм²)
Вивчення активності проти зморшок Myoxinol™ за допомогою аналізу зображень порівняно з плацебо. Середня оцінка по 12 добровольцям індексу глибини зморшок після 3 тижнів лікування.

Висновок:

Myoxinol™ LS 9736 має сильну здатність розгладжувати зморшки, завдяки своїй здатності зменшувати скорочення м'язів обличчя за допомогою місцевого застосування в поєднанні із захисною ефективністю щодо окислювального стресу. Завдяки своїм механізмам дії Myoxinol LS 9736 особливо націлений на запобігання та згладжування ліній експресії.

Ці тести ясно показують, що Myoxinol має дуже сильний захист від вільних радикалів і потужну омолоджуючу дію. Антиоксидантний ефект допомагає захистити шкіру від біологічного старіння. Я впевнена, що вам цей актив дуже сподобається, а його дія справить на вас неабияке враження! Ви помолодшаєте на очах. Цей актив коштує приблизно як і інші пептиди, але введення Myoxinol у 3-7 разів менше порівняно з іншими міорелаксантами. Це дуже вигідно!

Країна: Німеччина

Опис створений Magical Ariya за інформацією виробника BASF Beauty Creations.

OGQ4MW
Оповещение
Watch DOG


Сообщить по электронной почте при изменении:


       когда цена падает ниже Грн

        когда товар будет в наличии


Введите ваш e-mail: